7. Sp

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Tohle je převážně otázka a stížnost na GM ohledně 7. SP. Zakládám to zde, jelikož chci znát i názory ostatních hráčů, ale také chci Vaši odpověď.

      Hra jako taková (co se týče SP karet), je v Censore. Ale hlavně mě mometálně zaráží, kde je ta logika 7. SP?

      SP nemám, neznám všechny spelly, jak se jmenují a jak fungují, ale zaráží mě 2 spelly.
      1. Myslím, že ten spell má mág, že snižuje MP protivníkovi. V TA byl mág se 7. SP +1, Lv. 86, EQ zbraň: R6+7, brnění: R5+5 vs. 1. SP war+11, Lv. 88, EQ zbraň: R7+7, brnění: R7+7. Ten mág, toho warriora zabil a ještě mu zbylo 45% HP. CO TO JE ZA Censore?!?! 7. SP na mága je rychlá (passivně +1 rychlost), má spell, který totálně zruší MP (takže se protivník už nemá jak a čím bránit, kromě elíků). Protivník měl výrazně lepší SP, lepší Lv., lepší EQ, ale stejně prohrál. Mág mu zruší MP, a pořád dokola mu s passivní rychlostí utíká a střílí po něm. Toto je výrazná šikana warriorů. DĚLEJTE S TÍM NĚCO!!!
      PS: Odpověď typu: měl zkusit jinou SP je možná řešením, ale stále slabší, aby porazil silnějšího (to je šikana SP karet nad jinýma, a SP karty by měly být vyrovnané, jinak jsou zbytečné, to už je rovnou můžete smazat).

      2. 7. SP na wara (nevím jestli je to spell nebo ne) ale prý passivně (neaktivuje se jako u 1. SP "Zastrašení") zastraší a sníží rychlost protivníkům. Na OB je tohle totální Censore !!! Jednoduše: OB 80+ se vyhrávají tak, že hráči jsou u sebe na jednom místě, a čekají až moby nažene tank (nebo kdokoli jiný) přímo na ně, poté Vládce přílivu, Bojový mnich nebo Bojovník nahnané moby stáhnout k sobě a zabijou se plošnými spelly. Je těžké sehnat schopné lidi, kteří takto společně budou vyhrávat OB, a tím "zastrašením" od 7. SP na wara, je ta OB totálně Censore....Censore.

      Ode mě (YsiaryCZ), tady máte 2 nelogicky a nevyrovnaně vytvořené spelly u nových 7. SP. Měli by jste s tím něco HODNĚ rychle udělat. Pro mě tato hra už ztratila smysl, už ji nemohu hrát ani pro zábavu, nejde to, tak jsem chodíval jenom na OB, a nyní nemohu už ani tam chodit.:dash:

      Edit Daemoon: insult! ...../warn

      The post was edited 1 time, last by Daemoon ().

    • Nové karty, nové skilly ... myslím, že se s tím budeme muset naučit hrát. Nikdo kvůli tobě nepřeprogramuje hru. Možná časem zjistíme, že jsou k něčemu užitečné. Podle toho, na co si stěžuješ to vypadá, že to jsou karty především vhodné na PVM 1: xx potvorám.

      Jsem tu a bojuji za svou rodinu!

      Yakuza best of all!


      Postava založena 2. 12. 2009 13:03:04
    • Jo, ale to zacházení je jenom o skillu v PvP, zda porazíš nepřítele. Jinak jak chceš zabít nepřítele, když nebudeš mít MP na spelly? Základním útokem, to hodně štěstí. Jak chceš vyhrát OB, nebo přežít dané kolo na odměny, když budou moby na živu, když se rozutečou z náhonu při "zastrašení", nahnat a stáhnout je znovu? V OB na to už není čas...