Zkusme trochu dospět

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Zkusme trochu dospět

      Ahoj lidi mám jeden návrh bude spíše určený pro lidi z řad hráčů kteří nechtějí aby server upadl.
      Můj nápad je prostý co tak se začít trochu chovat podle svého věku ano vím ani já se občas tak nechovám, ale chci se pokusit změnit hru aby zde hrálo stále dost hráčů. Chce to jen začít trochu spolupracovat a vše neřešit jen s GM tak jak je to na metinu. Tam většinu věcí řeší sami hráči a nezatěžují tím GM. Ano někdo může namítnout že to hrají většinou dospělí lidé to sice hraje, ale i lidé kterým je 10-14 let se tam chovají dospěle. To znamená že se neokrádají atd...
      Já bych byl rád už jen za to kdyby ty starší hráči NT(myslím věkově i rozumově) aby se snažili tu hru trochu usměrňovat dobrým směrem. Takže například když se bude někdo nevhodně chovat tak mu do šeptu napsali ať se zklidní atd... Na GM bych měl taky jednu prosbu a to takovou aby zvýšili aktivitu na IRC.
      Tak snad jste pochopili co mě napadlo.
      S pozdravem Aaronstone123
    • chování hráčů jentak nezměníš..každej se chová nějak a když někdo začne nadávat a ty mu napíšeš šepot aby se uklidnil tak většina ti začne nadávat i do šeptu co si vůbec dovoluješ psát šepot..krádeže taky neovlivníš, každý si tu hrabe pro sebe a nedopřeje ostatním a co se týče toho irc tak taky pochibuju že se ěco změní.. gm to prý dělaj zadarmo a maj svoje životy.. (já osobně ani neposílám ticket protože své věci si vyřešim sám a nezatěžuju tím ostatní).
    • Omlouvám se, řeči tohodle typu nemam moc rád - veškerou negativitu k tvému příspěvku neber osobně. Změnit komunitu ty nemůžeš- změn sebe to postačí. Stačí trochu sebeovládání. Většinou je to tak , že se jeden (s prominutím blbec) začne navažet do jineho hrače, a ten se poníží na úoveň toho blbce. Aneb tak nějak je to přísloví Hádka s blbcem je nebezpečná, po nějaké chvilce se hádají blbci dva. No, utři slzu nic se nezlepší, spíš zhorší. Jak říká P-S-Y, přes net nikoho nevychováš- je to těžký i v realu.
      Nothing is TRUE.
      Everything is PERMITTED.
      We work in the DARK to serve the LIGHT.
    • Ono je to těžký.
      Když je člověk "ujetější" (v lepším slova smyslu.),tak ho lidi uráží,že se chová jak děcko.
      Když bere všechno vážněji,tak ho zase uraží,že mu není zas tolik let,aby se choval tak dospěle.
      Proto se většina chová tak,jak chce. A k těm dospělákům. Někteří se chovají hůř,než ty děti :) (nebudu výjmenovávat,nechci nikoho urazit.)
      17.10.2011 - 23.10.2016 ✨
      » KamikadzZze / Kamíí~ / Lorraine~ «

    • Tady jde o to, ze kazdy jsme se narodili s jinou povahou a tu jentak nezmenis ani v realnym zivote, natoz nekde za pocitacem. Neexistuje clovek, ktery by si rozumnel se vsemi ostatnimi lidmi a na hre kterou hraji tisice lidi je sance, ze spolu budou vsichni vychazet tak jedna k milionu... Zkus se nad tim zamyslet - jsou vsichni napr tvy spoluzaci vsichni tvy kamaradi? Vsadil bych se, ze ne a to se bavime o skupine cca 20-25lidi, tak jak to pak muze vypadat nekde, kde jsou lidi tisice...
      Káďa
      Survivors


      Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
      pokaždé umírate.
      Když jdete s hlavou vztyčenou,
      zemřete jen jednou.
      Giovanni Falcone


      Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
      Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
    • Myslis, ze kdyz sem byl prcek, ze mi nekdo pomahal? Lidi neodchazi kvuli tomu, ze jim nikdo nepomaha, ale proto, ze jim tahle hra nema co nabidnout...
      Káďa
      Survivors


      Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
      pokaždé umírate.
      Když jdete s hlavou vztyčenou,
      zemřete jen jednou.
      Giovanni Falcone


      Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
      Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
    • Divíš se, že lidi často řeší problémy přes ticket (s GM)? Představ si, že by se nebanovalo za to jak někdo mluví sprostě (max vulgarity v repru)... Nikdo by nehlásil kdo komu řekl p**o kr****e.. Protože jak jinak mu znepříjemnit hru než banem... Děti, jako já, a dospělí, co se chovaj jak děti, se těžko nějak změní. Představte si, jak by se chovala komunita když by se tu a) Banovalo za každou kravinu - nikdo by nehrál b) nebanovalo by se vůbec - to je asi jasný jak by to dopadlo... Nejlepší je, když GM budou banovat pouze za velké přestupky. To že někdo brečí u GM (Jak já když chci znepříjemnit hru osobám, co moc nemusím) jak mu někdo řekl že je kkt, a doufá, že dotyčný dostane ban, mi přijde ubohé. Takže určitě banovat i nadýl, ale za velké přestupky jako krádeže, sex. obtěžování apod..
      Co se jedinců týče, určitě by bylo vhodné, aby se nad sebou každý zamyslel a respektoval ostatní.. Ale? Ale jak jim to vnutíš? Komunitu nezměníš, ale jedince ano. Jako jak si představuješ ideální NT? Místo, kde si každý pomáhá a kamarádí? Jak už jsem psal, nikdy to nebude dokonalé...
      Ohledně věci, jak změnit komunitu, můj názor, něco jsem už napsal, tak sory že se tu opakuji
      1) Nebanovat za malé prohřešky a celkově zmírnit bany (permice za speedhack??? WTF....)
      2) Chovat se k lidem tak, jak chceš aby se ostatní chovali k tobě
      3) Pomáhat ostatním, když chceš aby si všichni pomáhali, musíš taky (třeba zadarmo pomáhat s TS když je čas jak já)
      4) JE TO HRA NEJDE O ŽIVOT ._. (Chápete co tím myslím, že?)
      5) Nenadávat, prostě jen ignorovat osoby, co vám vadí, či nadávají.. o co jste pak lepší???

      Sory za spam :P
      Kdyžtak něco připíšu :)
      Nesnáším vlezdoprdelky! :D
      :altx: :altx: :altx:
      Best smajl ever =D
    • Konkretne za speedhack na glace bych lidem sekal ruce:D
      Je to v podstate cheat ve hre a je to podvod, stejne jako nosbot atd...
      Káďa
      Survivors


      Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
      pokaždé umírate.
      Když jdete s hlavou vztyčenou,
      zemřete jen jednou.
      Giovanni Falcone


      Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
      Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
    • Pomáhat prckům? Ráda pomůžu,ale když mi někdo zaspamuje šepot stylem "cs pls pls pomož s ts 55 mám tam port pls pls pls",tak se mi do toho fakt nechce,a radši dělám afka. Jako pardon,ale za "cs" a "pls" bych graficky zabíjela.
      Chovat se tak,jak chceš,aby se ostatní chovali k tobě? Snažím se vycházet se všema,ale ostatní zřejmě ne. Znám pár lidí,kteří mě odsoudili podle jednoho fun repra,a hodně lidí mě odsuzuje a pomlouvá z naprosto trapného důvodu. A to toho,že se jim nezapomlouvá můj nick. Tisíckrát jsem psala,že jsem holka a nekradu. Ale ne,oni mají prostě svoje mozky,a furt všem budou cpát tu "svoji pravdu",která má do té "pravé" víc,než daleko. K takovým lidem se s prominutím hezky chovat nejde.
      17.10.2011 - 23.10.2016 ✨
      » KamikadzZze / Kamíí~ / Lorraine~ «

    • Podle mě je tohle sice hezký návrh ale je nerealizovatelný!! Nostale hrajou převážně děti, vidím to v realu něco řekneš mladšimu at se uklidní apod. a on te s prominutím pošle ty víš kam. v dnešní době jsou děcka uplně jine než kdysi a hlavně dost vulgarni. Když se ignorují mezi sebou v realu tak ve hře to jine nebude :D jako ber si přiklad když se píšou repra na nt a je spam jak se tam 2 lidi hadaji, mužeš si všimnout kolik lidi píše jak šepot at se uklidní tak i repra at si to řeší šepotem a jak to dopadá? ti co se hadaji ještě začnou nadavat tomu co se do toho s prominutím sere :D a proto se takoveto problemy prostě nedaji řešit bez GM. Když GM neupozorníš nemusí vědet ,že se tam někdo hadal ,nadaval ,spamoval apod. ,protože nesedi 24 hodin u hry. Ve výsledku by se uroven komunity ještě více zhoršila . A co se týče pomáhání to je přeci normální kdo chce pomoci tak někomu pomuže, Kdo nemá zájem tak si všímá sebe :) Tohle je spíš o tom jak sou lidi ve hře ochotní :) Toť muj nazor . :altt: :closed4:
      Facebook:Michaela Celárková
      Fb odhalení:Nostale Odhalení Cz/Sk
      ask odhaleni: Nostale.Odhaleni
      Aktivita:skoro pořád


      The post was edited 1 time, last by alušaMiša ().

    • Ehm....no upřímně, na to bych se i rád podíval :D :D , kolik ti je let. Doufám, že jsi to nemyslel nějak vážně, páč bys ještě mohl mít problémy. Jak už ti bylo stokrát řečeno- stav komunity se prostě jentak nezmění... Mě sice taky mrzí, když vídím co má být "ona slavná budoucnost",jenže s tim nic neudělám.
      Nothing is TRUE.
      Everything is PERMITTED.
      We work in the DARK to serve the LIGHT.
    • Vidím to na sarkasmus nebo naprostou lež :D kdyby to dělal dávno by mě lnějakej průser :)

      Pokud se pletu 4 a 6,7 slovy pak nechápu proč "někdo takovej" (neber si to označení osobně) chce "vychovávat" komunitu :D takovej přístup je naprosto směšnej pro dnešní dobu...., to by se dalo možná udělat u chudejch dětí někdy před 2světovou, popř. u známejch :) (ale znám pocit i kdy já, ze zákona ještě nedospělý mám chut když jedu busem některý děcka mlátit...nebejt mladé asi bych už nějakej průser měl :D)


      Jinak co se týká rad a pomáhání prckům...když jsem začínal první rady jsem dostal asi až v nekyie(53lv. první postavy = přijetí tam) a to bylo cca 9měíců po založení postavy :) dá se to i bez toho (to k radám)
      Co se týče pomáhání...nedá se pomáhat, občas dojít na utes nebo pomoct s problémovejma ts(34/35/36 nevím které a hlavně 55) to jo, ale ostatní věci a dropy...je to děsně náročný na čas a absolutně nudný pokud to za sebou máš třeba 4x (já osobně jsem akt 1 udělal 5x celej, hádám že někteří lidi jsou na tom i "hůř"...to 4x bylo orientační číslo)

      Ještě takovej malej dodatek a doufám že je to poslední co v tomto threadu napíšu...výchova funguje na bázi trestů a odměn(žádné díte si nezačne umývat ruce, chodit na záchod nebo nevím co pokud v mladém věku nepoužijete odměnu nebo trest, přičemž tady se dají použít jen tresty (bany, postihy) a s tím toho moc nezmůžeš :D -> reakce na to jak se kdosi o banech zminoval ->zamknout, zapomenout, zvyknout, neřešit (řešení A) ->zamknout, zapomenout, nezvyknout si, raplit/nehrát, později odinstalovat nt (řešení B) ->řešit, nevyřešit, bejt nasranej(vhodnější slovo není), vyraplit (řešení C)