Event-news

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Už dlouho nebyl nějaký event..vím že se to tu už zmiňovalo,ale vlákno bylo uzavřeno..Tak já myslim , že by v nějaké nejbližší době nějaký mohl být a hráčům , kteří to ještě nezažili by ste to určitě líbilo.Prosím tedy tímto proslovem o ''zrekonstruování'' nějakého pěkného eventu,s výhry.Děkuji.
    • Můj "stupidní nápad" ---> jako byli na velikonoce vajíčka tak jak všichni víme je tu léto ... takže něco podobného třeba zbíraly by se květiny a za několik druhu kvetin (sada) by zase se dostala nějaka "kvetinova vila" napriklad... :) a líbil se mi starej event kde padaly polívky ... díky nim jsem udělal 2sp kartu bez nixh bych to nedal tak treba na to leto by se hodil picnikovy košík třeba :) děkuju že to vubec čtete :S :S


      Thành viên gia đình tốt nhất CursedDevils :thumbup:
    • 1Míša11 wrote:

      Můj "stupidní nápad" ---> jako byli na velikonoce vajíčka tak jak všichni víme je tu léto ... takže něco podobného třeba zbíraly by se květiny a za několik druhu kvetin (sada) by zase se dostala nějaka "kvetinova vila" napriklad... :) a líbil se mi starej event kde padaly polívky ... díky nim jsem udělal 2sp kartu bez nixh bych to nedal tak treba na to leto by se hodil picnikovy košík třeba :) děkuju že to vubec čtete :S :S

      K tomu prvnimu napadu, bohuzel by to muselo byt systemove naprogramovane, aby se primo tvorila nejaka kvetinova vila. Ale rozhodne sberatelsky quest nejaky by se udelat dal. Zkusim zjistit, zda se daji vytvorit ze strany naseho tymu ty polivky. Mohli bychom to pak nejak zkusit dat dohromady. Picknikovy kosik? V nosmalu mas pickikovou soupravu do mini zeme, mas na mysli toto?
    • Ja osobne s timto napadem souhlasim a ja bych mnel zas trochu jiny napad ze by se jako zase dropovalo ale ty polivky bych dcl uvital a ne dcl ale na 100% :) ale dalsi veci by mohly být itemy zkterych by se udelali nejake veci jako treba nejake veci z nosmall prece nema kazdy penize trba deti kterym je 10-13 let tak nwm kazdy holt penize nema :( tak ze by se treba sbirali nejake krouzky ci kulicky :D to je jedno ale pak aby se treba mohlo z nich zhotovit treba perla nebo drzak na sp kartu myslim ze by toto hodne lidi uvitalo :) ale mam pocit ze je to nesplnitelne :( ale jesti jo budu hrozne rad a treba kdyz sem vice lidi napisee naky svuj napad tak by to mohlo nejak jit dat vse do hromady :D
      ~Camron~ Lv.99(+50)(18.10.2017)

      KRIS Kris Officiálně
    • krisher wrote:

      Ja osobne s timto napadem souhlasim a ja bych mnel zas trochu jiny napad ze by se jako zase dropovalo ale ty polivky bych dcl uvital a ne dcl ale na 100% :) ale dalsi veci by mohly být itemy zkterych by se udelali nejake veci jako treba nejake veci z nosmall prece nema kazdy penize trba deti kterym je 10-13 let tak nwm kazdy holt penize nema :( tak ze by se treba sbirali nejake krouzky ci kulicky :D to je jedno ale pak aby se treba mohlo z nich zhotovit treba perla nebo drzak na sp kartu myslim ze by toto hodne lidi uvitalo :) ale mam pocit ze je to nesplnitelne :( ale jesti jo budu hrozne rad a treba kdyz sem vice lidi napisee naky svuj napad tak by to mohlo nejak jit dat vse do hromady :D

      tak s timhle nepocitej:) Tohle by pres poskytovatele hry rozhodne neproslo:)
    • Arabis wrote:

      1Míša11 wrote:

      Můj "stupidní nápad" ---> jako byli na velikonoce vajíčka tak jak všichni víme je tu léto ... takže něco podobného třeba zbíraly by se květiny a za několik druhu kvetin (sada) by zase se dostala nějaka "kvetinova vila" napriklad... :) a líbil se mi starej event kde padaly polívky ... díky nim jsem udělal 2sp kartu bez nixh bych to nedal tak treba na to leto by se hodil picnikovy košík třeba :) děkuju že to vubec čtete :S :S

      K tomu prvnimu napadu, bohuzel by to muselo byt systemove naprogramovane, aby se primo tvorila nejaka kvetinova vila. Ale rozhodne sberatelsky quest nejaky by se udelat dal. Zkusim zjistit, zda se daji vytvorit ze strany naseho tymu ty polivky. Mohli bychom to pak nejak zkusit dat dohromady. Picknikovy kosik? V nosmalu mas pickikovou soupravu do mini zeme, mas na mysli toto?


      myslel jsem jako náhradu nějakych polívek ... 8)


      Thành viên gia đình tốt nhất CursedDevils :thumbup:
    • Ale tak stim drzakem to je potrebny item ve hre a proc by se za nej mnelo platit 280kc toe desne moc nejsem zrovna bohatej a jako platit takovy penize je dost na to ze mam kredo jen 2x do pul roku :( a to este 200kc x(( aspon kdyby to stalo nejak stejne jako nwm treba ty podelany svitky jako na odfixovani a ne takovy prachy pece vy ste admini tohohle serveru nebo te hry a je to vase tak si stim v podstate muzete delat co chcete jako na MU tam si muzou na jednom serveru nastavit exp 9999x na pvp landu a na trmu bumblebee jen 250x tak neco takoveho snad muzete taky ne??? kdyz muzete delat vlastni itemy eventy atd ... ja myslim jako ze by to dost slo a ten drzak je vetsina lidi co by to urcite uvitali ale takhle ne trba nejvice lukari
      na WK a to je nejlepsi na LODu mi jak rikame ma dorazeci skilly a ma vsechny skilly plosne takze je velmi uzitecny a silny a vetsinou ho lidi uz na lvl 55 chteji ale nemaji na drzak a proto bych byl sam rad kdyby ten drzak stal treba 45 nostolaru nebo aspon 35 :( byl bych hrozne rad x((
      ~Camron~ Lv.99(+50)(18.10.2017)

      KRIS Kris Officiálně

      The post was edited 1 time, last by krisher ().

    • Mám svůj nápad,něco jako bylo minule.Prostě event...''zabijačka''.Podle mých představ to to probihalo takhle:19:55 Event začne za 5 minut,20:00 Event začal,otevře se port na středovem kruhu v Nosvill.´(Po celý děj by samozdřejmě byli těžší a těžší příšerky).Po nějakých 20-ti minutách by se port uzavřel,a uz by se nedalo vejít do eventu(portu).A konec by byl v 21:00 .Na zem by padali odměny včetně buš-ocásku.Jako bylo na posledním eventu.Takhle by to probihalo podle mých představ x)..podle mě by se to dalo dobře zrealizovat. :)
    • 1Míša11 wrote:

      nebo by se mi líbyl nějakej letní raid jako byl na zimu "snow man " neco podobneho ale jednoducheho co by zvladl kazdy a odmena by byla neco jako byli snehulaci atd ... :done:

      tohle jsou veci na programovani a to bohuzel nejde. My muzeme delat eventy z mozosti, ktere ve hre jsou. Tzn. ze pokud nejaka odmena, tak rucne nastavitelna od Event Admina a to z veci, ktere ve hre jsou. Tzn. ze maximalne bys mohl dostat jidlo ve tvaru slunicka apod:)))
    • Lidi, prosim necitujte prispevky co jdou tesne za sebou, ty vyuzivejte jen kdyz to jde obprispevek. Dekuji :)
      Informace - Forum
      (Pracovni doba: 16:00 - 19:00)
      Je lepší vládnout v pekle, než-li sloužit v nebi. (J. Milton)
    • Tak mě také něco napadlo. Co získání nějakých sedmidenních (nebo vícedenních kostýmů - oblečení). Muselo by se nasbírat například 50ks látky stejné barvy (s tím že barev by bylo samozřejmě víc). Při odevzdávání by byla možnost určit dívčí nebo klučičí obleček. :)









      //Spojeno s:



      Teď jsem si všimla, že nás Welina vyzívá "Idea for Event" a napsat to anglicky. Bouhužel jsem z těch ročníků co se učilo povinně rusky, takže to asi neklapne. S mojí aj se mohu jít jedině zakopat. Tož tedy škoda. 8| :D


      //Prosím používejte edit, tohle je akorát za warn = doublepost. Wlsek

      Jsem tu a bojuji za svou rodinu!

      Yakuza best of all!


      Postava založena 2. 12. 2009 13:03:04

      The post was edited 1 time, last by Wlsek ().