Hledání silové pole - PTS

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Hledání silové pole - PTS

      Ok, po dlouhé době jsem se rozhodl, že si zajdu PTS, ale co se stane? Vůbec mi nenajde signál na silové pole!
      Např. Začne mi ukazovat cestu, kde to pole je, tak popojdu, abych našel přesný místo. Jak jsem prošel a použil zase poutek, tak mi to píše, že nemám signál, tak jsem se vrátil z5 na to místo, kde mi ukazovalo tu šipku. Použil jsem znova proutek a co se stane? Ukáže mi to stejný směr šipky!
      Nebo když po dlouhé době mi ukazuje šipku, tak jdu dále a najednou tam je konec mapy.

      Kdyby se to stalo např. 5x, tak o tom tady nepíšu, ale stalo se mi to tolikrát, že jsem to přestal počítat. Zbytečně jsme ztratili čas a já nervy!

      Co to je? Bug? Pokud jo, tak to je asi nejhorší bug, který jsem kdy zažil!
      I ten bug draků při vodním raidu je lepší než tuto!
      Bylo už dřívě, že ten signál ukazoval na konec mapu, to mi nevadilo, protože se občas ten správný signál našel, ale tuto? Jako vážně? Jsem snad jediný, komu se to stalo?

      Díky za odpověď.

      Sig by Siska
    • Pokud se nepletu tak ten signál by měl fungovat na náhodných souřadkách ne?... takže teoreticky když je na mapě skála tak se to může bugnout do ní, jediným řešením je asi zde již zmiňovaný relog, tohle je asi bug ve hře, s tím asi nic nenaděláš :/
      (asi, asi a asi... já jsem Čj.... :D )
      Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
      Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)