Windows 10

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Jelikož už hromada lidí používá windows 10 (zatím beta verze, ale to už velkej rozdíl nebude, jak vyjde alfa) tak sem se rozhodl napsat jakousi "recenzi" , protože je mi jasný, že lidi budou jistě zvědaví, jak to funguje, rozdíly, NT-funkčnost, ...
      Tak první věc, kterou bych chtěl zmínit je, že windows 10 šetří výkon počítače, tím pádem vám to zvedne FPSka na NT ... takže na caligora to bude pecka pro mnohý hráče
      zkoušel jsem nainstalovat jak 32bit, tak i 64bit verzi a 32bit bere pouze 862 MB ramek - čistě jen system ... což je naprostá paráda (na 3GB ram notebooku) a 64bitová bere 1,2 GB což taky ujde ... - hodně velkej rozdíl dělá to, že windows store okna nejsou ve fullscreenu a dají se ukončit ... na klasických osmičkách to všechno běží a bere to strašně moc ramek ...


      samozdřejmě když potom nainstalujete nějakej ten antivirus, a další potřebnej software, tak to trochu nabyde, ale není toho víc, jak na sedmičkách.

      jinak se opět vrátili ke tlačítku start, tak si můžete NT opět pouštět pohodlněji

      jedna věc mě celkem naštvala - desítky vůbec nepodporujou OpenGL environment ... takže potřebujete directy , ale to není zas tak zlý





      jinak trochu blbnou tutoriálový obrázky , -to musí asi microsoft doladit ... nebo možná je něják blbě nastavený XML



      ale všecko ostatní jede :) :thumbsup:
    • Výborná recenze, nezapomněl jsi napsat ani důležitá fakta, jako například že nynější verze Windows 10 je naprosto nevhodná pro každodenní používání (jak ho očividně používáš ty), jelikož obsahuje keylogger - software, který zaznamenává každý jednotlivý stisk na tvé klávesnici a odesílá je třetím stranám. Bravo, tleskám - bezpečí nadevše.
      Lidé by se měli postavit do řady na pořádný liskanec :D