Poslední kapky Caligora

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • ke$hik wrote:

      dexight wrote:

      Vy to kazíte, ne my...

      Tak ten byl dobrej. :D Myslim že je chyba na obou stranách, až na to že tak 90% andělů neštve že se raid nedá. A pochybuju že všichni démoni tak moc chcou vyhrávat raidy... Kdyby jo tak se ty raidy dávaj a nekončí po +- 10% hp
      S tím,že to dělají obě strany máš pravdu. Ale u démonů jsem vážně viděla psát lidi "kašlete na anděly,a pojďte do bosse",kdežto u andělů nikdo nic takového nepsal. A muselo ti snad bejt jasné,že první den v měsíci ti někdo do žádnýho bosse nepůjde,body mají pro většinu přednost..
      17.10.2011 - 23.10.2016 ✨
      » KamikadzZze / Kamíí~ / Lorraine~ «

    • alušaMiša wrote:

      dexi nebo jak se to jmenuješ :D já nebrečím, já jen konstatuju to jak se ti lidi v tom raidu citi :D Me osobně ten raid nebaví takže se tam spíš chodím občas podívat jaká tam vládne situace :P a dle mého názoru je čím dál horší. Bohužel je to váš problem ,vy se navzajem okrádáte o výhru takže je na vás všech jak k tomu raidu budete dále přistupovat :P

      A myslis, ze nas to bavilo, kdyz byla situace naprosto opacne a od svyho spawnu jsme se nemohli pohnout my???

      A jeste muze nekdo prosim napsat jak dopad raid v osm a jaky mel průběh??
      Káďa
      Survivors


      Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
      pokaždé umírate.
      Když jdete s hlavou vztyčenou,
      zemřete jen jednou.
      Giovanni Falcone


      Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
      Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
    • Kadasek2 wrote:

      alušaMiša wrote:

      dexi nebo jak se to jmenuješ :D já nebrečím, já jen konstatuju to jak se ti lidi v tom raidu citi :D Me osobně ten raid nebaví takže se tam spíš chodím občas podívat jaká tam vládne situace :P a dle mého názoru je čím dál horší. Bohužel je to váš problem ,vy se navzajem okrádáte o výhru takže je na vás všech jak k tomu raidu budete dále přistupovat :P

      A myslis, ze nas to bavilo, kdyz byla situace naprosto opacne a od svyho spawnu jsme se nemohli pohnout my???

      A jeste muze nekdo prosim napsat jak dopad raid v osm a jaky mel průběh??

      Neví jestli ste mě pochopili, ale vy znamenalo jako vy anděle a demoni :D ne že vy jako jenom demoni :D za to mužou obě strany :D Podle mě by museli by chtít všichni něco změnit,ale když většině vyhovuje tento systém a dále dělají to co dělají tak se jedna osoba muže snažit o změnu jak chce ,ale stejně to nezmění. Proto říkám že je to na všech z nás jakou si tu hru uděláme. :altt:
      Facebook:Michaela Celárková
      Fb odhalení:Nostale Odhalení Cz/Sk
      ask odhaleni: Nostale.Odhaleni
      Aktivita:skoro pořád


      The post was edited 1 time, last by alušaMiša ().

    • alušaMiša wrote:

      Kadasek2 wrote:

      alušaMiša wrote:

      dexi nebo jak se to jmenuješ :D já nebrečím, já jen konstatuju to jak se ti lidi v tom raidu citi :D Me osobně ten raid nebaví takže se tam spíš chodím občas podívat jaká tam vládne situace :P a dle mého názoru je čím dál horší. Bohužel je to váš problem ,vy se navzajem okrádáte o výhru takže je na vás všech jak k tomu raidu budete dále přistupovat :P

      A myslis, ze nas to bavilo, kdyz byla situace naprosto opacne a od svyho spawnu jsme se nemohli pohnout my???

      A jeste muze nekdo prosim napsat jak dopad raid v osm a jaky mel průběh??

      Neví jestli ste mě pochopili, ale vy znamenalo jako vy anděle a demoni :D ne že vy jako jenom demoni :D za to mužou obě strany :D Podle mě by museli by chtít všichni něco změnit,ale když většině vyhovuje tento systém a dále dělají to co dělají tak se jedna osoba muže snažit o změnu jak chce ,ale stejně to nezmění. Proto říkám že je to na všech z nás jakou si tu hru uděláme. :altt:

      Jo aha, tak to se omlouvam, ja uz jsem z toho tak zmatený , jak tady andělé házej vinu na démony a démoni zas na anděli, že slovo vy už tu beru automaticky jakou druhou skupinu...:)
      Káďa
      Survivors


      Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
      pokaždé umírate.
      Když jdete s hlavou vztyčenou,
      zemřete jen jednou.
      Giovanni Falcone


      Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
      Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
    • A divíte se, že se jinde dávaj a tady ne??
      OMG na DE a FR je to +15 kam se podíváš a vždy je na caligorovi plno z obou stran ;)
      Takže nechápu co řešíte, jsme "Chudší" a méně členná komunita, proto se to nedává...
      Tam se mlely 3/4 lidí a zbylá 1/4 šla do bosse a dala ho za 19min... (FR včera, netuším jaká hodina)
      Nesnáším vlezdoprdelky! :D
      :altx: :altx: :altx:
      Best smajl ever =D

      The post was edited 1 time, last by dexight ().

    • Budu tu muset zastopit menší levly než 80. Jsem v rodině andělů,jsem lv 72 a raidy chodíme. Jenže začátek listopadu je tu a body kteří mají všichni z Caligora jim stačí, ale co ostatní? Glac je mrtvej,protože tam demoni nejsou. OBČAS se tam dostaví skupina 90tek s kartama +9 a víc a blokujou předek-Gratulace že se démoni dostaví. Na glac ohni se spotřebuje asi 30k bodů i s vstupem. Jak tyhle body chcete nahnat? Tímhle zpusobem? Ani do konce měsíce by se to nedalo. Jsou tu vyjímky. Nevim jména ,protože jsou místo nich otazníky :thumbsup:. Jestli tohle démoni čtete tak prosim něco dělejte. Chodte glac at neni jen na caligora. Jenže asi mluvim do dubu. :(
    • Vidím hlavně 2 problémy:
      a) Všichni chtějí caligora hlavně pro sebe, nebo jen chtějí pověst a body, což znamená, že pak už to ty oběěti bude štvát a budou jim to oplácet. A máme krásné pvp. :lol:
      b) druhá věc (dnes mě dosti naštvala) jsou afkaři. Protože oni jen přijdou o čtvrt hodini dřív k portu, jen si tam sednou a pak se dostanou dovnitř z čehož se stane to, že venku se lidi 15 minut snaží dostat dovnitř a půlka lidí je afk a pak se divíme, že nedáváme :pillepalle:

      Z toho vyplívá, že: půlka lidí afk
      6/8 z té druhé poloviny jde do sebe
      a krásných 2/8 se snaží jít do boose

      Můj názor takže moooc prosím abyste mi to neokomentovali jsem pak smutný :D
      Tato věta je nepravdivá.
    • Já ti to okomentuju tak že máš pravdu afkaři jsou všude. Okam,Kaligor,Rady s tim nic neuděláš hovno udělaj odměnu dostanou. Např. okam prvních 10 min jsme uprostřed a pak se stehujeme dolu. Když jsme uprostřed tak tam bojujou max polovina ale většina afkuje a potom? Všichni afkaři se přesunou dolu a zase afkujou to mě dost se*e když už se přesunuli at bojujou ale oni nedělaj nic a pak mají 70k jentak. Udělal bych něco kde by si byl sám bylo by pár kol monster a odměna by byla pro toho kdo si to zabije a kdo nad tim vyhraje. to se ale nedá :(
    • Jednak děkuji některým andělům a některým démonům, kteří byli domluveni dnes. Omlouvám se, že ti démoni co měli snahu se přez ty rodiny nedostali.
      Takže k tomuto, prosím si přečtěte znovu to první co jsem psal, druhý příspěvek nebyl příliš nestranný takže chápu tuhle diskusi. Nicméně jsme dnes dostali jasnou odpověď. Když jsou jiskry lidi, kteří se opravdu dohodou, tak to stejně nepomůže, protože všichni mají keci typu: Oni to dělali taky. Proč bych měl zabíjet ty co zabíjí u bosse, když u portu je jich víc a podobné. Děkuji za tuto lekci a hodně štestí na glacu, protože všechny nás to nebaví.
      Edit:
      Proč to řeší DRACI? Já radši zabiju bosse, než abych umíral a pak z normálního glacu mít nic. Pardon, že se snažím o to aby draci stále věřili, že je naděje...
      PS: Pokud uznáte za vhodné prosím pak o lock. Je jasné, že nikdo o nějakou domluvu nestojí. :altw:

      The post was edited 1 time, last by Martinias ().

    • Z Caligora se afkaři kickujou. Stačí chvilku "chodit" po portu,nebo mačkat "c",a po chvilce vás to pustí. (odskoušeno nejmíň 20x. :D)

      Chce to prostě POŘÁDNOU domluvu,jako v jiných zemích. A nebo jak psala Muff,znovu obnovit "event" na první den v novým měsíci,třeba by to lidi donutilo chodit glac i v jinou dobu,než je víkend. (resp. ten Caligor :D )


      E.: Pardoon,Marti ten příspěvek napsal o vteřinu dřív,jak já. :D
      17.10.2011 - 23.10.2016 ✨
      » KamikadzZze / Kamíí~ / Lorraine~ «

      The post was edited 1 time, last by Lusíí ().

    • Dekuju Martinias a Drakovcum za snahu o domluvu. Bohuzel to bylo dost na rychlo no. Kazdopadne chvilku to fungovalo. Rvala jsem jak blazen a vetsina demonu bylo ochotnych jit do bosse a vykaslat se na zabijeni andilku. Jak jsme se dostali k bossovi, tak jsem koukala a opravdu vetsina sla do nej. Bohuzel na nas po chvilce nabehla hromada andilku a zase nas zatahli k portu. Skoda.. Dokud nebudou Darkness ochotni se domluvit, tak nema cenu neco domlouvat. (samozrejme nemluvim pouze o Darkness, ale z jejich rodiny nas huntilo asi nejvic lidi)

      Ano driv poradal Balloo kazdou prvni nedeli (?) v mesici event na glacernonu. Dostavalo se par balicku a kdo dal rychleji 100%, tak ziskal svetlo na glace. Ale chapu, ze na to neni moc casu. Kdyby se treba kazdy mesic nasel jeden GM, ktery by to zorganizoval, klidne bez balicku, tak by to bylo super :)


      Facebook: MuckMuffinka Nostale
      Odhalení: Nostale Odhalení Cz/Sk
      Skype: jessica-muffinek
      Status: Graduating

      The post was edited 1 time, last by MuckMuffinka ().

    • MuckMuffinka wrote:

      Dekuju Martinias a Drakovcum za snahu o domluvu. Bohuzel to bylo dost na rychlo no. Kazdopadne chvilku to fungovalo. Rvala jsem jak blazen a vetsina demonu bylo ochotnych jit do bosse a vykaslat se na zabijeni andilku. Jak jsme se dostali k bossovi, tak jsem koukala a opravdu vetsina sla do nej. Bohuzel na nas po chvilce nabehla hromada andilku a zase nas zatahli k portu. Skoda.. Dokud nebudou Darkness ochotni se domluvit, tak nema cenu neco domlouvat. (samozrejme nemluvim pouze o Darkness, ale z jejich rodiny nas huntilo asi nejvic lidi)
      No z mého pohledu to spíš bylo tak, že když démoni došli k bossovi, tak jako 1 co se stalo zabil mě davek. Tak sem tam šla zas a po cestě mě démoni napadli... Prostě pustit démony a anděli na 1 mapu kde se můžou prát je jako dát kočku a psa do 1 místnosti.