20kk na vytvoření nové postavy

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Nejlevněji tě vyjde asi mág :) R5+5 EQ od 20/21 koupíš za 500k Od 32/34 je to taky v pohodě :) A pak ti stačí tak do 57 hůlka z cuby :) R6+7 se dá koupit za 1kk s mušlí :) Zároveň pak do budoucna jsou 1.-4.SP na mága docela levný :) Tak hodně štěstí :altw:
      1. Jsem mág tělem i duší... ^^
      2. Pomáhám, radím, zkušeností mám dost... :rolleyes:
      3. Poznáte mě podle SP +11 8)

      4. Sejdeme se v obchodce :sleeping:
    • chceš rychle expit nebo dělat i raidy? Máš k dispozici nějaké sp nebo nic?

      psals pvp....pro jakej lv pvp? (na pořádný pvp ti stejně nebude stačit ani 50kk natož 20 :D)

      Jestli nemáš žádnej základ a chceš rychle expit kašli ted na prachy, dělej že je nemáš, založ si postavu, jed ji přes Q na 55lv., kolem jantarů si kupo pořádný rezi(vydrží hooodně dlouho a fakt hodně ti s jantarama pomohou a od jantarů je to kousíček k 55lv.), crusse jak budeš chtít bud koupit nebo udělat, nepotřebuje extra exp protože je ted stejně jen na LOD

      od nějakýho 60lv. kdy bys s těma 20kk ze začátku + vydělávání po dobu dělání postavy(OB, raidy, atd. + vydělávání skr mini a překupování na velké postavě)) i s tím že už budeš mít nějaký rezi bys s velkým oháněním mohl mít takovejch 25kk minimálně -> koupit wara +9/10 s pěkným jobem(ale bude to chtít štěstí za ty prachy něco sehnat)

      Pokud chceš chodit cuby, xysen pečetě atd. kup si rezi voda a světlo (nebo si je skus udělat, v případě dělání dej nějaké levné do rukavice/bot na cca 30/40lv. :)) pak si kup dobrý vybavení na ten lv kde to budeš dělat a vesele dělej pečetě :D na to se bude hodit koupit 1sp brzo

      Proč čekat na wara v 1. případě? o za těch 20kk mužeš překupovat a získat mnohonásobně víc peněz než máš ted :))

      To je podle mě pěknej základ kterej bys určitě jako war měl mít, brnko a meč něco lepšího bych řešil tak kolem 63-70lv. a to ti vydrží i do 85 :) a tam jen tak asi nebudeš
    • 99+0 asi neseženeš...jinak ten job 99 v závislosti na + si myslím že v držáku kolem +8-20kk +9-25kk +10 30kk +11 35-40kk bys sehnat mohl :D (doporučuji ti 99+9)

      Rezi si sežen vodu(cuby) světlo(xysen) a stín (pts, pak LOD)

      Pvp okolo lv. 45...nevím kde seženeš protivníky :D ale elivn, brnko 42 a kuš 44, elvin aspon r6, kuš jedno jaká, brnko tak r6/r7

      Ale to o čem mluvím vysoce přesahuje 20kk(počítám i sp) bez sp by to co jsem napsal mohlo bejt tak za 15-20kk, na zbytek vydělat sám
    • to záleží na tobě, dle mě přes těma věcma na 45 nepotřebuješ EQ nijak zvlášt, pokud nutně nechceš pvp kolem 45 tak ani na tom 45 nepotřebuješ nic extra :D klidně až od 63 :)

      rezi na vodu hned jakmile začneš dělat cuby(pokud to budeš dělat), světlo jakmile začneš xysena(pkd to budeš dělat) a pak stín (pts kde jsou stínový potvory) a nakonec ohen :D

      Sp asi jako první pokud chceš koupit něco lepšího (resp. hned od jobu 20)
    • -rozhodl jsem se koupit full rezi A
      -zustatek 10kk

      -do 30lv pojedu questy a okam
      -od 30lv budu dělat cuby pečetě (seženu levný rezi proti vodě okolo 30lv), chodit cuby raidy a prodávat pečetě
      -od 35lv PTS a prodávat gilly (pověst+prachy za gilly)

      -36lv udělám wara (nekoupím, udělám) - wara budu chtít hlavně na tank a co nejdřív udělat vysoký job (kde jinde krom lodu by se dalo slušně a rychle expit job? když chci wara na tank na malém levlu, jak mám rozdělit body? vyplatí se dát body do obrany? nebo rozdělit mezi hp/mp a útok? nebo útok vůbec když chci jen na tank?
      -s questama dodělám 45 na Ačka rezi
      -45lv, koupím elvin
      -brnko, který je levnější a líp se shání od 42 nebo 46?
      - kuš zatím nebudu shánět

      -do 55 pojedu questy a v 55 začnu dělat cruse (cruse chci hlavně na stínový monstra a tím myslím drop pírek v SD a pozdějš LOD)
      -55 brnko statečný obránce z xysenu (zkusím dropnout z beden)
      -58 seženu kuš
    • k warovi se perfektně hodí kuš 44 a myslím si že ta vydrží do 72 v pohodě->jestli ti padne/budeš mít moožnost ji dobře koupit neváhal bych :))

      wara bez lod prakticky nedáš na pořádnej job, sekneš se do 40jobu a to budeš hooodně rád když dát 40job, doporučoval bych body dávat do hp a mp, bude jich stejně tak málo že s tím žádnej div neuděláš a monstra jsou tak slabý že tam moc velkej utok nepotřebuješ, na druhou stranu taky moc neprofituješ z hp...nevýhoda malejch lv :D

      brnko asi 42

      Přeju hodně štěstí s brnkem 55 a s dropama u crusse .)