Maintenance- 15.10.2014 [Změny]

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Vsichni jenom brecite, pritom se invis zrusil jen na ob a na tretine glacu, pro kazdou stranu jina tretina. Na okam naprosto nezbytny, používali to jenom socky a pitomci jako Alík a na tom glace to stejne skoro nepocitite, protoze diky tomu "genialnimu" portu uprostred tundry se uz na glace nebude bojovat u citadel...
      Káďa
      Survivors


      Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
      pokaždé umírate.
      Když jdete s hlavou vztyčenou,
      zemřete jen jednou.
      Giovanni Falcone


      Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
      Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
    • Invis jen arena a moby? Což nemá velkej význam? Děláš si sakra srandu? Aréna talentů ._____________. v té mi invis zachránila minimalně 30x život! :D (Ano asi jsem srab že se schovávám když volá ale vy byste to snad neudělali? ._.)
      Země může zmizet, oceán může vyhasnout, obloha může spadnout, ale Oni příjdou.
    • Hraju za wara, takže mi to je jedno. Luka mám ještě prcka, ale co vím tak do pvp strážci nepatří.... Takže jediná nevýhoda je ta že neprojedete s full Hp do nepřátelské poloviny mapy... Jinak neviditelku můžete normálně využívat co hrdlo ráčí. Výhody u vraha můžete nadál využít, tak na co sakra nadáváte? Ať s neviditelkou nebo bez tak se k nepřátelům dostaneme. Tak to je celkem jedno. Na jednu stranu pěkný update, na druhou i zbytečný.
    • Ze zmen ktere prinesla udrzba se mi nejvíce libi moznost skryt smajliky. Ostatni zmeny nejsou az tak pro me vyznamne, ani to ze vidi strazci vrahy na glace. Neviditelnost používám hlavne kdyz se potřebuju dostat pres moby, at uz na normalni mape nebo na raidu. Dale v PVP je to uzitecny skill. A to ze to nemůžu pouzit na okam me vubec netrapi, ani jak uz sem vyse psal ten glac.
      moznost skryt HP status, prijemna zmena na zmirneni lagu. Nebo se nemusim divat na ty vsudy pritomny eliky. Pozvani do minizeme je tak malo vyuzivany na CZ serveru ze je to skoro az zbytečna změna. Blokovat pozvani do raidu by bylo lepsi. Nebo zablokovat hraci moznost pridat se vam do raidu PRES NAJEZDY. Prckove kteri lezou at uz na xysen, spidera nebo kertose jsou dost otravni.
    • Hele ta údržba být musí i když je možná zbytečná, to že to pozvání do minizemě se na CZ serveru nevyužívá ale na EN,DE třeba jo ... co ty víš :D Jinak blokovat hráči nájezd .. myslíš v tom nastavení nebo třeba jak si naklikneš hráče?:D Pokud nastavení nedává to logiku .. Nikdo se k tobě nepřipojí :D
      Země může zmizet, oceán může vyhasnout, obloha může spadnout, ale Oni příjdou.
    • Zetsu845 wrote:

      Invis jen arena a moby? Což nemá velkej význam? Děláš si sakra srandu? Aréna talentů ._____________. v té mi invis zachránila minimalně 30x život! :D (Ano asi jsem srab že se schovávám když volá ale vy byste to snad neudělali? ._.)

      Kazdy normalni clovek si do talentky koupi ten elik, ktery stoji 1 stribrnou minci a lidi v invisu bez problemu odhali...
      Káďa
      Survivors


      Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
      pokaždé umírate.
      Když jdete s hlavou vztyčenou,
      zemřete jen jednou.
      Giovanni Falcone


      Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
      Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
    • Za to, ze nepremysli ja nemuzu... Naopak, kdyz na me vrah zavola a da invis sem ve vyhode ja...
      Káďa
      Survivors


      Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
      pokaždé umírate.
      Když jdete s hlavou vztyčenou,
      zemřete jen jednou.
      Giovanni Falcone


      Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
      Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!