Rozlišení u caligora + mírová dohoda

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Rozlišení u caligora + mírová dohoda

      Ahoj, chtěl bych udělat dohodu aby se jednoduše dalo rozeznat kdo chce jít do bosse a kdo pvp, s tím že bossaři by byli necháni na pokoji, protože dnešní raid byl akorát o podkopávání snahy těch druhých. Takže ten kdo by měl světelnou SP + modrý amulet na glacera by byl svobodně nechán projít a kdo chce pvp by měl nasazen amulet draca, kdo nebude mít žádný amulet a světelnou SP bude mít na sobě počítá se jako volný cíl pouze v připádě že na vás schválně zaútočí.
      Příde mi nefér když na mě pořád naskakují nepřátelští mnichové, kteří mi dají dlouhý stun a já tak u bosse nic nenadělám, přitom bych mohl do bosse dát mnohem víc ran, pokud by mě nechaly na pokoji.
      U mágů by se to dalo rozlišovat bohužel převážně dle amuletu, protože málo kdo si veme holy i když je to docela užitečná karta.

      The post was edited 2 times, last by smrt94 ().

    • Spíš by to chtělo aby se prostě nemlátili lidi u bosse, takže ta úzká ulička u spawnu (víte co myslím) by byla jak ta horní jen pro PvP, a do lidí, co jsou u bosse by nikdo nešel, určitě by se mnohem líp dával, a to o tolik míň pověsti nezískáte.
      Nesnáším vlezdoprdelky! :D
      :altx: :altx: :altx:
      Best smajl ever =D
    • Je to dobrý nápad, ale s touto komunitou to bohužel zůstane jen jako sen. Normálním lidem by došlo, že ten, kdo jde do bosse, chce jít do bosse a ne na pvp. A stejně do nich útočí. Normální lidé by se aspoň domluvili kde je místo na pvp a na zbytku mapy by se neútočilo. Když tohle naší komunitě nedochází, tak je tenhle problém téměř neřešitelný. Jedině vývojáři by museli něco udělat, nebo by se museli lidé vzpamatovat. A to podle mě někteří by se nevzpamatovali ani kdyby dostali trámem do hlavy.
    • Náhodou, jsem rád,že tenhle nápad konečně dostal někdo další. Je to vymyšlené dobře: já sám jsem smýšlel pouze o světelné kartě, ale ty amulety tomu dávají 100% jistotu (když nemá amulet- světelka). Dodal bych, že tahle dohoda však neplatí, když někdo se světelkou naběhne...to pak tuto dohodu nectí - klidně zabít. Skutečně je to 1 z možností, jak tohle vyřešit bez GM a na dohodu s komunitou. Lidé na foru si toho všimnou, ale zase je třeba rozšiřovat, že tahle myšlenka existuje. Ty lidi co budou najíždět, bohužel nemusíš zastavit, ale zase bude vidět, jak moc jsou lidi ubozí, že se bojí jít po lidech co chtějí PvP. Zde pak bude vidět, co vlastně chcete z raidu. Za mě velký palec nahoru, protože to je konečně 1. dobrý nápad ze strany hráče po několika týdnech!!!! Sám budu tohle rozšiřovat v rod od pondělí a dál, uvidíme kolik lidi na tohle přistoupí.

      PS: Teď se předveďte, co z raidu chcete. Pověst s nervy, odměny nebo pocit, že jste něco pokazili hráčům? Výborně smrt94 :thumbsup:
    • A ted si představ, že si někdo nasadí ten amulet, a půjde do hráčů > hráči s tím amuletem 6SP půjdou do něj, ale náhle někdo přiběhne, kdo chodí do bosse, řekne si "á démoni zas nedodržují, tak jdu do nich" a nakonec se budou všichni mlátit. Můj názor = Hodně těžko zaříditelné, lepší by podle mě bylo, kdybychom se domluvili kdy do bosse, a kdy všichni do hráčů... Nebo to co jsem sem napsal...
      Nesnáším vlezdoprdelky! :D
      :altx: :altx: :altx:
      Best smajl ever =D
    • dexight wrote:

      A ted si představ, že si někdo nasadí ten amulet, a půjde do hráčů > hráči s tím amuletem 6SP půjdou do něj, ale náhle někdo přiběhne, kdo chodí do bosse, řekne si "á démoni zas nedodržují, tak jdu do nich" a nakonec se budou všichni mlátit. Můj názor = Hodně těžko zaříditelné, lepší by podle mě bylo, kdybychom se domluvili kdy do bosse, a kdy všichni do hráčů... Nebo to co jsem sem napsal...
      měl amulet a zaútočil - porušil dohodu, má právo ho zabít. Už vidím jak hodnotíš to kdo jde proti komu...tím chci říct, že když budeš nad tím přemýšlet, tak si ho pohlídáš a výsledek: buď zabíjí, tak máš právo, když ne necháš.

      Nicméně si nepochopil myšlenku, všechny návrhy budou navrhnuty tak, že záleží z 99% na uvážení hráče. Dala se vám nabídka, místo toho aby ste ji podpořili, tak ji potápíte. Teď ví už několik lidí, jak tuhle dohodu potopit, když se bude chtít.

      Výsledek? : Zkusíme - hmm třeba to zkusíte aby se dal raid a možná by to mohlo začít fungovat
      Už to vidělo dost lidí a radši zkazím lidem hru - zabitej nápad
      Žádný návrh nebude 100% neprůstřelný..to už si mohl vidět na všech tématech Caligora.
    • Ok takže srozumitelněji:
      Já nasadím amulet 6SP a půjdu do hráčů, co mají 6SP amulet na sobě
      Ostatní, co mají amulet 6Sp do mě půjdou, protože ruším dohodu
      Zachvilku přiběhnou další, co mají amulet 6Sp a nevědí, že já jsem porušil dohodu
      a co se stane?? půjdou do těch, co mě zabíjeli kvůli tomu že ruším dohodu
      Vznikne bitka = nanic..
      Nesnáším vlezdoprdelky! :D
      :altx: :altx: :altx:
      Best smajl ever =D

    • mirerew wrote:


      ach jo proč to musí být tak složité všechno okolo caligora

      To jsi mohl dát rovnou do threadu "Na blbou otázku blbá odpověď"..Vše okolo caligora je složité,protože hráči můžou a nemusí bojovat mezi sebou.Myslím,že nějaký tyhle dohody jsou stejně k prdu,protože na forum chodí jen pár % lidí z nt,a pokud to lidé z fora budou rozšiřovat po ntčku,tak se někteří ti,kteří to budou kazit,budou vymlouvat na to,že zrovna nebyli online.Některým lidem,kteří se do toho nechcou moc zaplétat (jako třeba já),jelikož to žere hodinu volného času a ještě se nemusí dát,stačilo si to párkrát odchodit ze začátku,vyrobit si sp a mají klid :D
      C O M I C
      S A N S
      I S
      M Y
      M A I N
      I R O N Y
      L A Y E R
    • Někdy je obtížné rozeznat normálního člověka od blbce, že dexi? Nevím proč bys to chtěl ostatním kazit .. Snad jen.. Opět ano já jsem tímto slovíčkem slavnej že ho furt píšu... Sobectví? Tak to je od tebe velice milé ... Než aby sis pořídil bednu a dopřál ji i ostatním a některým i sp 7 (spousta lidí jí hodně nemá protože se tam furt najde přes 30-50 hráčů co to kur** jako Dex.) Tak to musíš kazit .. GG :)
      Země může zmizet, oceán může vyhasnout, obloha může spadnout, ale Oni příjdou.
    • Já když sem se snažil občas s hollíkem jít do bosse, byli lidi co kolem mě procházeli a nevšimali si mě, WKčka co mě ignorovali a šli do bosse i když byli přímo vedle mě.. A pak ti druzí, kteří mě museli za každou cenu sundat. Ty lajny se hoděj na to pvp mezi stranami, ale někteří si radši naběhnou do těch WK co jdou do bosse a hodí dvacku (jako by ten Caligorův ploch nestačil -_-) ... dá se to změnit ale to by holt někteří museli chtít. Řekněme že kdyby z bedny do 20 minut rovnou padalo 50kk v hotovosti tak by se lidi našli, ale pokud by těch cca 50kk viděli v podobě rohu tak to s nima nijak nehne...
    • Zetsu845 wrote:


      Někdy je obtížné rozeznat normálního člověka od blbce, že dexi? Nevím proč bys to chtěl ostatním kazit .. Snad jen.. Opět ano já jsem tímto slovíčkem slavnej že ho furt píšu... Sobectví? Tak to je od tebe velice milé ... Než aby sis pořídil bednu a dopřál ji i ostatním a některým i sp 7 (spousta lidí jí hodně nemá protože se tam furt najde přes 30-50 hráčů co to kur** jako Dex.) Tak to musíš kazit .. GG
      On jen ukazoval příklad toho,v čem je chyba v té "mírové dohodě".Místo zájmena "já" mohl použít "on" nebo "někdo",a mělo by to,co chtěl napsat,stejný smysl.Myslím,že skoro všichni lidi,co chodí na forum (př. dex) by to dodržovali..Ale také mě napadlo,že se staně něco,co on popisoval.
      C O M I C
      S A N S
      I S
      M Y
      M A I N
      I R O N Y
      L A Y E R
    • Zetsu845 wrote:

      Někdy je obtížné rozeznat normálního člověka od blbce, že dexi? Nevím proč bys to chtěl ostatním kazit .. Snad jen.. Opět ano já jsem tímto slovíčkem slavnej že ho furt píšu... Sobectví? Tak to je od tebe velice milé ... Než aby sis pořídil bednu a dopřál ji i ostatním a některým i sp 7 (spousta lidí jí hodně nemá protože se tam furt najde přes 30-50 hráčů co to kur** jako Dex.) Tak to musíš kazit .. GG :)

      -_- Já to napsal jako příklad, že by to takhle selhalo, ne že bych to dělal...
      Jak napsal Oujej1 dodržoval bych to..
      Stejně všichni nemaj amulet a nepřečtou si to :D Je to těžko řešitelné...
      Joa ještě jeden edit:// SP7 nemám ;) (mám na mága ale za toho už nehraju)
      Nesnáším vlezdoprdelky! :D
      :altx: :altx: :altx:
      Best smajl ever =D

      The post was edited 3 times, last by dexight ().

    • No myšlenka je to pěkná , ale ten kdo byl poslední dobou na caligorovy ví, že poslední dobou je to o tom pokusit se to dát jako jedna strana a druhým to zablokovat a pochybuji , že jim v tom amulet zabrání. A taky už hodně lidi tu kartu má a ani tam nachodí a já se jim ani nedivím koho by bavilo pokoušet se chodit hodinu do bosse a při tom se nechat zabíjet? Mě to teda už nebaví a znám plno lidí co jsou na tom stejně dnes po 20 jsem si raději zašla na vodičku na glace a pak do caligora zabít nějaké démony abych pomohla s body do bosse už ani nemělo cenu jít démoni už měly přes 90% , ale můžeme si za to samy když se nedokážeme dohodnout na tom jít prvně všichni do bosse dát ho do 20 min a pak se navzájem zabíjet. :)
    • Ten raid v osm byl hodne zajimavy, v jednu chvili tam byli tak maximalne 2-3 andele a my sli vsichni do bose. Dali sme 50% za par minut a to nas tam nebylo nejak extremne moc...
      Káďa
      Survivors


      Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
      pokaždé umírate.
      Když jdete s hlavou vztyčenou,
      zemřete jen jednou.
      Giovanni Falcone


      Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
      Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!