Co to má být sakra!!

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Co to má být sakra!!

      Zase sem zklamaný,ten Caligor měl hp tak na 5 ran a byla minuta do konce .. přesněji 1:06 a najednou - bídní červy .. a konec.. ? wtf? to je na schvál? plno lidí to odradí a nebudou sem už chodit,dokonce píšou že přišli o hodinu a že mohli dělat něco užitečnějšího a to je pravda v tomhle případě.. je to nefér vůči nám,vše dotahujeme do posledních chvil a najednou tohle.. a ted hejty do mě ale plno lidem se to nelíbí!!!

      The post was edited 1 time, last by petlanek ().

    • asi tak:
      od začátku šli všichni do sebe, ke konci ty tupé hlavičky zjistily, že se to nedává, a tak šly do bose.. zbývala 1 minuta do konce raidu, boss by se dal.. a pak.. wtf??
      kdyby šli všichni do bosse hned od začátku, dal by se raid do 20 minut, takže je to i tak trochu naše chyba (všech! andělů i démonů!)..
      ale zbývala ještě minuta, za kterou by jsme to dali...
      proto by bylo fér, aby byla buď nějaká náhrada za to, že jsme tam hodinu šaškovali, ale nedali jen kvůli tomu, že tam je blbě nastavený čas (obdobný bug jako když se boss healoval), anebo prostě nic, protože jsme do bosse měli jít hned...
      pozitivní snad je jen to, že snad ty tupé hlavičky už nebudou tupé... mohlo by se to zase dávat tak, jak první raid.. :)
      :cookie:
    • I tak smutný je že první raid se dal do 20 minut a teď? 1 minuta před koncem a Caligor se nám vysmívá že jsme bídní červi a neshle, odcestuje si do neznáma. A my jen čumíme co to je... Krásný repra potom ten kdo je prodává si namastí kapsu, ale ti kteří se snaží mají hodinu v háji... 2% bychom za tu minutu už dali v pohodě. Do bosse šlo konečně 3/4 lidí a ne jak zezačátku 1/8 ani ne :D buď šli do sebe nebo jako obvykle afkovali... Celkem nechápu lidi co se zabijí navzájem někde v uličce a nechrání aspoň ty kteří jdou do bosse.... Proč, když už se zabijí, tak nezabijí ty lidi co jdou do těch co chtějí dát bosse...

      Ps.: snad je to srozumitelný a někdo mě pochopí...ale pochybuji že si to určité osoby vezmou nějak k srdci a zamyslí se jak se ten raid má chodit... to je skoro samý jako kdybych na drako chytal všechny meteority a běhal do jeho dechu...
    • No.. hele, podle mě další raid půjde víc lidí do Bosse, takže to neřešte =D Čtením nadávek v repru se dá dost pobavit :) Ohledně toho brzkého ukončení - to je účel, bo jo? :D Spousta lidí SP má, tak proč jít do bosse, a nezlepšit si pověst, když se to "stejně nedá"
      Nesnáším vlezdoprdelky! :D
      :altx: :altx: :altx:
      Best smajl ever =D
    • Nevim, jestli je to bug nebo je to schvalne... Kazdopadne, pokud ma nekdo screen s tou hlaskou a s viditelnym casem, tak mi jej prosim poslete (treba do PM). Potrebuji to pro nahlaseni.
      Don't panic!

      -> noswiki.cz <-

      Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.
    • Teď trochu lituju toho že už nehraju jak tak čtu tak mě to pobavilo neumím si představit jak bych se smal kdybych byl utoho a né aby někdo myslell že se někomu směju to ne,ale kdybych utoho byl šel do bosse a v poslední minutě mě setře a zmizí tak se budu chytat za břicho :D

      The post was edited 1 time, last by Hoja ().

    • Jako ... opravdu? To už jste vážně takový sobci, že těm lidem co nemají SP (včetně mě) nedopřejete aspoň těch pár duší a bednu? ZATRACENĚ VZPAMATUJTE SE DO BOSSE MÁTE JÍT HNED DO DÉMONŮ SE MŮŽETE S*** POTOM (Ne ... jinak to nešlo já se prostě neovládl :) ) A pochybuju že teď lidi půjdou hned do bosse ... Ta touha po bodech a pověsti ... Oni SP už asi mají, tak proč by měli zabíjet caligora když tu mohou udělat cca 500k pověsti? Odpověď je jednoduchá .. Sobci ...
      Země může zmizet, oceán může vyhasnout, obloha může spadnout, ale Oni příjdou.

      The post was edited 1 time, last by Zetsu845 ().

    • Toto a spousta dalších důvodů, proč Caligora nechodit :)

      A prosím nezakládejte už další témata o Caligorovi, stačí jedno..
      navíc u tohoto tématu název absolutně neodpovídá obsahu takže opravit
      K nahlášení bugu slouží speciální sekce, nebo pošlete screen třeba Magrat a ta už si s tím poradí 8)

      The post was edited 1 time, last by ancient ().

    • Tobě se to řekne, nechodit caligora. Mě zbývaj 2 duše ... praštit s tím? ANI NÁHODOU! A doufám že se lidi teď vzpamatujou protoe mi chybý 2 duše a nemíním čekat na další 2 po případě 1 další týden ...
      Země může zmizet, oceán může vyhasnout, obloha může spadnout, ale Oni příjdou.
    • petlanek wrote:

      Zase sem zklamaný,ten Caligor měl hp tak na 5 ran a byla minuta do konce .. přesněji 1:06 a najednou - bídní červy .. a konec.. ? wtf? to je na schvál? plno lidí to odradí a nebudou sem už chodit,dokonce píšou že přišli o hodinu a že mohli dělat něco užitečnějšího a to je pravda v tomhle případě.. je to nefér vůči nám,vše dotahujeme do posledních chvil a najednou tohle.. a ted hejty do mě ale plno lidem se to nelíbí!!!


      Do bosse chodí tak málo lidí že napsat plno lidí píše...v souvislosti se ztrátou času je celkem úsměvný :D To me fakt pobavilo :)

      Jinak pokud to chce alespon trošičku ovlivnit píšte do threadu 7sp feedback vaše názory co je špatně a jak to zlepšit (sice už se to zvrhlo v debatu a absolutně to nenásleduje magratiny instrukce at se nepíše v kontextu s jinejma postama ale třeba to pomůže :D)

      Jinak 1. nebo 2. raid ted nevím přesně kterej jsem byl se boss dal něco kolem 9/10 minut :D a jakmile dostal down andělé měli cca během půl minuty navíc 20%....
    • mirerew wrote:

      Nejlepší by bylo kdyby tam nebylo pvp vůbec :done:
      jenže to by pak bylo o ničem.. by se museli přidat další mobové a byl by to raid jako každý... vývojáři to tak vymysleli, tak se s tím musíme smířit.. navíc na jiných servrech to funguje normálně, jen tady ne.. proč? pověst, pověst, pověst, kašlat na ostatní... aneb toto si někteří sobci říkají.. až mi padne poslední duše, kterou potřebuji k výměně, tak na to asi už kašlu.. jenže tu je víc hráčů, co ještě nemají sp7.. tu by to chtělo, aby naše komunita dostala rozum...
      :cookie: