Poslední kapky Caligora

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Poslední kapky Caligora

      Dnes 17:15 mě skutečně přesvědčili démoni, že je absolutně vůbec vůbec nezajímají ostatní.


      situace caligora + glacu:
      Démoni se zachovali jako VŽDY, primární cíl jsou démoni a skutečně to tak je. Žádné, andělé se nesnaží a jdou do démonů...ba naopak jsou NUCENI jít do démonů, protože démoni chtějí mít raid pro sebe!! Navíc to tak už je i se samotným glacem, celý týden tam si myslím nebylo víc jak 20 démonů (sotva 10). Na caligorovi nás zabijete (jo zasmějte se..), ale normální glac jste ZAHODILI!!! Kdo z vás došel do glacu no? Yakuza, kdo dál? Repra, ketrá vám lidi posílají jako vždy všechny démonské rodiny z vysoka IGNORUJÍ. Jako gratuluji démoni, né vážně dokážete přivést glac na neoblíbenou mapu (na smrt). Jestli nevěříte a tvrdíte opak, už určitě je víc videí a já sám vám je můžu taky předvést, jak poseidonci a všichni ostatní jsou úplně mimo z toho, že zabíjí holly s rezem na stín. Vážně gratuluji, že jste tak slabí a bojíte se!


      Chtěl bych slyšet hlavně reakce démonských rodin. Navíc ke každému přispěvku váš ohled průběhu raidu.
    • já v polovině raidu odešla, absolutně me to nebavilo koukat se na to jak se k nam demoni natlačí a zase jen jedou do nás :DD a po 20 minutách 8% z caligora pryč?! jako vážně?! :DD Jasně demoni pořád budou psát jak my jsme jim tohle taky dělali a oni nic neřekli a ted to dělaji nam a my fnukame :DD Ale my vyhrali na začatku takhle asi 3 raidy a pak se to vyrovnalo ,zatím co demoni tohle dělaj už přes měsic :D Na caligora dolezou ale mimo Caligora je na glacu mrtvo a za celej tyden se procenta pohnou sotva o 5% :D Pěkně ten glac znechutili :D Namisto aby se rodiny nějak slušně domluvili jako je to na všech ostatnich serverech nostale ,tak tady je ignorant vedle druheho :D ale proste v naši komunite se to asi nezmeni :D Docela jsem zvědava na to jak to pujde dál :) A nepišu to proto aby to tu kdokoliv hejtoval :)
      Facebook:Michaela Celárková
      Fb odhalení:Nostale Odhalení Cz/Sk
      ask odhaleni: Nostale.Odhaleni
      Aktivita:skoro pořád


      The post was edited 2 times, last by alušaMiša ().

    • Většině šlo dneska jenom o body .. a myslím,že takhle to bude i další 3 raidy tohohle víkendu, (pár démonů to psalo.:D) tak bych tam radši ani nelezla.
      Každopádně,nějaká domluva nemá cenu. Davek to zkoušel,Loseček to zkoušel .. a jak to dopadlo? Lidi to sice odsouhlasili,ale v raidu si stejně jeli svoje.Tady je to prostě marný. :pillepalle:
      17.10.2011 - 23.10.2016 ✨
      » KamikadzZze / Kamíí~ / Lorraine~ «

      The post was edited 1 time, last by Lusíí ().

    • Taky souhlasím, co tu brečíš, že prvního caligora v měsíci nikdo nejde do bosse omg ._. Je snad jasný, že chcou body a že se nedá...
      My démoni jsme tak hrozní co :(
      Pokud vím, tak jediný, kdo šel od vás aktivně do bosse, byla nějaká crussině s tytánkama, nikdo jinej od vás do bosse (aktivně) neútočil :D
      Nesnáším vlezdoprdelky! :D
      :altx: :altx: :altx:
      Best smajl ever =D
    • dexight wrote:

      Taky souhlasím, co tu brečíš, že prvního caligora v měsíci nikdo nejde do bosse omg ._. Je snad jasný, že chcou body a že se nedá...
      My démoni jsme tak hrozní co :(
      Pokud vím, tak jediný, kdo šel od vás aktivně do bosse, byla nějaká crussině s tytánkama, nikdo jinej od vás do bosse (aktivně) neútočil :D
      To byla Medea,to si pamatuju z doby,kdy jsem byla u andělů. :D

      Každopádně,chvilku to bylo tak,že démoni byli v boční uličce u andělů,po chvilce andělé démony přetlačili,démoni se spawnuli a zase vyvraždili anděli,a tak pořád dokola. :D Nejlepší by to bylo nějak .. jak to říct,lel. :D Prostě tu uličku "bloknout / smazat",a nechat jenom cesty,který vedou k bossovi. Jo,zní to jako úplná blbina,já vím :D
      17.10.2011 - 23.10.2016 ✨
      » KamikadzZze / Kamíí~ / Lorraine~ «

    • A kdyz jste nam presne tohle samy delali vy, tak to podle vas bylo v pořádku??? Vím, že my jsme si takhle protrpěli jen par raidu a vy uz vic, ale jak vy k nam tak my k vam a jestli to je tyden nebo mesic je uplne jedno... A vsadim se, ze i ty co byly v ty kampani, kterou vedl Losecek se tam stejne dneska rezali hlava nehlava.
      Káďa
      Survivors


      Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
      pokaždé umírate.
      Když jdete s hlavou vztyčenou,
      zemřete jen jednou.
      Giovanni Falcone


      Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
      Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
    • dexight wrote:

      Ono je nanic se mlátit u bosse. Proč? Jednoduše, nosím rez na ohen/voda, jak je asi nejvíc pvp karet a bouchne mě boss, co se stane? na ranu... Když dám rez na něj tak platí to samé, akorát z pohledů hráčů :D

      Ale zase se u toho bosse dobře trollí. :D Andělé mi uberou do red,ale last hit má boss :D tak se jim pak ještě vysměju,než mě to respawne :D (jsem hroznej provokatér,já vím.)
      17.10.2011 - 23.10.2016 ✨
      » KamikadzZze / Kamíí~ / Lorraine~ «

      The post was edited 1 time, last by Lusíí ().

    • Za chvíli se to stejně zase obrátí...
      A kdo by šel do bosse, když dohromady nevemem ani 20% ??
      Stejně spoustu lidí SP má...
      A ti co ji nemají, tak tomu bossovi dohromady moc nevezmou... Stejně tak proč by do toho ti silní a bohatí šli?? pro 50 pírek které jim nejspíš ani nepadnou? SI to vydělaj rychleji...

      E: a v reprech neprovokuješ ? :D Občas potřebuji posili xD xD
      Já se směji o 106 když je zabíjíme na jejich spawnu, nebo když dorazím wk +15 / mnicha +15 , kterému vemu dohromady asi 10 Hp ;D
      Nesnáším vlezdoprdelky! :D
      :altx: :altx: :altx:
      Best smajl ever =D

      The post was edited 1 time, last by dexight ().

    • Takže je vidět, kdo byl tam od začátku a sledoval, aktivní jen cruss? Tak jasně, když projede málo lidí. Ale řeknu vám tohle, je to smutné..nadávali ste jak démoni nedávaj (a to jen díky tomu, že démonské rod odmítaly chodit). Naše rodina na chvilku přešla a najednou chodíte do teď a zase plno lidí přešlo. Já tu nebrečím, jen z vás a těch hlav chci vymlátit to, že k bossovi se asi těžko dostanem, když sám standa stáhne 10 lidi u portu a po mě samotným jdou JEN 4 elity. Takže laskavě přestaňte mlet jak nechodíme do bosse, když my jinak nemůžem.. Vy po nás jdete hned bez ohledu boss nebo port. Já vás tu jen upozorňuji, že vám gratuluji k přivlastnění caligora.
    • dexi nebo jak se to jmenuješ :D já nebrečím, já jen konstatuju to jak se ti lidi v tom raidu citi :D Me osobně ten raid nebaví takže se tam spíš chodím občas podívat jaká tam vládne situace :P a dle mého názoru je čím dál horší. Bohužel je to váš problem ,vy se navzajem okrádáte o výhru takže je na vás všech jak k tomu raidu budete dále přistupovat :P
      Facebook:Michaela Celárková
      Fb odhalení:Nostale Odhalení Cz/Sk
      ask odhaleni: Nostale.Odhaleni
      Aktivita:skoro pořád


    • Možná,že vás bylo u toho bosse víc,já taky viděla jenom crussku. :)
      Btw,když se z toho spawnu plnýho démonů dostane takovej Martin (kterej okamžitě jeden k démonskému spawnu,jak chytré:)))))))))))) ),tak proč by jste to nemohli zkusit i vy?

      Ps.: Nikdy by mě nenapadlo,že to budou tolik řešit zrovna Drakovci. Co vím,tak je v tý rodině hodně dospělejších lidí,tak jsem myslela,že to vezmou "sportovně" stylem "však je to jenom blbá hra",a ono je to úplně naopak.:D (tohle není myšleno nijak zle btw xD)
      17.10.2011 - 23.10.2016 ✨
      » KamikadzZze / Kamíí~ / Lorraine~ «

    • Ale zas tak špatný ty caligory nejsou... Pro náladoví lidi jako já, je občas dobrý nějakej ten masivní souboj. Jen mě mrzí, že ty boje nejsou i na glacu mimo caligora, jak tomu bylo dřív, a z glacu, z nejzábavnější věci na hře, se stává téměř nejmrtvějším místem na hře.
    • alušaMiša wrote:

      dexi nebo jak se to jmenuješ já nebrečím, já jen konstatuju to jak se ti lidi v tom raidu citi Me osobně ten raid nebaví takže se tam spíš chodím občas podívat jaká tam vládne situace a dle mého názoru je čím dál horší. Bohužel je to váš p


      Navzájem se okrádáme o výhru, no jasně..
      A co ten váš neúspšnej pokus o "přerušení caligora"...
      Jako lepší když bednu nebude mít nikdo, než jen démoni? Vy to kazíte, ne my...
      Nesnáším vlezdoprdelky! :D
      :altx: :altx: :altx:
      Best smajl ever =D
    • Jenom čekám na místo ve sprše tak pak hodím odkazy ne všechny thready který tohle už rešili (jak pro démony tak proti nim) třeba vám pak dojde že dokud někdo silnej nepřejde (rodina) tak se to jinak nevyřeší

      Původní situaci změnil přechod drakovců (původní beru andělé byly jak ted démoni) tak nevím no kdo by byl silnej tak aby když přešel zpusobil stejnej efekt ale naopak :D

      Jinak jak kdosi psal že démoni měli špatných jen pár raidů....já se v sobotu na raid nedostanu, v neděli jen občas a to jen na jeden i tak mám 8 duší...z toho 1 hned když raidy začaly, to bylo vyrovnaný, pak mám 1 duši která byla získána chvilku po přechodu drakovců, to démoni jasně vyhráli, zbylejch 6 duší mám z raidů kde démoni měli pod 30% a dali se v posledních minutách...takže se akorád obrátily karty :)

      A nevytahujte prosím nic s ohledem na věk (bylo to tady sice jen naznačený ale...ale :D) věk rozhodně neurčuje jestli u hry vyraplíte, vezmete to tak jak je nebo budete něco dělat :)

      A poslední...cituju významově to co už tu padlo (nevím koho cituju, možná dokonce sebe :D jestli jo tak se omlouvám :) Nemá cenu vychovávat bez pozitivní nebo negativní motivace...a tu přes net nelze uplatnit
    • P-S-Y wrote:

      Původní situaci změnil přechod drakovců (původní beru andělé byly jak ted démoni) tak nevím no kdo by byl silnej tak aby když přešel zpusobil stejnej efekt ale naopak
      Tam spíš nejde o sílu, ale o počet lidí. Dřív se u andělů nedalo dostat do raidu a teď nás tam je pár. A pochybuju, že je u démonů rodina, která by měla zájem to napravit jako Drakovci. A popravdě mi to i vyhovuje. Jen by se mohla zlepšit aktivita démonů na glacu mimo caligora.
    • Zde slíbené odkazy na caligora malej seznam od hráče fps je zde Zakládání duplicitních témat, nic neříkající názvy (5post tam)

      SP7 feedback
      Rozlišení u caligora + mírová dohoda
      Česká komunita je specifická ...
      calligor a afkaři
      Andělé VS démoni

      To je jen okrajové, určitě to není všechno (nechce se mi vše prohledávat) ještě malý bonus :) board.cz.nostale.gameforge.com…=119477&highlight=Caligor

      Co jsi psal keshi o tom glace...nemůžu posoudit aktivitu normálně, ale když jsem tuším ve středu byl ve hře a asi 30minut jsem byl na tučnácich zakl. mapa démonů tak jsem neviděl ani jednou někdo nekoho zabil nebo někdo byl zabit a nebyl u mě ani jeden démon/anděl :) takže máš asi pravdu, ale mslím že to je problém kterej začínal ještě když jsem aktivně hrál (a to už nějakej ten měsc bude :))