SP7 feedback

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Tomí já jsem neřekla že makali andělé, pouze sem napsala" to jde vidět kdo maka a kdo ne,, nebylo myšleno na žadnou konkretní stranu :) Ani o nic nepřichazim že na těch raidech nejsem,akorád se furt hadaji anděle proti demonum .jeden svadi na druheho . Obě strany by se měli nad sebou zamyslet jak chcou aby ty raidy byli a pak to podle toho bude vypadat :P a taky nerozumím tomu jakto že tam mohlo být více andělů když automaticky ten raid nemá být pokud neni stejný počet ne? :D :s1895
    Facebook:Michaela Celárková
    Fb odhalení:Nostale Odhalení Cz/Sk
    ask odhaleni: Nostale.Odhaleni
    Aktivita:skoro pořád


    The post was edited 1 time, last by alušaMiša ().

  • Psy, byli tam démoni. Ale my jsme je tlačili zpátky aby vypadli no asi se nám to podařilo na chvíli, pak ale šli horním portem ale to už byli (Já nevím hádám :D) 3-5 démonů? Vážně nevím alespoň tnehle počet jsem viděl.
    Země může zmizet, oceán může vyhasnout, obloha může spadnout, ale Oni příjdou.
  • alušaMiša wrote:

    Tomí já jsem neřekla že makali andělé, pouze sem napsala" to jde vidět kdo maka a kdo ne,, nebylo myšleno na žadnou konkretní stranu :) Ani o nic nepřichazim že na těch raidech nejsem,akorád se furt hadaji anděle proti demonum .jeden svadi na druheho . Obě strany by se měli nad sebou zamyslet jak chcou aby ty raidy byli a pak to podle toho bude vypadat :P a taky nerozumím tomu jakto že tam mohlo být více andělů když automaticky ten raid nemá být pokud neni stejný počet ne? :D :s1895

    alušaMiša wrote:

    Tomí já jsem neřekla že makali andělé, pouze sem napsala" to jde vidět kdo maka a kdo ne,, nebylo myšleno na žadnou konkretní stranu :) Ani o nic nepřichazim že na těch raidech nejsem,akorád se furt hadaji anděle proti demonum .jeden svadi na druheho . Obě strany by se měli nad sebou zamyslet jak chcou aby ty raidy byli a pak to podle toho bude vypadat :P a taky nerozumím tomu jakto že tam mohlo být více andělů když automaticky ten raid nemá být pokud neni stejný počet ne? :D :s1895

    Tak miso ví se, ze ten system na vyvážení nefunguje a nevim nad cim by sme se my demoni meli zamyslet, nas je proste malo a my s tim nic neudelame a to ze nas převahou na par raidech nenecháte ani jit k bossovi, protoze kolem uděláte kruh, za to my nemuzeme. A pak jeste poslouchat nejaky debilni kecy urcity skupiny andelu "hrdinu" kterym svou demenci jasne vevodi vrchni idiot ttrulosek, který nejenom ze provokuje nakejma reprakama, ale ma na demony debilni kecy i v talentce, tak to se pak opravdu prijemne posloucha...
    Káďa
    Survivors


    Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
    pokaždé umírate.
    Když jdete s hlavou vztyčenou,
    zemřete jen jednou.
    Giovanni Falcone


    Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
    Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
  • Hopa heja ej so fuuuuuu Nostaláčci :D


    Pro mě v těchto podmínkách je ten to Raid a asi i pro mnohé z nás jedna neznámá a nedává mě , možná i Vám smysl :D Prostě a jednoduše výsledek raidu je stejný jako po našem lidském výkonu a utření určitým papírem v dané místnosti určitého místa :D Prostě nechápu zde mnoho věcí a mam otázky :

    !!!!!! VÍM JE TO HRA ALE KAŽDÁ HRA MÁ SVÉ PRAVIDLA A ZÁSADY!!!!!!

    Za :

    1. Proč Gameforge při založení nové rodiny automaticky nepřiřadí status strany na které je nejmíň rodin jako je to u zvolení povolání dobrodruha :( + dalších x her mimo Nostale se to děje( myslím tím už od začátku Nostale v roce 2009 prostě ohledně nevyrovnanosti Glacernnonu a zrušit vejce rodin! ) Vím každý je chytrý po boji :) (nebo to je doména Nostale? )

    2. Jak je známo když už 10% Boss Caligor strácí sílu uzavřou se porty :) OK to beru! Ale co mezi tím? Kde je vyrovnanost? Na prvních raidech 250 a teď 200 na 200 určitě je to vyrovnané ? Když odejdu( spadne mi to) zmizí i se mnou jeden soupeř do těch 10% ? Asi ne že :)

    3. Když už teda ten raid tu máme proč je v něm zahrnuto i zbíraní bodů na vstup do raidú Mukraje? Který stím to raidem Caligora nemá nic společného ??????? Proč přicházíme o boje v Tundře???? :( By mě teda zajímalo!

    4. Proč je to omezeno na počet (který stejně není vyrovnaný ?) Zemřeš zabije tě protivník či Boss ? Šupido do citadeli a mazej spátky na mapu Raidu Caligora když už zbíráš body na raidy (asi) ! Na co oživovat na mapě kde se objevíš v houfu čekáš na Buff a skáče na tebe protivník v tom mumrai a chaosu než ho naklikneš má zas body ? Exkrement:((((( Chceš body tak makej mladej ne?????????

    5. Proč není teda na Evropských servrech ohledně tohoto raidu Caligora rozšíření dobrodruha o vyznání 4 elementů u Calvina Coache jako je to u SE? Kde si nastavím a změním který element chci vyznávat (který se dá měnit v průběhu hry)?

    6. Afkování :jak je známo na CZ servru už na OBčku dobrodruzi afkují :) tak jak jinak i na Caligorovi :( proč se nedá na tyto velké( hlavní ) akce systém (program) že pokud neuděláš(neobdržíš) určitý počet bodů (zásahú) po dobu té akce tak dostaneš kulové ?? Myslím že by to nebyl zas tak složitý program dostat do hry :D

    7. A poslední otázka je " K čemu vlastně ten raid Caligora je? K získání SP7 či k bodům na vstup do konkurenčních raidú Mukraje nebo že by k odhrazení hráčů ? Zatím mi to přijde jen k ukázce jedné strany co se stále chlubí a nepřemýšlí :D


    Sory za spam Hezkou hru přeje Geor :altw:

    The post was edited 2 times, last by Georspace ().

  • Jak zmínila někdy dříve Magrat, tak systém stejného počtu A vs D funguje. Ono když spolu soupeří dva tábory s velkým rozdílem lv a tudíš s vyšším Eq, tak to znát je.

    Víte, že mi chybí ještě 4 duše? Ale zajdu si pro ně, až bude jiný systém tohoto raidu.

    Jsem tu a bojuji za svou rodinu!

    Yakuza best of all!


    Postava založena 2. 12. 2009 13:03:04
  • V rychlosti:
    1. Gameforge není majitel hry, pouze distributor. Takže otázka by spíše měla být směřována na Entwell. Nicméně by tím hráči ztratili další část svobody ve hře.
    2. Systém omezení začíná fungovat až od určitého počtu hráčů, kdy jedna strana nemůže dále vstupovat do raidu, dokud se nezvedne počet hráčů v raidu na druhé straně. V několika posledních raidech (mimo toho prozatím posledního) měli démoni výrazně navrch. Pokud by měl za každého hráče, který opustí z nějakého důvodu raid, vypadnout jeden protihráč, kdo by určil, který to bude? Kam by ho to mělo vyhodit? A nezneužívalo by se to? Zneužívalo a říkalo by se tomu taktika -_-
    3. Raid je součástí Glacernonu - platí pro něj stejná pravidla, stejný příběh.
    4. Částečně odpovězeno v bodě č. 2. Navíc tenhle návrh je tak trochu mimo - z jiného raidu tě to taky nekope do nosville.
    5. Element si víceméně volíš podle schopností, které se u Calvina učíš a jakou k nim používáš vílu - taky jde v průběhu hry měnit ;)
    6. Na raidu Caligora funguje systém automatického vyhození z raidu, pokud hráč určitou dobu neprovede žádnou akci.
    7. A poslední odpověď - k obému. Vlastně je to skvělá alternativa k Eventům na Glacernonu - teď máte možnost nasbírat spoustu bodů na vstupy do raidů a to ne jen jednou měsíčně, ale 5x týdně... Ta bedna a duše je vlastně jen celkem fajn bonus ;)
  • Milamber staň se na měsíc obyčejným démonem s EQ 85 za zajdi na každý raid Calligora. Možná jeden dva přežiješ jako adrenalinový zážitek, ale pak budeš zhnusen už jen tím, že se vlastně ani neodpíchneš z portu bez toho abys měl full HP a vůbec doběhl k bossovi. Já se démonům nedivím, že na raid kašlou.

    Ale opět musím zmínit PROBLEM GLAC tu byl a bude.

    Jsem tu a bojuji za svou rodinu!

    Yakuza best of all!


    Postava založena 2. 12. 2009 13:03:04
  • Hopa heja ej so fuuuu chlopeeeee :)




    1.Hmm docela smutný přiběh Distributorovat hru (tedy část hry) a něumět jazykem rozsypané rýže přeposlat posty na Entwell :( (není bráno na naše GM jsem psal na Gamerforge) Ohledně svobody? Omg jsem netušil že Nostale se řadí mezi Svobodné a Demokratické hry kde se hřáč svobodně rozhodne například(co se děje teď): přidá se k silnější straně a tím diskriminovat menšinu :D Kde je pak ta herní svoboda druhé strany ? Mam taky přejít svobodně i s rodinou k silnějším? :D Bych řekl že hra má mít svá pevná herní pravidla která mají držet v hratelnosti a zábavnosti hru a ne nějakou svobodu hráče :D Pokud je politika už i na hře tak tím to dnem zakládám Démonské Odbory a Nostalstranu Hnutí za Starý Glacernon :D




    2.V té rychlosti jsem tě nějak nepochopil sorry . Omezení vstup je 200 hráčů na jedné straně ne? Vlezu já vleze protivník jsme tam dva vleze protivník skočí příklad moje Hlava rodiny jsme 4 a tak dál se to stupňuje až na omezených 200 hráčů na jedné straně ne? Pokud to tak chápu dobře je to systém 1:1. Chápu i když se 200 nezaplní příklad bude nás 143 na druhé straně 143 mělo by to být vyrovnané, ale jedna strana bude mýt o jednoho hráče navíc dokud opět nevstoupí protivník a nevyrovná stav na 144 u obou a nevstoupí další z které koli strany který opět bude navíc než se zaplní 200 na 200 nebo je jiný systém?




    3. Ano Caligor je součástí Glacernonu ale není součástí příběhu hry (v iterináři hry o něm není zmíněno) a raidů Lorda Mukraje rodiné raidy . Caligor je pro získání sp + mineralogie zdokonalení sp + další blbostičky na +sování karet (o těch rohách atd si můžeme nechat zdát neb (raid) se do 20 min už nedá) . Proto nechápu proč tam se dělají body na Glacernon v raidu dělat body na raid ? By to spíš mělo být pro body pro pvp Arena daného levlu ! Tímto rádoby raidem Glacernon stratil pointu a krásu :( Na Caligora nevezmu kdo je z rodiny online a nejdem dělat body jako rodina v tu sobotu a neděli když to tam tak skáče ! Jak je známo je omezen i vstup levlem.




    4.Toť otázka Body či Sp? Pokud získávat body neměl by se tento Caligor zařazovat do skupiny RAIDů a měl by kopat zpět do Citadely držet se pravidly Glacernonu , děláš a chceš body tak makej ať je nemáš zadarmo a ne tak jak je to zavedené a říká se tomu Raid :( Ostatní raidy Glacernonu tam neděláš body pro sebe(mimo žebříčku rodinné ZBR) ale pro postup a rozšíření rodiny a ohledně aktu 5 tam ty raidy dávají smysl a postupují i podle iterináře!!




    5. OK víla ta ti přidává ale pouze % na daný element proti opačnému elementu . Nevím proč sem nenadistributují (neodpovědělo mi Gameforge na tuto otázku) rozšíření elementu u Calvina Coache kde si zdokonaluješ určitý sklil na který element chceš. Pointa je v tom , příklad nasadím Poseidona jsem voda proti ohni a můžu si zdokonalit jeden sklil třebas Tsunami který bude navýšen o element stínu. Jde jen pouze o jeden sklil který si vybereš ne všechny. Na Caligora idealní jak na protivníka tak na Bosse. Proto to u nich funguje netrápí se a má to svoje tady ne :(




    6. Automatické vyhození hráče v době neaktivity. Když sem byl prvně Caligora nejen lag než si to grafárna vše nakopírovala očočkovala (novou mapu) a nemohl sem se hýbat , nechtěl sem relog abych se tam opět dostal tak jsem běhal s bušíčkem , po 15 minutách mě to teprve za neaktivitu koplo. Docela dost dlouhá doba takže pokud mi to spadne jak jsem psal v minulém postu , nebo kdo musí ze hry ven(rodiče+povinnosti) tak na druhé straně kdo není aktivní šup padej a je vyřešeno koho kopnout . A nechápu jak využívat? Pokud je vstup jak sem psal co jak zneužiješ jaká taktika?




    7. Jediný event na Glacernonu je Vánoční o jiném nevím pokud tedy GM nevymyslí nějaký svůj . K zběru ledových květů nechápu k čemu mi jsou body? Body bych získával klasickým způsobem po staru v rodinném kruhu pro všechny bez omezení levlu (diskriminace malích levlů tímto Caligorem :( ) Běž teď někdy na Glac a podívej jak je mrtvo :( Pouze pár malých levlíkú a to mam jít pomoct zabíjet a na nich mam honit body pro skupinu kteří nemohou na na Caligora(malý levl) pro vstup do rodinných raidů ? No promiň ale to budu za lamského kreténa :(




    Hopa heja hezký den Geor :altw:

    The post was edited 1 time, last by Georspace ().

  • tohle myslim, ze je zbytecne resit ... a stejne nic nevyresi "cry me a river"
    dobre vime, ze kazdej tu kope za sebe. Kdyz jsem na lepsi strane tak mlcim a drzim ...
    Nebere se na ohled etiky ci moralky.

    Vadi mi jen, ze kdyz se jedna strana povede prerusit druhou tak se je zacne vysmivat a ponizovat (repro a jine prostredky).
    Jako byt na strane silnejsi a jeste je ponizovat? Proboha ...
    jsem zvedavej kdy se zacne aplikovat tazvane pravidlo "úmyslné kažení hry ostatním hráčům"

    feedback:
    Pri nahod raid (1.10) omezeni nefungoval zcela spravne.
    Pri konci raidu kde pocet demonu bylo minimalni rekl byh tak 5-6.
    Tak jsem za prcka (andel) dostal do raidu bez problemu!?!??
    teorie: limit nejspis neplyne z aktualniho poctu hracu ale max v prubehu cele raidu.




    The post was edited 1 time, last by Rundolf ().