Krádeže,krádeže a krádeže..:)

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Krádeže,krádeže a krádeže..:)

      Ano ´Alois byl vykraden,ne nedal jsem nikomu ani jeden údaj,NIKDY!, nevím či se to tu řešilo a je mi to jedno nečetl jsem to nechodím sem už tak často ale , jak jistě víte nejsem jedinej v poslední době co do toho dal roky práce a vykradli ho,jak? no mám tušení asi jak to dotyčný dělá ale nevím to jistě ,
      jen bych rád požádal GM o anketu kde by hráči hlasovali a kdyby to mělo ohlas poslalo se to vejš pro nějaký opatření bezpečností proti tomuhle,nepřijde mi normální tohle,ne nebrečim jak to chci zpět jen bych rád tu anketu (osobní problém si řeším soukromě s GM apod..)... chtěl bych vědět názor i hráčů na tohle...prosím žádnej spam ani blbý komentáře,stručný a krátký komentáře a vyjádření GM prosím :)
      I'm back.
      Stronger!
      For you.
    • dřív se psalo, že se nějak krade přes mail.. a když většina píše, že nikomu údaje nedává, pak mě napadá jen jediná možnost - FB, skype, a tam třeba omylem mail, co máte na NT... já osobně mám 4 maily, co používám pokaždé na něco jiného :D jednou je to třebas škola, pak práce, pak NT a pak třeba něco dalšího.. a zatím mě ještě nikdo neokradl, tak čím to asi bude.. ? a to mám na svém účtě věci v hodnotě 100kk (možná 150?? :D )... není to moc, ale kdyby někdo fakt chtěl, tak nevím, jak by mě okradl, když nikde nemám mail zveřejněný :D
      a pokud opravdu na 100% víš, že ten mail nikde nemáš, tak to pak nevím.. psalo se tu i o programech a taky o tom, že se zvýší zabezpečení účtů... je to i na jiných servrech... teď nevím, kde je to téma, kde to psala myslím magrat, ale už tu to bylo..
      :cookie:
    • Všude používám jinej mail už jen z důvodu že nenávidím spamy na 1 emailu z tisíce věcí a
      kde je to zapezpečení účtu? koukám že tu stačí generator náhodnejch hesel , ve skriptu to dát
      a jen čekat až ti to hodí správný heslo , tak primitivní a přes to funkční podle mě
      řekl bych že ten dotyčný používá tohle....rád bych aby se ochrana zabezpečila , tohle je jediná hra po netu u který vím že se tohle děje....v tak rapidním množství bez toho aniž by hráč dal nějaký údaj někomu
      I'm back.
      Stronger!
      For you.
    • Tak to asi máme ten samej problém ... Že kdy přesně tě okradl? .. Teď předchvilou jsem se logl na nostale a co nevidím ... moje EQ (Já vím nebylo zas tak hodnotné ale prostě nemám teď za co to koupit ..) Kouknu na wara opět vše fuč ... Ale taky si myslím že to je nějakej generátor náhodných hesel .. Možná něco horšího že zadáš ID a ono ti hned najde to správný heslo .. PS: Ne .. Nikomu jsem ID a Heslo dokonce ANI E-MAIL nedávám, nikdo kromě mě ho nezná dokonce ne ani moji kamarádi ..
      Země může zmizet, oceán může vyhasnout, obloha může spadnout, ale Oni příjdou.

      The post was edited 1 time, last by Zetsu845 ().

    • Kámoše tky okradli a to své údaje (údajně nemám jistotu) nikomu nedával.
      Jako, kdyby tě okradlo falešný GM či tak tak je to tvoje chyba, ale když z ničeho nic ztratíš eq apod??? WTF? tak to už je .. řeknu to slušně - FUJ.
      generátor náhodnejch hesel?? Možná.. Podle mě za to může mail / popř nějakej program.. Já si dokážu změnit počet věcí v inventu, třeba mám pírko, a najedou mám 99 - ale toto vidím jenom já, nikdo jiný (když to vyhodím tak ostatní vidí 1 pírko)- Takže je možné že pomocí tohoto programu lze zjistit nějak údaje, při zadání postavy. - Cheat engine... (Toto je MOJE teorie a je mě jasný, že je to nejspíš blbost, ale rád se vyjádřím.
      E: shrnu to - Když do scanu v CE zadáte někoho jméno - můžete změnit hodnotu a tak ho/ ji (jen pro sebe ) do vypnutí programu přejmenovat.
      Ale tímto scanem by se dali zjistit emaily, nějakým zadáváním. popř hesla a IDčka..
      páč pokud tam nic nenapíšete, nic to nenajde - napíšete mail a pokud existuje tak vám ho najde a pak..

      Ok vyzkoušeno -> Funguje bezchybně pro účet, za který na svém PC hraju. IDčko/heslo/mail od jiného účtu mi to nenajde.
      Nesnáším vlezdoprdelky! :D
      :altx: :altx: :altx:
      Best smajl ever =D

      The post was edited 3 times, last by dexight ().

    • To,že jste nikomu údaje nedali asi ani nemá cenu vypisovat. (Já vám věřím,že za to nemůžete .. ale ostatní? "Ti ví přece nejlíp,jak to bylo" :) )
      Mě taky okradli,jen tak,z ničeho nic. Mail na nt byl úplně jiný,než ten "osobní",údaje neměl nikdo. Chci se lognout na wara,pořád mi to psalo,že "ID je momentálně používáno". Tak se lognu na prcka,(měla jsem jak wara,tak luka ve stejné rod) a co nevidím? Moje postava běhá bez eq po nv a vyhazuje rezy,tak teda pěkný no. O asi 5 minut později napsala na fb Sapphire,že se jí stalo úplně to samý ..
      Jaký se nám dostalo odezvy? "Nemáte dávat kamarádům údaje,když si to neumíte pohlídat","jenom se vymlouváte" a kdo ví co ještě.:')
      17.10.2011 - 23.10.2016 ✨
      » KamikadzZze / Kamíí~ / Lorraine~ «

    • Upřímně nevím, jakou jinou odpověď čekáte. Jako GM máme právo změnit email a obnovit postavy - a to také děláme.

      GF na základě problémů rozhodlo, že učiní nějaká opatření (o kterých z podivných důvodů máme zakázáno mluvit).

      Nevím, co více na to říct nebo jak Vám jinak pomoci (s těmi pár oprávněními), ale ráda se nechám inspirovat :)
      Don't panic!

      -> noswiki.cz <-

      Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.
    • Tady svůj názor vyjádřit nemůžu, protože si musíme zachovávat odstup. Co kdo z týmu píše na FB, je jen jeho věc. Pro mě osobně je nepochopitelné, že někomu odcizí účet a stojím si za tím, že je to vždy chyba majitele.
      Don't panic!

      -> noswiki.cz <-

      Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.
    • Stát si za tim můžeš , to ti neberu , já si to taky myslel , do doby než se tohle stalo mě aspoň už vím že to chyba těch majitelů neni , a můj názor je ten že GF zakázalo o těch opatření mluvit jen z důvodu že nevědí co s tím protože buď nedokážou zabezpečit hru nebo někde unikly nějaký údaje,toť můj názor :)
      I'm back.
      Stronger!
      For you.
    • Jako duvod múze být ten že mluvila jsem s par lidma co byli okradený a všichni me potvrdili že se prihlasili na nejakej privat zalozenej nejakým určitým človekem .. jde o privat na NT .. kde se prihlasujete normalne jak na normal nt.. a mohlo by tam byt ze jim to ty ID a vaše hesla nekam zasíla .. je to jen moje debata k tomu:)