Účet

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Nenapadlo tě (očividně nenapadlo), že mají kolem spoustu jiných ticketů a nepotřebují mít na fóru téma, že se mají podívat na to tvoje? Mají 48 hodin na vyřízení ticketu, po této době můžeš zaslat stížnost. Jelikož to silně nestíhají tak někdy čekáš na vyřízení i 4 dny.

    The post was edited 2 times, last by fps ().

  • Víš co by bylo super? Kdyby na titulní straně fora bylo napsáno, že příspěvky tohoto typu sem hráči nemají psát a že od toho slouží ticket
    Jestli jsou GM "přetíženi" tak proč nenaberou nové? :) (tím nechci říct, že bych měl zájem na tickety typu "budou dnes dárky" odpovídat)
    Nesnáším vlezdoprdelky! :D
    :altx: :altx: :altx:
    Best smajl ever =D

    The post was edited 1 time, last by dexight ().

  • tak proč nenaberou nové? tak hodila by se jim levná pracovní síla na vyřizování ticketů, jenže je málo kandidátů splňujících požadavky (Magrat: ,,Mno, tak tomu věř, schopných nebo vyhovujících lidí je všude nedostatek.")

    The post was edited 1 time, last by fps ().

  • smrt94 wrote:

    Podle mě má gameforge problém s GM kvůli tomu že jim nic neplatí, a celkově se mi zdá že poslední dobou jen chtějí víc a víc peněz. ( Zdražení perly, návrat beden náhody, ten svitek na nosmáty ...)

    To je divny, ze chtej neco vydelat:) ty kdybys v cemkoliv podnikal, tak budes chtit taky prosperovat a hledal bys zpusoby jak z lidi vytahnout co nejvic penez...
    Káďa
    Survivors


    Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
    pokaždé umírate.
    Když jdete s hlavou vztyčenou,
    zemřete jen jednou.
    Giovanni Falcone


    Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
    Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
  • No pak se ale taky může stát, že gm postupně odejdou, nebo se nosmall nebude dobíjet tolik jako předtím ... všecko de, ale s rozvahou. Toto je hra, která by se bez předmětů z nosmallu prostě neobešla. Sou spousty jiných kde GM dostává placeno a peněžní měna se dá získat třeba i dropem, ale tady de hlavně o logiku firmy ...
  • Hele, jestli vymyslíš nějakou MMORPG hru, která ti bude vydělávat peníze aniž bys platil za vstup do hry nebo za určité předměty ve hře etc. , tak to prosimtě spusť , páč tvoje perpentum mobile by mě fakt zajímalo. Kritizovat umí každej. Musíš pochopit, že je několik serverů a CZ/SK je spíš prodělečnej než výdělečnej, aspon mě to tak příjde.
    Nothing is TRUE.
    Everything is PERMITTED.
    We work in the DARK to serve the LIGHT.
  • Kdyby chtěli co nejvíc vydělat tak třeba zavedou to, že když se přihlásíš tak ti tam naskočí reklama, kterou musíš zavřít. Třeba jak když se přihlašujete a jste na glacu, tak vám tam skočí takovej obrázek (víte co myslím) tak místo toho by tam třeba byla zmíněná reklama
    Nesnáším vlezdoprdelky! :D
    :altx: :altx: :altx:
    Best smajl ever =D
  • Jednoduše, jiné hry prostě nabízí jen doplňky jako například balíčky munice, speciální ,,Postavy", lepší děla, skiny atd... ale docela by mě zajímalo jak by vypadalo kdyby každý měl SP + 3 a bál se na + 4, nosmáti, držáky, vozítka to je vše ok... ale ty SP svitky mě docela vadí. Ještě k tomu zákaz Nosmallu (pro event) je dalším důkazem. Ještě k tomu přidání všemožných kravin, které stejnak moc lidí nekoupí ... Nulový ohled na názory hráčů z naší komunity je znakem bezohledného přístupu ... pokud toto nebude bráno jako reklama, tak sem dám pár her kde můžete v klidu hrát bez peněz a získat virtuální měnu bez reálných peněz ...
    The-west
    Howrse
    Divoké kmeny
    Ogame
    League of Legends
    A je spoustu dalších ... neříkám že je špatné vydělávat, ale kdyby nikdo nekupoval nosmall tak sme v NT jak v Africe ...
  • Vylepšování výbavy a karet je něco navíc- do určitého stupně to vyjde všem, ale když chceš víc připlatíš si -> aby jsi byl lepším, jako v jiných hrách. Navíc... Nosmall se dá normálně hráči prodávat za goldy-> proto má šanci každej. A to, že někdo neumí vydělat nějaký goldy, je jeho problém. Ale dobrá možná by ti bylo příjemnější hrát hru nostale naplno (tudíž s využitím všeho) a platit měsíčně nějakej poplatek. Nevím kdo by ti to potom hrál.
    Nothing is TRUE.
    Everything is PERMITTED.
    We work in the DARK to serve the LIGHT.
  • Jůůů Tady někdo hraje Travian X( :DDD (Né že bych se smál ale chtěl jsem něco napsat :D) btw ... Tobě to vadí že ti to nevyjde i když koupíš 10 svitků materiál apod.? Mě upřímně ne aspoň si zkouším svou trpělivost a trénuju ji :D
    Země může zmizet, oceán může vyhasnout, obloha může spadnout, ale Oni příjdou.
  • Až se sem k tomu dostane mod tak vám to zacenzuruje a warnem odmění.. :D
    Snad v každý hře je možnost vyměnit reálné peníze za určitou herní měnu. A možná by se mohla diskuze vrátit k původnímu záměru, což nehrozí (původní záměr byl aby tu žádná diskuze nebyla) ovšem toto téma tu vůbec nemělo být :D

    The post was edited 1 time, last by fps ().

  • Ja se snazim aby toto forum nebylo plne spamu. Nejsem mod, ale to neni duvod abych nemohl napsat ze zde nema byt diskuze. Nedelam ze sebe chytryho, ja jsem chytry. Muze to vyznit spatne, ale chtel jsem to sem napsat. Je neco spatneho na tom chtit aby fórum vypadalo dobre? Nechci nikoho urazet, ale prispevky nekterych uzivatelu by se dali oznacit jednim slovem spam. Pokud je toto taky spam, tak s tim souhlasim ale aspon ma myslenku, myslenku ktera je vhodna napsat zde.. at to neni takovy spam tak zacnu psat k diskuzi ve kterou se toto tema, jehoz puvodni vyznam byl rychlejsi vyreseni ticketu zmenilo. Pamatuju si ze v nosmallu byl plysovy busik a stal myslim hodne. Mozna by o to byl zajem, mozna ne, ale mohli by vydelat na ruznych predmetech ktere nejsou do hry, tricka s motivem nostale, plysovy busici, privesek luk, hulka nebo mec, drzak.. pokud je toto naprosto spatna myslenka tak prijmu vasi kritiku.

    The post was edited 1 time, last by fps ().