7sp na wara, review

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • 7sp na wara, review

      Asi každý jako já se těšil na 7sp wara, zejména warové že :D Akurát po tom, co jsem ho získal, tak jsem byl docela zklamán. Za prvé tím, jak mnoho hráčů říká že je nanic a oproti lukovi a mágovi prostě nula. Sice s 25job + 1 nemá cenu to sp hodnotit co =D. Přesto se zeptám, těch, co vlastní více vytuněného reapera, jestli to sp k něčemu je a budu jen rád, když mi k němu řeknete něco víc. Například na co je užitečný a tak :)

      Předem díky za odpovědi :D Popik :|

      The post was edited 1 time, last by popekok: being dumb ().

    • Podle me pokud jdes proti warovi/lukovi, tak je nejsilnejsi rozhodne war, ale s nastupem sp 5,6,7 na maga neni war moc ucinny, protoze moral je proti magum na nic... Na druhou stranu tech top magu 90+ neni moc, ale kdyz uz na nejakyho narazis je proti nemu ucinna jina karta nez war... A u wara je to asi ta 7ma no...
      Káďa
      Survivors


      Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
      pokaždé umírate.
      Když jdete s hlavou vztyčenou,
      zemřete jen jednou.
      Giovanni Falcone


      Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
      Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!