Pařezy

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Hopa heja ej so fuuu GM :)







    Hele jako sory ale už jsem tu pátým skoro šestým rokem a furt jsou (neviditelné) pařezyv Port Alveus po velkých Vánocích tuším v roce 2010 :) Kde byly velké vánoční stromečky(stromy) a velká Akcione. Prostě a jednoduše přejdu portem z Nosvillgeta a ťapu si to třebas (klikám na minimapě) do Minilandu zastavím se skoro uprostřed a mazlíci mažou dál a mít vstup beze mně tak jsou v Mini! Tiskám na minimapě na port kam dojít(i na vozidle) a sem seklej, pokud to vezmu přes střed přes to podium pohnu se ale po vystoupání schodů opět štronzo! Musím to oblézt :( Je tam 5 míst kde se hlavní postava sekne :( (5x pařez co byly stromy) kolik je tu takových míst na dalších mapách netuším ale nešlo by stím něco dělat? Vymaitenacovat třebas za tu dobu?







    Díky za slyšení a odpověď.







    S pozdravem hezké hry,dne či večera přeje Geor :altw:

    The post was edited 13 times, last by Georspace ().

  • No ono je víc bugů ve hře,u nějaký SP je v dialogu místo postav co nosej tu danou sp co právě děláš i fotbal bušík a jiný kraviny ale to mi nepřijde jako něco co by hráči nějak prospívalo nebo naopak horšilo hraní spíš bych se zaměřil na nedostatky týhle komunity nebo návrhy na nějaký společný akce hráčů jako nějaký eventy nebo jiný chujovinky a tak... :)

    I'm back.
    Stronger!
    For you.
  • já moc v alveusu nejsem, tak nevím, ale rozhodně mě vždycky nejvíc naštve mapa před vstupem do fernon chramu jak je ten první kámen, nebo co to je, (je to za quest dialog/zničit) teď nevím ... no prostě se u toho stromu tam vždycky seknu :D a těch míst je tam víc... :D to kdyby někdo odstranil, tak by udělal dobrou věc :)