Začátek

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Ahojky :gamer:
      Rozhodla jsem se že začnu hrát po dlouhé době NosTale.
      Ale největší problém mám v tom že nevím za co hrát.
      Kdyby tu byl někdo tak hodný a vysvětlil by mi v čem postava vyníká a nevyniká byla bych moc vděčná :hail: .
      Základy vím Warrior velká obrana,Mag velký útok,Lukosřelec půl na půl.
      Taky jsem jsi naškrolila 3 miliony. Do čeho je mám investovat v začátcích ?


      Děkuji předem za odpověď :stick:
    • Jestli už jsi někdy hrála hrej podle toho co tě baví, nebo řekni na co by jsi se chtěla orientovat....

      Je to docela složitý, nedá se napsat ten má velkej utok a ten malej, protože třeba kolem 36 lv. když lidi nemají rezisty má největší utok fakt mág, ale kolem 90lvlu má zase na pvp největší dmg lukostřelec :)
    • Jestli tě baví supportit a nebaví tě hrát mága hraj wara,

      1sp využiješ snad na všech raidech, morálka je buff kterej musíš dát na raidu všem, za cruse máš heal a nabití, 6sp má obětování a muže sundávat efekty, k tomu je war ze základu celkem tanky, pokud dáš dobře body mužeš si kolem 90lvlu chodit s 30k hp a ještě k tomu dávat dmg

      Pokud tě holly nebavil tak nehraj mága :) pravděpodobně by jsi se nevyexpil/a

      Pak je tu lukostřelec, taková trošku samostatná jednotka :) ale á od 5sp obrovskej range, skvělej na pvp a díky dmg nepostradatelnej na lodu a v raidech :)

      Obecně platí že jedno povolání nemůže bez druhého (raidy, lod...) takže to jak píšu o raidech ber s nadsázkou :)
    • Dobře no :) Mám právě na lukostřelcovi dýne bušíka a je mi to líto nevyužít a u lukostřelce se mi líbí úplně všechny sp karty.
      Mág láka mě ten obrovský dmg no ale asi jsi ho jen namlouvám. Holy mě bavil hodně ale prostě jsem s tým nic nezabila.
      Bojovník tam se mi hrozně líbí právě crusadder a mnich no fakt se nemohu rozhodnout :/ Už bych chtěla expit. Ale prostě nevím :cursing: :cursing: :cursing: :cursing: :cursing: :cursing: :cursing: :cursing: :cursing: :cursing: :cursing: :cursing: :cursing:
    • Pokud je to normální dýně a ne ex, tak to tak zle není, přinejhorším bys ho mohl/a někdy v budoucnu přendat přes perlu....a k tomu výběru

      Mág: podle mě nejlepší postava pro začátečníky, světlo hned jako druhá karta a pak když to chvilku vydržíš, tak vulk a pos už to dmg mají...+za mága není problém se dostat na jakýkoliv raid, aura nebo Holly se hodí všude, poss je pak taky využitelný.... Btw věř, že i s Holly se dají dát fakt velké rány ( myslím na lod, v PVP moc ne, jelikož rezi na světlo jsou levné)
      Ale dobrá Holly je v pvp nebo třeba v talentce fakt nepříjemná -_- :D

      War: taky dobrý pro začátečníka, jelikož jeho hned 1. SP je podle mě nejvyužitelnější (kromě mnicha)...cruss je podle mého názoru úplný sh.t až na 20ku a nabití (samozřejmě jen Můj názor :D no hate :D) ... Bers je dobrý, na vyšším levelu se hodí moc... pak glad na pvp a mnich....asi jeho nejlepší karta kvůli tomu, že podle bodů je dost všestranná (podobně jako poss)... a přijde mi i trochu "smutné" že dost dnešních warů prostě jedou jen na mnicha a pak pomalu ani neví, že mají i jiné karty

      Luk: dle mého názoru nejtěžší třída pro začátečníky....lovec není špatný, vraha využiješ až na vyšším lvl na pvp, destr je dobrý tak akorát na event a pro hovada jako já na okam....vvšechna zábava začíná až s wk... není problém dostat se a ním do většiny rodin a raidů, ale než se k němu dostaneš, jen těžko tě vemou do dobré rodiny...no a další karty jsou víceméně "only pvp"...

      K 7.SP jsem tak nějak nevěděl co napsat, ale ta na Luka a mága jsou super :D

      Prostě takové menší shrnutí mých názorů, třeba to pomůže....jen k tomu tak nějak dodám, že já když začínal, hrozně jsem chtěl mít wk ale bál jsem se, že bych na něj nenašetřil v lukovi bez wk, tak jsem začal s warem kde jsem šetřil, šetřil a šetřil až nakonec jsem zjistil, že už mám na wk j1, tak jsem ho koupil s dobrou motivací jsem začal expit novou postavu :D

      Takova "historka ze života" :DDDD
    • Tak jsem skončila na dobrodruhovy :D

      Tak jsem skončila na dobrodruhovy :D a budu překupovat než z 2kk neudělám 10kk.
      Pak se teprve rozhodnu :) Ale vypadá to na Bojovníka s Mečem.
      Kdyby měl někdo zájem o Blesk.Runu,Vílu vody,ohně 47 a 44% Jméno ve hře je: Edna :veloce:

      Btw, Měla jsem všechny postavičky. jenže mě hned přestali bavit způsobem Mám mága chci luka,Mám Bojovníka chci Mága mám lukostřelce chci mága :D Pls majzněte mě někdo pánvičkou.