Expeni v poušti

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Expeni v poušti

      Hledám fajn holy a wara abychom VE VOLNÉM ČASE (ne nějak pravidelně) ve skupince expili asi v kerusově táboře... S dropem se můžeme domluvit. Ten skype by taky neuškodil. Jsem wk 87 a ten náhon si dám jen potřebuji ten tank a tank bude potřebovat heal :D Takže se mi ozvěte tady nebo do hry na nick
      -Black-Jack- Chci to brát jako dopomoc k expení do té 90tky nechci to brát jako něco pravidelného jako UP... A nechci aby to bylo pravidelně, protože jsou různé (rodinné) akce (glac,UP,raidy,OB atd.) A jelikož mam školu jakou mám tak já bych byl k tomu "připexpování" dostupný tak od 19-0h (samozřejmě jsou ty rodinné akce takže by bylo super kdyby tu někdo byl od 22 po OB do 0 :D ) A prosím né žadné co hrajou tajně jak já kdysi :D Aby to najednou nevypli a ... :D Kdyby někdo scházel tak se pokusím sehnat někoho random :D


      PS. pokud sem to hodil do špatného místa tak sry ale počítám to jako pomoc :DDD




      Rundolf: moved
      The legend reborns ^^