Andělé VS démoni

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Andělé VS démoni

      Ahoj, vím že se tu to mnohokrát řešilo a že budou obrovské hejty. Nyní je však tato situace ještě více vyhrocená. Démoni musí bojovat pomalu o každý raid a polovina z nich je přerušená a ta druhá jen tak tak. Ještě větší rozdíl je vidět u Caligora, kde andělé dominují s téměř 65% Já osobně než se dostanu k bossovi tak několikrát umřu a když se tam dostanu tak mám jen pár vteřin. Brnění 85 r5 + 6 je mi v tu chvíly úplně k ničemu. K tomu mě napadlo že by U caligora mohla být % dmg, ale to by se mnoho andělům nelíbilo ... Co se najednou stalo že se to tak strašně obrátilo ? A jaký je Váš názor na to ?
    • Mnohokrát řešeno:

      Glac-vyrovnání sil

      Glac

      Úprava strážců Glacernon



      Všechny diskuze o tom, že andělé jsou silnější byly zavřeny!

      Myslím, že před lety tu padl návrh, aby hra automaticky zablokovala přechod k jedné či druhé straně, pokud ta strana bude už mít třeba 20% převahu. ....
      Také jsem tu kdysi měla požadavek, aby v žebříčku rodin, bylo vyznačeno jakého vyznání rodina je.
      Tehdy jsem čerpala z TOP 10 a výsledek 7 rodin andělských, 3 démonské. Ted to bude obdobné, ale nemám přehled.

      Jsem tu a bojuji za svou rodinu!

      Yakuza best of all!


      Postava založena 2. 12. 2009 13:03:04

      The post was edited 3 times, last by Ariadna ().

    • Jistě, ale poslední dobou se to ještě více zhoršilo, protože slabší i silnější démonské rodiny přešly k andělům právě z tohoto důvodu - nikdo to neřeší. co sem tak sledoval tak od démonů sme včera bránily přerušení sotva 4 rodiny ( Surviors,Infinity, a pár dalších v malém počtu) a většina nepřátelských lidí dávala přez 9 000 poškození základním útokem i přez 90 % + rezisty. Sice tam byl I Davek a pár dalších 90 +, ale stejnak to proti andělům nestačí.
    • S tím "stopnutím" přestupu při nějakém % bych plně souhlasil. I tak jsem docela zvědavej jak se to bude dál vyvíjet. Celkem by mě zajímalo co by se stalo kdyby bylo u andělů víc jak 80% lidí. Jestli na to systém nějak myslí nebo to tak může být. No snad se postupem času nějak aspoň trochu vyrovná a vrátí se zpátky do normálu. Jinak je glac pro démony skoro ztracen... Jen je úsměvné jak +- před čtvrt rokem ani ne andělé byli ti slabí a zas se to obrátilo.
    • No.. já to vidím bledě pro nás, démony.. spousty lidí I RODIN (nejmenuji) přešlo k andělům kvůli lepší odměně z caligora.. ale proč by se měli vrátit zpět k démonům?? Aby se nechali válcovat milionem andělů? Nebo aby měli menší odměny? Žejo.. předtím se to nějak míchalo, protože bylo jedno jestli jsi anděl / démon (spoustě lidem na tom moc nezáleželo) Ale vždy se najdou lidi, co budou raději prohrávat za démony, než aby byli anděli. Takže bych se nebál toho, že jedou budou 95% andělé... Já teda fakt raději budu prohrávat raidy caligora a získávat tam miliony pověsti, než abych se modlil, at mi andělé někoho nechaj :)
      Nesnáším vlezdoprdelky! :D
      :altx: :altx: :altx:
      Best smajl ever =D
    • Podle mě jsou oba 2 strany celkem na stejno, ale co na stejno není, je aktivita hráčů. Začal školní rok. Hodně lidí (včetně mě) je teď na střední a musíš se tam dost učit. To učení taky zabírá čas. Já jsem rád, když si na nt ještě s někým prokecám, protože teď hodně nehraju (většinou afkuju :D).

      Ari (jestli můžu tykat :D když tak Ariadna) nápad je hodně dobrý! Podle mě by se dostal i k GF.

      Sig by Siska
    • vyznání ti je nanic žebříčku, to nic neovlivní max. to vylepší žebříček...(rovnou přidat killy a umrtí/ score - killy-umrtí atd.) ale problém to nevyřeší

      aby se to vyřešilo musela by bejt každej tejden "porada" jakou kdysi uspořádal luky která by vyřešila přechody rodin aby to bylo víceméně vyrovnané, ale ani ten tejden by nebyl dostatečnej časovej interval :D

      nevyrovnanost prostě bude vždycky a vždycky se stane něco co ji nachvili přehodí na druhou stranu a pak zasse z5....absolutní vyrovnanost na glace bude tehdy když bude 0 počet aktivních hráčů :)

      bejt váma bud na glac kašlu nebo se smířím se stavem jaký je, nebo pokusit se svolat vedení top 30rodin za učelem debaty nad tím problémem :D ale po internetu mezi 30 lidma se nic nevyřeší

      The post was edited 1 time, last by P-S-Y ().

    • 1 Speranza 93 Démoni
      2 Ðarkness™ 37 Andělé
      3 Infinity 97 Démoni
      4 DRAKOVCI 54 Andělé
      5 Survivors 80 Démoni
      6 TheChosenOnes 47 Démoni
      7 Ancelloan~ 89 Andělé
      8 Revolta™ 50 Andělé
      9 Yakuza 62 Démoni
      10 Dùchodci 46 Démoni

      425 Démoni vs 230 andělé

      Takže nechápu, co řešíte? Ano je to jen top 10 každopádně je to vzorek co jste furt řešili. Nemohu za to, že nejste aktivní v rodině démoni.

      The post was edited 1 time, last by Drakdeath ().

    • nemůžeš to brát na počet, jsou tam 2. postavy, stejně tak nekativní členové kteří zustavají z nějakého důvodu (jako např. já :D)

      Stejně tak to nemůžeš brát na lvl protože někdo je vyexpená lama a sic má třebas 99 tak nějaká 90 s r7 EQ ho hravě sundá

      Musíš to brát na sílu rodin, na to žádnej žebříček není....vytahovat ale jakejkoliv žebř. tady je zbytečnost :D

      Stejně jako je zbytečnost řešit téma glac :D
    • Ahoj, vím že se tu to mnohokrát řešilo a že budou obrovské hejty. Nyní je však tato situace ještě více vyhrocená. Démoni musí bojovat pomalu o každý raid a polovina z nich je přerušená a ta druhá jen tak tak. Ještě větší rozdíl je vidět u Caligora, kde andělé dominují s téměř 65% Já osobně než se dostanu k bossovi tak několikrát umřu a když se tam dostanu tak mám jen pár vteřin. Brnění 85 r5 + 6 je mi v tu chvíly úplně k ničemu. K tomu mě napadlo že by U caligora mohla být % dmg, ale to by se mnoho andělům nelíbilo ... Co se najednou stalo že se to tak strašně obrátilo ? A jaký je Váš názor na to ?
      situace se zmenila po raid Caligora
      prechod na andelskou stranu kvuli lepsi bedne, popravde zadna lepsi bedna tam neni kdyz se boss nezabije do 20min
      kvuli 20x pirku nebo 1x leskla modra duse ... prejit na druhou stranu s rizikou ze se nedostane do raidu vubec *bravo*
      Truhla s pokladem Caligora Obyčejná truhla s pokladem Caligora
      7.SP 7.SP
      1x malý safir/topaz/rubin/obsidian dokonalosti 1x malý safir/topaz/rubin/obsidian dokonalosti
      1x rubin/safir dokonalosti 1x rubin/safir dokonalosti
      1x draci srdce 1x draci srdce
      50x pirko andela 30x pirko andela
      2x leskla modra duse 1x leskla modra duse

      vyhoda demonu je nyni ... prijit do raidu klidne az boss ma red :D
      Já osobně než se dostanu k bossovi tak několikrát umřu a když se tam dostanu tak mám jen pár vteřin.
      to je hlavni duvod proc demoni maji maly % poskozeni
      hraci uz nebavi chodit do bosse na par vterin a je zace na resspawn
      osobne uz nechodim do bosse vubec ... at si andele zabijeji samy, bedna i duse dostavam misto toho jako bonus povest a body.
      Na % taky nekoukam vubec

      Vtipne je asi od 3 tydne(?) ... kdy u bosse nebylo skoro zadnej demon k zabiti, tak zacli najezdy na resspawnu :D nejen vrahove ale i mnich/posik/vulcan ...
      Osobne jsem stal u vchodu a mackal jen mezernik a trefil za minutu klidne 15-20 hracu (i ve stinu) a dostal z nich povest :D
      (dobry tip pro demone free povest)
      Nejvic me dostava jak si andele stezuji ve stylu "podle % je videt ze demoni delaji ...." apod.
      Videt veci jen z 1 uhlu a komentovat o tom bez zadnych dalsi znalosti a podkladu ...
      at zkusi jeden raid ze strany demonu ...


      uz jsem nekde psal ... raid Caligor uz je o tom kdo spacha vic sebevraz na 2. resspawn
      mozna tu davam trosku negativni nazor ... bohuzel

      Pocet demonu a pocet andelu resi jakej problem??? Kdyz se do raidu dostanou stejny pocet hracu +-1 ... AHA
      Super dostanou se do raidu 50 90+ a 50 80-89. Takze je to fajn? ok ...
      pocet tu nic neresi

      edit
      @Drakdeath: to co jsi psal je sice pekne ale Caligor kvantitu je na nic. Plati tu jen kvalitu.




      The post was edited 3 times, last by Rundolf ().

    • Tam jde hlavne o to, ze je tam sice stejne andelu a demonu, ale andele maj daleko vic lidi 93+ s r6/7 eq nez demoni... I kdyz ja nabehnu za mnicha k andelskymu respawu kilnu prumerne treba 20-30 andelu... Ale andele k nam najizdi jeden za druhym a lidi 90- co nejsou nabuffovany hebaj znovu a znovu porad do kola...
      Káďa
      Survivors


      Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
      pokaždé umírate.
      Když jdete s hlavou vztyčenou,
      zemřete jen jednou.
      Giovanni Falcone


      Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
      Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
    • P-S-Y wrote:

      Asi nemluvím za všechny ale určitě aspon za někoho...

      ten počet spíš kolik lidí je tam ze začátku (kolik lidí přijde) a ke konci(kolik zustane)....je to jen takový informační číslo pro zajímavost, myslíš že bys zašel jeden raid za admin postavu a koukl se na ty čísla? Pokud ovšem tuto pravomoc máš :)


      Nemam na to pravo, ale posledni raid jsem pozoroval na obou stran pred portem.
      Pocet demonu u portu je o dost mensi
      ale jako asi po 1-3min po otevreni raidu se vsichni ze strany demonu dostali dovnitr
      ze strany andelu je tam zacpa(pocet neodhadnu) ... dostali se dovnitr po jednom a jen kdyz nekdo z demonu sel do portu.
      tedy omezeni poctu obou stran funguje dobre

      co se tyce pocet hracu start a konec ... nevim.
      Ale znam par lidi, kteri nemaji 40-50 minut cas stravit v raidu kvuli bedne a duse
      Vetsinou po 15-20minut odesli delat neco jineho/off
      jako demon ... muzes klidne prijit v tech 17:30 ... 20:30 .. aspon za ucast :D

      Kadasek2 wrote:


      Tam jde hlavne o to, ze je tam sice stejne andelu a demonu, ale andele maj daleko vic lidi 93+ s r6/7 eq nez demoni... I kdyz ja nabehnu za mnicha k andelskymu respawu kilnu prumerne treba 20-30 andelu... Ale andele k nam najizdi jeden za druhym a lidi 90- co nejsou nabuffovany hebaj znovu a znovu porad do kola...


      je to tak.
      jak jsem psal nahore ... stat u prusmyku a mackat mezernik ... po 180 190 povest litaj na 1 ranu (ne miss)
      mene lagu/hodne povesti/bez smrti .. All in One :thumbup:


      Jinak jeste napisu neco mimo Caligor.
      Myslim ze potom co je Caligor tak na glac chodi minimum hracu.
      Bodu ma kazdej habadej, chodi tam spis hraci 70-80, kteri nemaji moc sanci bodovat na caligor.
      Vetsi pocet hracu se objevuje pri 90%+.

      Démoni musí bojovat pomalu o každý raid a polovina z nich je přerušená a ta druhá jen tak tak.


      Tobe se nelibi, ze musis za raid bojovat?
      Me rozhodne bavi a cenim si vic, kdyz si zabojuju. Nez jen prijit na glac a rovnou do raidu ... nuda.




    • Drakdeath wrote:


      1 Ðarkness™ 94.16
      2 DRAKOVCI 87.50
      3 Speranza 87.02
      4 Survivors 86.83
      5 Infinity 86.14
      6 Dùchodci 85.50
      7 Revolta™ 85.50
      8 Ancelloan~ 83.60
      9 TheChosenOnes 82.89
      10 Corleone 81.57
      Tak tady máš průměr levlu. Nic to nezměnilo. Je to o tom, že mate neaktivní hráče.

      Šiš tam ani Yakuza není :D ...... ani nechci vědět jaký máme průměrný lv. Jinak ty počty hráčů v rodinách jsou zavádějící. Já mám v rodině 4 postavy, jinak tam mají po dvou :-D.
      Jinak v Yakuze jsou 4 hráči 90+ ... všichni ostatní 70-89.

      To Rundolf:
      Moc pěkně napsané.

      Jsem tu a bojuji za svou rodinu!

      Yakuza best of all!


      Postava založena 2. 12. 2009 13:03:04

      The post was edited 1 time, last by Ariadna ().

    • Došlo na naše slova. Od začátku jsme říkali, že ten systém je na nic. Pořád jsme varovali, ať jdou lidi do bosse a podle prvních asi 3 raidů to šlo. Bohužel se potom rozmohla taktika "zabijem je ať máme bosse", tady máte výsledky a pořád se přičítají. Démonské rod. přešly a samozřejmě si vzali sebou i tuto taktiku, tím nikoho nechráním. Boje nakonec tak vzrostli, že z 10 min. raidu nám to trvá 50min.??? Tohle se můžem zamyslet.. Sám nechápu tu logiku přechodu těch rodin, upřímně ty rodiny tu ani nechci. (klidně mě za to nenáviďte) Nemám možnost vidět pohled démona, ale hádám že to taky nebude zrovna lehké. Nicméně nevidím důvod: 1) proč lidi čekají u portu? (já osobně jdu hned pryč, max. umřu tam 1x a ani mě to nevadí, že umřu..horší když mě kvůli netu kopalo) 2) když se chcete zabíjet proč JDEM po sobě i u bosse? (máme cestu dole a nahoře) 3) tu se omlouvám, ale musím tu říct to co jsem sledoval poslední mé raidy: poslední 2 raidy měli démoni kolem 20% asi..na začatku jsem viděl jich MÁLO u bosse a to po nich tam nikdo nešel, naopak já umřel. Beru, že už mohly být "nájezdy" a podobné. Raidy předtím jsem složitě nechápal, když už dostanem horší bedny po 20 min. jedem pověst? Jako fakt hodinu zabijet BOSSE nikoho nebaví. Dál nechci rozebírat, už tak je to slohovka, kterou přečte snad 5 lidi a nebude o tom přemýšet. Nakonec k tomuto tématu: prosím ty rodiny, které byli andělé - démoni PŘED raidy caligora, aby se vrátili ke své původni frakci (táboru). Škoda, že lidi na serveru neposlouchají NPC a mají vlastní hlavu (do nechápe = NPC radí zabíjet bosse a příšery). Pardon za odbočku, dobrou noc.