Otvírání beden na dobrodruhovi

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Otvírání beden na dobrodruhovi

    Když otvírám bedny z Draca nebo Glacera na dobrodruhovi je šance na padnutí SP stejně velká jako když otvírám bedny na zvoleném povolání? kdyby byla šance na padnutí SP třeba 5% tak dobrodruh má šanci na padnutí SP karty 1/3 z 5% nebo 3* 5%? snad mě chápete
  • Ty sance nikdo nezna, stejne jako na sp +11 - +15, ty % si hraci jen odhadli, presny % na ty sance nevi ani GM, neni tu nikdo kdo by ti odpovedel a myslim, ze se to tu uz jednou resilo a absolutne nevidim duvod proc bych mel otvirat bedny na dobrodruhovi. Tohle je proste tema naprosto o nicem
    Káďa
    Survivors


    Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
    pokaždé umírate.
    Když jdete s hlavou vztyčenou,
    zemřete jen jednou.
    Giovanni Falcone


    Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
    Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
  • Hopa heja ej so fuuuuuuuu Nostaláčci :)
    Dost mě toto vlákno pobavilo a musím uznat úpl výkvět Nostale :D :D
    Dobrodruh za prvé nemá žádné povolání je disempowered (bezprizorní) :D
    Za druhé DÁMY a PÁNOVÉ NAUČTE SE ALESPOŇ ČÍST v inventáři karet než sem vložíte takovou perličku :D Jak dlouho tu hru hrajete? :D :D :D
    Dobrodruh jediné bojovky , SP karty má pouze jen a jen tři přes to nejede vlak :D Omezené levlem 20 ( víc na něm práce neuděláte) tak mimo jiné je na těch kartách napsáno kdo může nasadit :D Takže SP 5 a 6 nasadí dobrodruh ? :) Padají mu tedy z beden Draco a Glacera :thumbsup:
    Koukněte se pls na SP karty :
    Slepice - práce 1 / Reputace 0-100
    Pyžamo - práce 10 / Reputace tuším 500-1000
    Pirát - práce 10 / BEZ Reputace
    Slepice je jedna a Pirát druhá karta která na dobrodruha padne z BEDNY :D Pokud Vám tedy někdo nakukal že mu na DOBRODRUHOVI padla SP5 nebo SP6 JÁKEHO KOLI POVOLÁNÍ tak to je dost dobrej Lucker a s takovým hráčem bych chtěl být velký kamarád , obchodovat s ním a důvěřovat mu :D :beer: :D

    Hezký den a hodně štestí s SP 5 a 6 na Dobrodruhovi přeje GEOR :altw:
    PS: Kdyby Chuck Norris otvíral bedny Draco a Glacer na Dobrodruhovi , padne mu Kostkatá Košile R8+11 ve které natočí všechny vánoční díly reklam na Tmobile :thumbsup: https://www.youtube.com/results?search_query=chuck+norris+t+mobile

    The post was edited 1 time, last by Georspace ().

  • Georku, mozna ti uniklo, ze se tu nikdo nebavil o tom, ze chce nasazovat sp 5/6 na dobrodruhovi, ale jestli ty karty muzou padat z beden... Můj názor je, že šance na padnuti sp je stejna, jako kdyz oteviras na povolanich a kdyz uz mas kliku a padne ti, tak ti jeste system nahodne vybere na ktere padne povolani, takze naprosto nechapu proc tu pises nesmysly, ze kdyz nekomu padne ta karta na dobrohuvi je obrovskej lucker a ze by si chtel byt jeho kamarad....
    SANCE NA PADNUTI SP Z BEDNY JE FURT STEJNA A MUSIS BYT KLIKAR I KDYZ TO OTEVIRAS NA DOBRODRUHOVI I NA NEJAKEM POVOLANI!
    Káďa
    Survivors


    Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
    pokaždé umírate.
    Když jdete s hlavou vztyčenou,
    zemřete jen jednou.
    Giovanni Falcone


    Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
    Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
  • Sice jsem k tomuhle threadu ještě nic nenapsal,ale můj názor bude stejný,jako několika lidí,kteří už se vyjádřili.
    Myslím,že žádné šance se nesčítají,mělo by to fungovat jako bedna z Caligora.(Může vám padnout jakékoliv povolání)
    Kdyžtak někdy pár těch beden otevřu jen tak (ano,mám skvělej smysl pro prodělávání),ale myslím,že to moc nemá smysl,protože je pravděpodobné,že to doopravdy bude normální šance (kterou asi nezná nikdo kromě samotného Gandalfa).Ale za ten dobrý pocit z toho,že mi padne sp zrovna na tu classu,to stojí.


    Co jsem vlastně psal?Jo,že si myslím,že můžou padnout všechny tři povolání.Možná to stačilo napsat takhle.

    mistina wrote:


    Podle mě teda padá na dobrodruhovi jenom karta na wara. Přecejenom útočí na blízko a někdy jsem četl že někomu padl zrovna glad na dobrodruhovi. Nikdy jsem teda nezkoušel, ale asi je stejná šance.
    K tomu,co psal mistina:Taky mi dobrodruh dost připomíná wara bez sp (nečekaně),ale myslím,že když by někdo začínal dobrodruha,otevřel by si bednu (nebo 90 beden,každej to má jinak :D) a padla by mu sp na wara,tak bude smutnej z toho,že chce hrát jinou classu :D

    C O M I C
    S A N S
    I S
    M Y
    M A I N
    I R O N Y
    L A Y E R
  • Fortyss wrote:

    Šance nemůže být stejná.. může být buď 3x větší nebo menší.

    Proc by jako nemohla? A proc by mela byt 3x mensi??? to uz vubec nedava logicky smysl... Ja bych se zrovna vsadil, ze je stejna a nahodne se ti urci povolani...
    Káďa
    Survivors


    Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
    pokaždé umírate.
    Když jdete s hlavou vztyčenou,
    zemřete jen jednou.
    Giovanni Falcone


    Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
    Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
  • Boze polovina z vas tu pise totalni censore. Sance je stejna kdekoliv a na jakekoliv postave at se jedna o otvirani nebo plusovani apod. To ze nekdo rekne ze ma vetsi luck na prckovi nebo na nejakem miste ci v urcity cas je jen fikce v jeho hlave . kdyby to totiz byla pravda tak uz tady kazdy beha s +15 eq r7+10 vsema cool vecma coz by ta hra nemela zadny vyznam. Je to proste stesti ,dle matematiky stesti ze prave vy ste se vlezli do toho uspesneho procenta :D :spam: :tclosed:

    Edit: upraveno /Daemoon
    Facebook:Michaela Celárková
    Fb odhalení:Nostale Odhalení Cz/Sk
    ask odhaleni: Nostale.Odhaleni
    Aktivita:skoro pořád


    The post was edited 2 times, last by Daemoon ().

  • Kdyby byli šance...
    Tak šance na padnutí SP na dobrodruhovi bude stejná jako šance na 7.SP takže dejme tomu 3% šance na SP a pak 1% že to bude war, 1% luk, 1% mág... Asi takhle bych si to představoval, kdyby ty šance existovali :)
    1. Jsem mág tělem i duší... ^^
    2. Pomáhám, radím, zkušeností mám dost... :rolleyes:
    3. Poznáte mě podle SP +11 8)

    4. Sejdeme se v obchodce :sleeping:
  • Fortyss wrote:

    Bojovník s mečem ... 1000 beden .... 9 gladů / mnichů
    Luk .. 1000 beden .. 9 kanonů / zvědů
    Mág ... 1000 beden ... 9 vulkanu / poseidonu

    Dobrodruh ... 1000 beden .. 3 gladove/mnichove, 3 kanoni/zvědi, 3 vulkove / poseidoni

    Takhle by ty šance mohly být

    placas tu uplny nesmyslnesmysly. I kdyby ti na dobrodruhovi padlo napr 1000 mnichu, tak nikde neni psano, ze musi padnout zved/pos. Sance bude opet 33.333% na kazdou kartu....
    Káďa
    Survivors


    Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
    pokaždé umírate.
    Když jdete s hlavou vztyčenou,
    zemřete jen jednou.
    Giovanni Falcone


    Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
    Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
  • Censore vás 2 miluju, matláte všude samý Censore .... no k věci: Šance jsem tu už někde říkal, je to velmi zjednodušeně soubor 1 a 0 které PC používá a to by se pak mělo hlasovat... samozřejmě že je nastaveno že je vyšší šance na např. pírka než na kartu ale pořád je to jen šance a ani šance není 100%, já měl např. kanona z 3. bedny a zvěda do dneška nemám, i když bych za ty peníze co jsem dal do beden mohl mít už tak 4x zvěda ve slušném + a jobu... Šance je irelevantní pojem jelikož kdyby se sešlo tak 100 lidí a každej dostal 10 beden tak určitě minimálně 10 lidí bude mít 1 kartu a 5 z nich 2 a více... a tohle aŤ se mi snaží někdo vymluvit jelikož to je jediný logický a uspokojivý vysvětlení ;)
    No pak dále nechápu proč otvírat bedny na dobrodruhovi, šance jsou zde opět stejné a v poměru šancí mezi kartami to je 3.3 ... ale opět platí to co výše.... spíše to chce vychytat nějaký moment, i když po pravdě nevím jak fungují bedny v NT, jestli se ty itemy mění celou dobu a až když otevřeš bednu tak se nějaký zvolí nebo jestli tam máš už od začátku pevně stanovený item...


    edit: upraveno..pozor na výrazy /Daemoon
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)

    The post was edited 1 time, last by Daemoon ().

  • Hlavne ze ty pises smysluplne:) chce to vychvychyat nejaky moment:D ZADNE MISTO ANI CAS, KDE MAS VETSI SANCI NA COKOLIV V NT NEEXISTUJE!!!
    Káďa
    Survivors


    Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
    pokaždé umírate.
    Když jdete s hlavou vztyčenou,
    zemřete jen jednou.
    Giovanni Falcone


    Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
    Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!