Pinned Halloween event 2014

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • P-S-Y wrote:

    Salvador wrote:

    Jestli změní i zimní event, tak to bude potupa úplně.
    Tyhle dva eventy byli pro menší levely výborný výdělek, teď jsme zase u toho že na tom vydělají pár goldů jen ty větší levely.
    Nebo-li přizpůsobeno k "Pay for Win"


    Ale raidy nejsou od toho aby jsi na nich vydělal, je to změna od normálu....má to zabavit a ne že za raid máš 10mega z beden (stejně je 10mega nic)

    Naprosto souhlasím. Ty eventy jsou dělané proto aby se nostale nachvilku proměnilo od stereotypu. A jsem zastance toho, že je dobře když ty bedny nejdou prodat. Event je od toho aby ste se pobavili, a získali třeba něco co někdo jiný nemá . V tom to spočívá. ptoro si myslím že ty eventy mění a bedny nejdou prodávat. Když to má pak každý ztrácí ta věc svuj význam :)
    Facebook:Michaela Celárková
    Fb odhalení:Nostale Odhalení Cz/Sk
    ask odhaleni: Nostale.Odhaleni
    Aktivita:skoro pořád


  • No já teda nevím, mě se prodávání beden líbilo, protože ti co prostě nemají štěstí a nepadne jim určitá věc ( tentokrát například sp karta) tak mohli prodavat bedny a pak si ji koupit od někoho komu už padla...
    Ale jinak se mi změna líbí a jsem zvědav na ten zimní :D
    Nothing is TRUE.
    Everything is PERMITTED.
    We work in the DARK to serve the LIGHT.
  • Salvador wrote:

    Neříkám že se na tento event nedostanu, ale vyhrát ho je už jiná stránka věci.
    Kadásek na tebe ani reagovat nemusím, dle tvého vyjadřování si zaostalý 14-ti letý primitiv. :D
    I kdyby event zůstal při starém a bedny by se nedaly prodávat tak by si na tom vydělal jelikož raid byl za 3min hotový, tudíž by ti určitě nějaký ten bušík kterého by si při nejmenším prodal za 1,5kk padl.

    Hm, hlavne ze ty si strasne vyspely, kdyz tu brecis, ze nejdou prodavat bedny a jaky jsou to hajzlove, ze chtej, aby ta hra vydelavala. Pro tvoji informaci: nosmalisti ti tu hru plati, nebyt jich davno v cesku zadny NT neni. A chtel bych videt, jak bys prodaval buse za 1,5kk, kdyz se minulý rok prodavali i pod 500k, ale to uz je off topic. A pro tvoji informaci raid se uz dava do 7 minut. A jestli nemas aspon lvl 60, aby te brali je to tvuj problem, protoze to se da naexpit hned. A laskave si urazej nekoho jinyho, protoze tu brecis jak desetilety děcko.
    Káďa
    Survivors


    Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
    pokaždé umírate.
    Když jdete s hlavou vztyčenou,
    zemřete jen jednou.
    Giovanni Falcone


    Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
    Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
  • Kadasek2 wrote:



    Hm, hlavne ze ty si strasne vyspely, kdyz tu brecis, ze nejdou prodavat bedny a jaky jsou to hajzlove, ze chtej, aby ta hra vydelavala. Pro tvoji informaci: nosmalisti ti tu hru plati, nebyt jich davno v cesku zadny NT neni. A chtel bych videt, jak bys prodaval buse za 1,5kk, kdyz se minulý rok prodavali i pod 500k, ale to uz je off topic. A pro tvoji informaci raid se uz dava do 7 minut. A jestli nemas aspon lvl 60, aby te brali je to tvuj problem, protoze to se da naexpit hned. A laskave si urazej nekoho jinyho, protoze tu brecis jak desetilety děcko.
    Nikde jsem nenapsal že to jsou "hajzlové", nikde nebrečím.
    Já nepíšu nic že nosmall je špatný, každá hra musí vydělávat jinak by to nefungovalo ale nic se nesmí přehánět.
    Já minulý rok buše prodával jednoho za druhým za 2kk, pro Tvojí informaci. :rofl:
    Já tě nechci ani jsem tě nechtěl urazit, ale tvé vyjadřování bylo úplně od věci. :whistling:
    Brečení dle mého vypadá trošku jinak - "gm nn ti sy špatní admyn fšak dej mi peňýzki plski jinak ti vypnu ynterneti" :chinese: A to já nedělám, jen vyjadřuji svůj názor k věci na tomto "DISKUZNÍM" forum.
    #Y
  • Salvador wrote:

    Kadasek2 wrote:



    Hm, hlavne ze ty si strasne vyspely, kdyz tu brecis, ze nejdou prodavat bedny a jaky jsou to hajzlove, ze chtej, aby ta hra vydelavala. Pro tvoji informaci: nosmalisti ti tu hru plati, nebyt jich davno v cesku zadny NT neni. A chtel bych videt, jak bys prodaval buse za 1,5kk, kdyz se minulý rok prodavali i pod 500k, ale to uz je off topic. A pro tvoji informaci raid se uz dava do 7 minut. A jestli nemas aspon lvl 60, aby te brali je to tvuj problem, protoze to se da naexpit hned. A laskave si urazej nekoho jinyho, protoze tu brecis jak desetilety děcko.
    Nikde jsem nenapsal že to jsou "hajzlové", nikde nebrečím.
    Já nepíšu nic že nosmall je špatný, každá hra musí vydělávat jinak by to nefungovalo ale nic se nesmí přehánět.
    Já minulý rok buše prodával jednoho za druhým za 2kk, pro Tvojí informaci. :rofl:
    Já tě nechci ani jsem tě nechtěl urazit, ale tvé vyjadřování bylo úplně od věci. :whistling:
    Brečení dle mého vypadá trošku jinak - "gm nn ti sy špatní admyn fšak dej mi peňýzki plski jinak ti vypnu ynterneti" :chinese: A to já nedělám, jen vyjadřuji svůj názor k věci na tomto "DISKUZNÍM" forum.
    #Y

    Ja se jen bavim:) Ty napíšeš ze nechces nikoho urazet, kdyz si o me předtím napsal, ze sem třináctiletý děcko:), tak kde to sme.
    Káďa
    Survivors


    Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
    pokaždé umírate.
    Když jdete s hlavou vztyčenou,
    zemřete jen jednou.
    Giovanni Falcone


    Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
    Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
  • alušaMiša wrote:

    P-S-Y wrote:

    Salvador wrote:

    Jestli změní i zimní event, tak to bude potupa úplně.
    Tyhle dva eventy byli pro menší levely výborný výdělek, teď jsme zase u toho že na tom vydělají pár goldů jen ty větší levely.
    Nebo-li přizpůsobeno k "Pay for Win"


    Ale raidy nejsou od toho aby jsi na nich vydělal, je to změna od normálu....má to zabavit a ne že za raid máš 10mega z beden (stejně je 10mega nic)

    Naprosto souhlasím. Ty eventy jsou dělané proto aby se nostale nachvilku proměnilo od stereotypu. A jsem zastance toho, že je dobře když ty bedny nejdou prodat. Event je od toho aby ste se pobavili, a získali třeba něco co někdo jiný nemá . V tom to spočívá. ptoro si myslím že ty eventy mění a bedny nejdou prodávat. Když to má pak každý ztrácí ta věc svuj význam :)



    Je fajn že jsou nové raidy, ale se*e mě, že bedny nejdou prodat! Proč?
    ... Protože jsem chodil první 4 dny letního eventu furt bez přestávky raidy a nikdy mi nepadlo nic cenějšího jak limetky...
    Jo ten pátej už dropl pirátbuš, ale stejně... Prodávání se prostě hodí těm, co maj unluck (to že sem ted z tohoto eventu nedostal z 20 beden nic normálního mě ani nepřekvapilo) :D
    E: A ano, berte to že brečím :dash:
    Nesnáším vlezdoprdelky! :D
    :altx: :altx: :altx:
    Best smajl ever =D

    The post was edited 1 time, last by dexight ().

  • Zase to ber že teď když ty bedny pootevíráš a nic ti nepadne, tak si nic ani nezískal ale ani neztratil.
    Na víc máš možnost něco získat, ale nic neztratíš.
    A když ty bedny šli prodávat tak si je mohl prodat - získat peníze, nebo otevřít - padlo/nepadlo takže získat či ztratit. :D
    Jak píše Muffinka, event je pro zábava.
  • Kromiku prestan tu furt ve vsech threadech brecet neco o nosmallu. Meles tu uplny picoviny! Ti nejbohatsi hraci nejsou z 99% nosmalisti a to, ze ty neumis usetrit par kk, protoze to utratis za nejaky nesmysly je tvoje debilita!!! Ja jsem napriklad za cely 3 roky hrani dobyl jednou za 200 kč a věř, že když budu chtít koupim si tech foxy treba 99!!! A napr. ty vodni sp na partnera jako je aegir se daj sehnat za drzak + 1-2kk, coz je dohromady cca 8 kk a jestli tohle neumis nasetrit, tak si di hrat na nejakej privat server kde budes mit karty +15 a eq r7+10!!!

    Je mi jasny, ze tohle nezustane bez postihu, ale jinak jsem to napsat proste nemohl, protoze nazory hracu, ze kdo nedobyji nema na NT sanci me vysoce serou!
    Káďa
    Survivors


    Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
    pokaždé umírate.
    Když jdete s hlavou vztyčenou,
    zemřete jen jednou.
    Giovanni Falcone


    Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
    Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
  • Ono je to těžký. 90tky s slušnýma eq se dá bez nosmalu dosáhnout hodně těžko, zvlášť pro nové hráče. Už to budou 2 roky co tu prudím, a divili by jste se, jak se moje výbavko změnilo oproti levelu. 3 levely za rok? 81 ->84 .... Oproti výbavce, která je 1000x lepší...
    E: nenosmaluju, kdybych chtěl tak tu 90 už mám...
    Nesnáším vlezdoprdelky! :D
    :altx: :altx: :altx:
    Best smajl ever =D

    The post was edited 1 time, last by dexight ().

  • Kolik lidí? Jeden ze sta? Ty 90ky prostě nechápou (až na pár vyjímek) že se na nižších lv vydělává blbě. 90ky se berou na raidy jako Draco,Glacer a i Event raidy např. lidi 90+ tulak event raid. Pak berou už jen ty samé lidi a pak můžou otevírat bedny do aleluja. Pak se nedivte že prodaj Foxu za 40kk.