Exp do 80-Solo Lod

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Moc nechapu co znamená vyraz "pul koster vycitestench"... A zvlastni zkusenosti ti reknu, že se to vyplati...
      Káďa
      Survivors


      Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
      pokaždé umírate.
      Když jdete s hlavou vztyčenou,
      zemřete jen jednou.
      Giovanni Falcone


      Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
      Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
    • Děkuji za komentáře :-). Ano tím "půl koster vyčistěných" bylo myšleno že zabiji půlku.O těch lidech do skup jsem přemýšlel a vyplatilo by se to, akorát mě štve, že jsou všichni pak na sobě ''závislí'', když jsi sám řekneš si,(například) že tě to po 20 lodech nebaví a dáš si pauzu třeba 1 den, nebo někam odjedeš s kamarádama...a vlastně se vrátíš a nic se neděje. Ovšem ve 3 lidech musíš s něma pořád být. Ještě nad tím popřemýšlím jenže jsem na střední tak nevím nevím jestli budu mít dost času abych si našel na lod vždy čas.

      Takže ještě jednou děkuji za komentáře :) a myslím že už se může
      LOCK

      The post was edited 1 time, last by StupidSvabCZ ().

    • Jak píšeš o závislosti...jestli rod funguje správně a má dostatek lidí tak většinou se na lod dole najdou lidi dycky pokud se neděje něco mimořádného...někdy dokonce tlk lidí že je to až moc :D

      Jinak dole to expí cca do 82/83lv. pak už jneom hore aby to dalo něco víc než 1/2% a nahjoře tu partu lidí potřebovat budeš :) takže b sis asi měl zvyknout na "závislost" už ted :)
    • 75 lv na 80lv. s ancelkama...pokud se každá lod podaří (tzn. bud 1 skupina nebo 2 skupiny které mají zhruba stejný dmg, dáváte v pohodě náhony celé lod) tak by jsi to mohl dát... tak za 20-30lodů(každej lod dá trošku jinak takže to nejde přesně říct)

      Když budeš shánět ty lidi...sežen si někoho s kým to dáš, viděl bych to na hollyho kterej bude bufovat, healovat a dávat náhony a pak wk nebo crusse s fajn EQ, nejlépe aby byly stejnej lv. jak ty (bude vám to dávat +/- stejně expů)
    • Tak na ten up je to samozřejmé, jenže na té 85+ jsou už většinou inteligentnější lidé a většinou se to nějak domluví (Neměl jsem moc zkušeností...ale stejně to bylo x desítek lodů na upu)...problém je v 70 kde se mi zdá, že je spousta hlupáků, kteří se pořád dohadujou. Už vidím jak se tam lidi dohadujou, že teď tam chce jít on i když to třeba bylo domluvené s někým jiným, další by zase plsoval že mu chybí pár % do lv i když by to nebyla pravda a další by odcházel v půlce lodu a nebo by zrovna byli všichni off. Největší problém na expení postavy na 80 mi vždy dělalo najít normální rodinu. (oproti těm ''TOP rodinám'' kde rodiny drží x měsíců je to opravdu utrpení...drtivá většina rodin se do 2 týdnů rozpadne...a to ještě nemluvím o LoD která se přestane chodit do pár dnů, protože tam nikdo není nebo je naopak milion světelek a nikdo z toho nic nemá...)
    • Hmmm, já s tim problém neměl. Dřív, o párset let dříve (dobře párset ne, ale nějaký slušný 2/3-4 roky to budou min.), kdy byli rodiny low a když už LoD tak po jedný kostře prostě hráli fajn lidi, našel jsem si 2 fajn kámoše - Verů a Asuleho, založili jsme rodinu a přes starší známosti a menší nábory jsme měli dobrou, organizovanou rodinku a LoD down se dával v pohodě - co chci říct je, že je nejlepší najít si pár kámošů, který dobře znáš, jste cca na stejným lvlu a můžete spolu nějaký ty LoDy zprasit :).
      Arch Devil Officer
      and


      Sig by Why~