Caligor se healuje

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Caligor se healuje

    Pokud jste 80+ a byli jste poslední raid (30.8 20:00)caligora, tak jste si určitě všimli, že jsme mu ubrali nějaké HP, a on se doplnil.
    Zajímalo by mě, jestli to je záměr, nebo bug. Jako.. u prvního raidu se nic takového nedělo, takže je teoreticky možné, že nějaký skill u SP7 mu dobíjí Hp. Ano, zní to nereálně, ale když vezmete v potaz to, že občas použije štít (to odražení co má glad) a někdo, třeba i dg mu dá debuff, který čerpá a proměňuje na vlastní protivníkovo HP, a on ten debuff odrazí, tak si teoreticky doplní HP. Ale DMG hráčů je tak vysoké že pochybuji, že by ho to mohlo takhle doplnit.
    Určitě budu požadovat "odškodné" protože jsme ubrali (démoni) bossovi 51% a pak víc, takže logicky si zasloužíme tu lepší bednu, což andělé taky..
    Nesnáším vlezdoprdelky! :D
    :altx: :altx: :altx:
    Best smajl ever =D
  • Sice jsem tam nebyl, ale zní to jako sadomaso :D. Co se velryb týče - to má tak velkou plochu, že se nemůžeš divit zásahu i když by jsi ty i pos šli oba do bosse. Zvlášt pokud bys byl war. Já osobně nám za raid cca 12 dead a 1 kill, když jsem přišel v době, kdy měl za půlkou, takže se dá potvrdit boj mezi sebou..-. hold lidi zajímá víc anděl vs démon než Caligor :D.
    Arch Devil Officer
    and


    Sig by Why~
  • K tomu raidu. My? Okey možná tam pár blbů u vás bylo co mi psal kámoš že u spawnu byl Demon Hunter +14 (mám pocit že to je Azn?) Ale myslím že vy v tom taky nejste nevinně:) Lítat na nás z pravé strány odkud jdeme k bossovi. Ještě k tomu se snažíme zabít bosse a pár andílků si vlítne doprostřed nahází všechny plochy a co se stane? Stane se to že náš boss má FULL HP. Pokud jsem dobře počítal stalo se to cca 4x-5x :)
    Země může zmizet, oceán může vyhasnout, obloha může spadnout, ale Oni příjdou.
  • googinek wrote:

    No tak démoníčci zas zabíjeli ty lidi co se snažili dokončit raid a zabít bosse

    Nooo bro, zpomal koně :). Démoni se většinou snažili zabít anděly, páč byl boss spíš víc k andělům a když se k němu chtěli přiblížit andělé je sejmuli dřív, než dali byť 1 ránu do bosse, tááákžeee si vážně myslíš, že se démoni nebudou bránit? :v
    Arch Devil Officer
    and


    Sig by Why~
  • Samozřejmě že se budem bránit. Nechápu tu stranu která vyhraje tak nenechá vyhrát aspoň i tu druhou stránu. Myslím že by šlo to udělat tak aby andílci/démoni zabíjeli JEN TY OKOLO MAPY NAHOŘE V PRAVO A V LEVO a ne uprostřed ... Myslím že by už moc stížností nebylo :) Ale to by se museli lidi naučit myšlet :D
    Země může zmizet, oceán může vyhasnout, obloha může spadnout, ale Oni příjdou.

    The post was edited 1 time, last by Zetsu845 ().

  • Njn.. Promiňte ale dovolím si říct toto: ANDĚLÉ SOU SOBCI. Vždycky vyhrávali ten raid oni. 1x opravdu poprvé jsme to vyhráli my, jejich reakce? okamžitej Rage že nevyhráli oni tak musí začít být agresivní místo toho aby nám tu 1 výhru dopřáli. Sice jsem tu v 17:00 na ten raid nebyl ale umím si představit co si andělé museli myslet o tom že jsme vyhráli :)
    Země může zmizet, oceán může vyhasnout, obloha může spadnout, ale Oni příjdou.
  • Tak abych se vyjádřil i já za svojí démonskou skupinu lidí aj z mumbla aj z LMQ

    Už od rána sem věděl že nepůjdu do raidu s tím že půjdu s crusem a do bosse, už od rána sem měl domluvenou víceméně skupinu na pořádný zabíjení andílků, na pořádnou pověst a body a to vyšlo krásně. Co si budeme povídat boss lehl tak i tak, třeba jsme mohli to zabít i do 20min ale proč ? jde vám o něco víc než duši caligora? mě teda ne..a tu jsme dostali za oba raidy...

    Teď k andělům a k démonům - za démonskou stranu mužu říct že nás opravdu mrtě zabijelo jak spodni lajnu tak horní dvě lajny , ale co sem do teď nepochopil , proč +/- 10-15 andělů společně s parchym (Unstoppable) , stáli na horní naší lajně (pravej horní roh mapy) a čekali tam já nwm na co:D (mezitim mohli dělat nějakej ten dmg do bosse)

    Já co sem tam byl s přízrakem / pozdějš s crusem tak sem si sotva bouchl do bosse , prostě furt nějakej posík píseň nebo něco , já nejsem z těch co do sebe nechaj mlátit a jdou mlátit bosse opět , já vracim úder , viz jak řikal dejvik naše hra na ''babu'' :D

    PS: Nesvádějte to na jednu nebo na druhou stranu.......obě strany do toho šli s tím že si udělají víc pověsti,bodů,killů,smrtí počkejte časem..to se ten raid přestane chodit uplně pač se na to všichni vyprdnou :D

  • Takže k topicu, na anglickém foru to, že caligor má heal visí asi už od 1. raidu...prý to je nějaká chyba, ale u nás kdyby se šlo do bosse tak to není probém.

    K tomu co píšete... Ve skutečnosti 1. ránu dali opravdu démoni a to konkrétně posik (jméno nebudu říkat), bylo to hned ten 1. raid a andělů v té chvilce bylo asi 10 u caligora. Nicméně ten raid šel. Problém byl, že vám se to líbilo, že když už se boss zabije, odměnu máme, že? Proč teda aspoň nemít pověst...tady máme výsledek! Navíc se mi líbí, jaké byli stížnosti na to, že máte horší kvalitu beden...víte, že jste včera měli ale úplně tu stejnou kvalitu? :dash: No bože, prohráli sme vy máte radost, můžu se zeptat z čeho??? 8 min. od toho nedostat ani tu duši, vás nepřiměje přestat bojovat? Jako ono celkem dává zabrat ho zabít a čistě co vidím u nás jsou samý 20 mnicha, skilly posika, 7. SP a občas nějaký jiný skill. Nicméně jsou to ty samá jména včetně těch co si dovolili sem psát... Bránit anděle nebudu, dokonce samy démoni přešli, tak proč je nějak obhajovat. (Vy nás to učíte ten glac!). Ještě poslední věc, bylo tu i zmíněno, že lidi afkujou na raidu. Víte jak se cítíte když dojedete k bossovi, sesednete z vozidla, dostanete píseň/velrybu, umřete a ti se vám ještě vysmějí a jediný co odepíší: Proč bych měl něco dělat, když se to stejně zabije.
    Kvůli bláznům řešíme blbosti, radši bych doporučoval: soustředit se na bosse ať jsou lepší bedny a něco udělat s afkery. :done:
  • Přesně sem čekal kdy se tento thread zvrhne ve vzájemné obviňováví andělů a démonů. Na to můžu říct jen to, že je to oboustrané...A naprosto souhlasim s tim co tu napsal para...
    Káďa
    Survivors


    Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
    pokaždé umírate.
    Když jdete s hlavou vztyčenou,
    zemřete jen jednou.
    Giovanni Falcone


    Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
    Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
  • Jen tak ohledně afk. Na afkery má spadeno hodně lidí, protože se jednoduše nebrání. Většinou vidím zvědy, jak zabíjí zdálky v invisu naše afk. A naši hráči (démoni) jdou raději do bose, než aby zabili ty, co zabíjí afkaře. A pokud už ten afker lehne, A neodklikne si to "budeš oživen u vstupu ..." tak se objeví v citadele. Nebo tak něco, protože kámoš tam byl afk, dojde za 30min.. a ... citadela :D
    Takže proti afk tam určitě, něco málo, je.
    Nesnáším vlezdoprdelky! :D
    :altx: :altx: :altx:
    Best smajl ever =D