Zakládání duplicitních témat, nic neříkající názvy

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Zakládání duplicitních témat, nic neříkající názvy

    Ahoj, v poslední době tu přibývá mnoho duplicitních témat a některá témat mají takřka nic neříkající název.
    citace pravidel fóra ..
    b) Od hodnocení obsahu příspěvků je zde Tým Fóra. Zbytečné otevírání starých threadů a zakládání duplicitních je zakázáno. Moderátory Fóra lze požádat o odemknutí již zamčených threadů, pokud se objeví nové skutečnosti, které budou přínosné.
    c) Názvy založených threadů musí v mezích možností (nebo dle požadavků podsekcí) co nejpřesněji vystihovat podstatu problému, kterým se thread zabývá
    Kritika se týká hlavně témat o Caligorovi, opravdu nevím k čemu tu je 10 témat tímto se zabývajících. Názvy témat, jako je třeba Otázka k vám, Pomoct, Co to má být sakra - to opravdu nepopisuje podstatu téma.


    Než založíte téma, použijte funkci nahoře vpravo - Enter search word a podívejte se jestli už tu podobné téma není. Také si dejte záležet na volbě názvu tématu, ať tady v tom je alespoň nějaký pořádek..


    Díky za přečtení. Doufám že ubydou duplicitní témata, názvy budou smysluplnější a moderátoři budou více warnovat porušování pravidel.
    eFPeeS

  • Trosku mi to prijde jako zbytecny post, promin.. Duplicitni temata tu vzdy byly a budou, protoze je forum celkem slozite a neprehledne pro nove hrace. Musis tu byt uz nejaky ten patek, abys pochopil, jak to tu vse funguje. Kdyz neco takoveho vidis, tak napis tomu cloveku nebo to reportuj.

    Tady si toho stejne nikdo nevsimne, protoze to za chvili nebude uz na hlavni strance, takze jak rikam.. je to zbytecne. Mam v planu udelat nejaky navod, jak pouzivat forum, tak jestli chces, muzes mi pomoct :D Urcite by to pomohlo vic, nez tohle ;)


    Facebook: MuckMuffinka Nostale
    Odhalení: Nostale Odhalení Cz/Sk
    Skype: jessica-muffinek
    Status: Graduating

    The post was edited 2 times, last by MuckMuffinka ().

  • Tohle forum mi naopak přijde snadno pochopitelné.. Nahoře vpravo nepřehlédnutelné vyhledávací políčko a sekce jsou rozmístěny tak, že je jednoznačně vidět, co kam umístit. A výběr názvu, to už není záležitost fora ale hráče.
    Hlavně je tu hodně témat o Caligorovi a to mě přimělo k této kritice.

    Jestli sis všimla tak sem se už pokusil zamezit duplicitním tématům "SP body" tím že jsem udělal seznam odkazů na témata s body. Mám v plánu tam ještě dopsat co se v daném tématu nachází (body na PVP, PVM, glac atd)
    Návod na používání fora mi přijde jako udělat návod jak otevřít internetový prohlížeč a najít toto fórum :D.. každý máme holt jiný názor.
  • Ver mi, ze vetsina lidi na forum nechodi z toho duvodu, ze se tu nevyznaji. I me trvalo nejakou dobu, nez jsem zjistila, jak vytvorim vlakno, jak nejake okomentuji, atd. Uz jsem vysvetlovala forum asi 20 lidem, takze asi tak no :D

    Jinak temat o Caligorovi tu zas tak moc neni. Myslim, ze jenom 2-3 a z toho jedno je udajne galerie screenu. A ne vsechna temata jsou duplicitni. Napriklad, kdyz chci neco napsat, tak si zalozim radsi nove vlakno, nez abych to psala do vlakna, kde byl prispevek naposledy pred 2 lety. A ver mi, ze na nasem foru je celkem malo diskuzi a temat oproti cizim forum, takze to nevidim jako nejaky zavazny problem :D


    Facebook: MuckMuffinka Nostale
    Odhalení: Nostale Odhalení Cz/Sk
    Skype: jessica-muffinek
    Status: Graduating
  • Zajímá mě raid Caligor tak radši listuju jedním tématem a ne deseti. Mimochodem všechno se jednou zvrhne v diskuzi :D

    1. ANKETA: Caligor - pověst
    2. Můj Caligor deníček
    3. calligor a afkaři
    4. Česká komunita je specifická ...
    5. Raid caligora, "Kronika"
    6. SP7 feedback
    7. Caligor raid- drop
    8. Bug Caligora
    9. Bug caligor - 21. září 20:48
    10. SP 7

    všechno o caligorovi - no není to zbytečný??

    The post was edited 1 time, last by fps ().

  • Ne neni. Taky jde o to, v ktere je to sekci. Nekde informujes o bugu, v dalsi sekci je Anketa, takze tam patri pouze tvuj nazor (ANO ci NE). Netusim, proc se to tam zvrtlo v diskuzi. Dalsi temata jsou hlavne o 7.SP, takze Caligor je pouze zminka. Dalsi tema mluvi o ceske komunite, Caligor je take jen zminka. Takze ja v tomhle zrovna problem nevidim. Duplicitni by bylo, kdyby se tam resilo uplne to same. Tady ma kazde vlakno svoje tema, ale je v nem zrovna zminka o Caligorovi.


    Facebook: MuckMuffinka Nostale
    Odhalení: Nostale Odhalení Cz/Sk
    Skype: jessica-muffinek
    Status: Graduating

    The post was edited 1 time, last by MuckMuffinka ().

  • fps wrote:

    Zajímá mě raid Caligor tak radši listuju jedním tématem a ne deseti. Mimochodem všechno se jednou zvrhne v diskuzi :D

    1. ANKETA: Caligor - pověst
    2. Můj Caligor deníček
    3. calligor a afkaři
    4. Česká komunita je specifická ...
    5. Raid caligora, "Kronika"
    6. SP7 feedback
    7. Caligor raid- drop
    8. Bug Caligora
    9. Bug caligor - 21. září 20:48
    10. SP 7

    všechno o caligorovi - no není to zbytečný??


    1. pověst na caligorovi jako anketa, nutnost udělat odděleně
    2.screeny, galerie taky nemůžeš dát k ostatním protože by je to moc zvětšilo a znepřehlednilo, navíc by se to tam ztratilo a pokud uživatel plánuje přidávat po každém raidu je to nutnost mít jinde
    3problém s afkováním, snaha řešení, v jinejch by se to ztratilo
    4snaha o zrovnoprávnení sil, což bohužel nejde, toto dle mě trošku zbytečný je ale což
    5. moje snaha o něco co je snad jako 2. ale ode všech, nechytla se..., pro přehlednost jsem zakládal novej thread
    6snaha o odezvu hráču, zvrhla se v debatu, škoda
    7. dotaz, zřetelnej, jasnej
    8. hlášení bugu
    9. otázka zda je bug opravdu bug
    10.týká se ot i karet, něco jinýho než caligor samotnej(původní myšlenka)


    Představ si to vše v jednom nebo třebas i 4threadech...zmatek nad zmate, lepší trošku threadhunt než to dát do 1 :)
  • Jenže většina těchto témat se zvrhne v diskuzi. Kdyby byla iniciativa ze strany tymu tak nahlaseni bugu treba zamknou a diskuze slouci do jednoho tematu. Podle mě by to někde mohlo být přehlednější no. Třeba vytvořit podkategorii v pomoc a otázky a tam dát jenom body na SP.. nebo podkategorii s tématy typu "proč nejde hra"

    The post was edited 1 time, last by fps ().