Luk 75lv

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Ahoj, hraju za luka 75lv a přemýšlím nad výměnou EQ - teď mám luk 63lv r6+5, brnko 74lv r4+5 a dýku 58lv r6+5.
      Chtěl bych to vyměnit za něco co vydrží až do 85lv. Uvažuju nad 79lv lukem, ale podle mě se dost blbě shání, brnko asi nějaký lepší na 74 a dýku 72lv. Na těch brnkách 74lv je to samá mušle, mě by zajímalo jakou mušli zvolit?


      Ceny EQ .. Za kolik by se dalo prodat starý EQ a za kolik bych sehnal caiperu (79) r4-r6+5-7 - kdyby byla bez mušle tak jakou mušli tam hodit? Ten light step asi r6+5 to by mohlo být za kolik?
      Dýku nevím jestli shánět nebo nechat tu 58 / koupit nějakou slabší na 72. Za vraha stejně moc nehraju. Hlavní moje SP za kterou hraju je WK+9.

      k mušlím .. cenově max. do 5kk, teď hlavně budu expit na lodu takže zvyseny expy, energii světla. PvP ani glac zatim moc nechodím. Ještě možná nějaký SLka.
      To je prozatím vše, možná ještě něco přidám.

      Když už tady ten thread je tak se vrátím k tomu WK.. hledal jsem jak rozdělit body a našel jsem fakt hodně témat (někde byly body na WK az +11 nebo to rovnou magua zamknul :D )
      Kdyby měl někdo chvilku času tak mi sem napište body na míru pro to WK 99+9 - což je 305 bodů. SLka zatím žádný nemám. WK chci převážně na LOD. Díky

      The post was edited 7 times, last by ancient ().

    • Jelikoz nemas slka, tak je to dost malo bodu... Doporucil bych koupit sl energie, sila a posko a hned ty body budou zajimavejsi... Takhle to vidim zhruba takto... 33/10/60/35
      Káďa
      Survivors


      Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
      pokaždé umírate.
      Když jdete s hlavou vztyčenou,
      zemřete jen jednou.
      Giovanni Falcone


      Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
      Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
    • Luk nech 63, jestli máš malej dmg kup si kolem 7kk pořádnej r7+6/7 s mušlí, pak za nějaký 2-4kk parfémy na to a máš zbran do 85 jak dělanou (mimochodem levnější než dobrá caipera + mušle)

      Brnění pokud nemáš nějakou mušli do té r6 která by za to stála nech si brnko r4, jestli chceš pořádnej rozdíl kup si brnko r7 a do toho mušli popř. s mušlí, ale to je hodně drahá sranda :D aby to bylo fakt pořádný tak kdo není blbej ti udělaný pod 10kk neprodá (+parfémy + za 10kk r7 brnko + mušle tak ta mušle bude spíš podprůměrná :D) a když to chceš koupit odděleně tak ty mušle jsou hooodně drahý :) ->vykašli se na to a spokoj se s r4, na LOD ti to stačí

      Dýka...fajn dýka je 67 ale pokud nemáš/nehraješ vraha kup si 72, nějak r5/r6 a hod do toho mušli kde budeš mít třebas jen SL stat(na wk SL síla a energie)

      Body ti ted přesně psát nebudu, já měl na wk tuším na 99+9/10 30,0,-,30 a ten ele vycházel kolem 70+ ale měl jsem mušli na sl sílu :)


      Výsledek: nech si brnění, pokud nebudeš chodit pvp, luk pokud lepší tak 63, body 30utok a hp, zbytek element, mušle: sežen dýku 72 a do ní mušli se sl sílou/energii aspon 9+