Plusování SP.

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Plusování SP.

      Ahojte, mam otázku ohledne plusováni SP , EQ či je na ruzne plusováni stejnej čas , pár krat se mi stalo že sem dala SP +13/14 na 1 pokus ve stejnem čase na stejnem miste. bylo to myslim 4x , tak se chci zeptat či je tam i nejakej určitej čas/časy kdyz je ta šance o kousek vetší ,nebo je to jen čiste blbá nahoda,
      Diky předem iku.
    • Kdyz uz je tu tohle, tak budu trochu off topic a reknu vam jednu vec k zamysleni... Myslite si, ze kdyz plusujete paju, slepici a pirata, ze je tam vetsi sance na uspech??? Ja treba ted dal pirata z +0 na +15 na 40 svitku a to mi prijde dost smesny cislo... A obecne vsem jde tema event svitakama plusovat 100x lip nez nakou normalni sp...
      Káďa
      Survivors


      Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
      pokaždé umírate.
      Když jdete s hlavou vztyčenou,
      zemřete jen jednou.
      Giovanni Falcone


      Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
      Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
    • Kadasek2 wrote:

      Kdyz uz je tu tohle, tak budu trochu off topic a reknu vam jednu vec k zamysleni... Myslite si, ze kdyz plusujete paju, slepici a pirata, ze je tam vetsi sance na uspech??? Ja treba ted dal pirata z +0 na +15 na 40 svitku a to mi prijde dost smesny cislo... A obecne vsem jde tema event svitakama plusovat 100x lip nez nakou normalni sp...



      Já měl loni asi 40svitků jenom na +11 a stejně běhám s +10 pirátem....čistě o náhodě řekl bych
    • Už jsem tu něco takového psal, tak to tu napíšu znovu^^
      Když máš někde úspěch, já nevím, 20%, tak se ti to nepovede na každej 5tej pokus.. Ten systém je nějak naprogramovaný, třeba záleží na místě, třeba na čase, možná na jménu. Nebo na všem co jsem tu vypsal. Třeba např: když začneš +sovat SP na +15, a začneš přesně v 16:05:50. tak to vyjde.
      Znamená to, že teoreticky můžeš, řeknu tu neslušně "obechcat" plusovací systém na NT.
      Z čehož plyne to, že určitě v určité časy je pravděpodobnost třeba 100%.
      Nesnáším vlezdoprdelky! :D
      :altx: :altx: :altx:
      Best smajl ever =D
    • dexight wrote:

      Už jsem tu něco takového psal, tak to tu napíšu znovu^^
      Když máš někde úspěch, já nevím, 20%, tak se ti to nepovede na každej 5tej pokus.. Ten systém je nějak naprogramovaný, třeba záleží na místě, třeba na čase, možná na jménu. Nebo na všem co jsem tu vypsal. Třeba např: když začneš +sovat SP na +15, a začneš přesně v 16:05:50. tak to vyjde.
      Znamená to, že teoreticky můžeš, řeknu tu neslušně "obechcat" plusovací systém na NT.
      Z čehož plyne to, že určitě v určité časy je pravděpodobnost třeba 100%.



      Ne 3 nutná slova, ale jen jedno mám....blbost :D

      Jestli to chceš obhájit vypiš sem co všechno určije vyjde nevyjde SP....a nějak konkrétně aby jsi ten systém mohl "obechcat" jak říkáš, odpověd že to určují 1 a 0 neberu :D
    • S tou teorií že záleží na místě, času, jméně.. nesouhlasím ani trochu. Je to prostě nahoda - nekomu vyjde +15 na prvni pokus.. 1% Mě rupnul vrah +3.. 5%. Někde jsem viděl simulator plusovani EQ, SP a mušlí (nebylo to česky ale asi španělsky)
      Zkusím najít odkaz, kdyby ho nekdo mel tak ho sem napište. Tam můžeš zkusit štěstí :D

      The post was edited 2 times, last by ancient ().

    • Asi takhle, jestli to chceš dokázat musíš udělat experiment, aby měl nějakou vypovídající hodnotu chce to opravdu hodně pokusů na dokázání že to není blbost, jestli tomu věříš skus to, jestli ne nedělej to (stejně si myslím že bys to ani nezačal dělat :D)

      Jen tak mimo...kolik věcí jsi tam hodil? :D fungovalo ti to jinej den? :D

      enhle thread je už podle mě akorád zbytečnost(ikuska jestli to čteš a uznáš hořejší odpovědi prosím popros o lock :))

      PS: ale hezky se zde posthuntí :D
    • z 6ti věcí mi 5 vyšlo, vždy r6, nic víc, nic míň. Zkoušel jsem to den po dni- vždy 16:41, a druhej pokus selhal, jinak samý r6tky...
      Ta věc která mi nevyšla, tak byla hozena do sázky prckem, ostatní HL. Přestalo mi to fungovat po údržbě serveru, jak jsem uvedl.
      Jediná cená věc byl luk 75 r1 -> r6 Jinak ostatní věci, jako brnko od tuším lv 3 apod, jsem zahodil...
      Nesnáším vlezdoprdelky! :D
      :altx: :altx: :altx:
      Best smajl ever =D
    • To je podle me pitomost, ale verim tomu ze s tema piratama je ta pravdepodobnost jina...
      Káďa
      Survivors


      Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
      pokaždé umírate.
      Když jdete s hlavou vztyčenou,
      zemřete jen jednou.
      Giovanni Falcone


      Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
      Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
    • Opravdu zajímavé číst, jak tu někdo básní o tom, že ovlivnění pár 1-ček a null záleží na jméně, místě a času... :rofl:, to je jak říct, že to ovlivňuje uskupení hvězd, datum mýho narození a kolik dětí se dnes narodilo :rofl:, nebo jako říct, že mi SP vyjde vždy, když jí budu plusovat v den v měsíci, odpovídající počtu úplňků na + karty.. :D. Je to blbost, vše je náhoda a to, že ti hvězdy (1-čky a 0) přejou taky :D.
      Arch Devil Officer
      and


      Sig by Why~
    • Ještě mám otázečku..je to trochu od tématu ale alespoň se taky zapojím :gamer: :D :D :D ...Už několikrát jsem slyšela větu typu "Jestli víš jak správně kombinovat rezi" a podobné...tak se chci zeptat, jestli je na to nějaký fígl, u koho skládat rezi, jaká Ska složit apod. aby byla větší šance? :D..protože na skládání rezů mám fakt dost smůlu, naprosto nechápu jak si může někdo troufnout skládat třeba magmy na s5 o.O...
    • Tak je to logicky ne???:) na s2 je myslim 100% a kdyz sloucis 2x s2 je to jediny pokus 50% na s5, ale kdyz pujdes poporade vystavujes se riziku 3x... Na s 3, 4 i 5...
      Káďa
      Survivors


      Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
      pokaždé umírate.
      Když jdete s hlavou vztyčenou,
      zemřete jen jednou.
      Giovanni Falcone


      Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
      Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
    • Jako nejsi sam, na s5 je 50%, ale me vychazi tak na treti nebo ctvrty pokus, ale treba ted sem hodil pirata z +0 na 15 na 40 svitku a +15 na prvni pokus, coz je 1%:)... Nahoda je proste blbec:)
      Káďa
      Survivors


      Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
      pokaždé umírate.
      Když jdete s hlavou vztyčenou,
      zemřete jen jednou.
      Giovanni Falcone


      Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
      Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!