SP7 feedback

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • XiaoWeiXiao wrote:

    Rundolf wrote:

    Ariadna wrote:

    ... že už démoni nebudou dávat ani těch 20% aby získali truhlu ...


    to plati jen kdyz se boss nezabije do 60min
    jinak bedna + duse vzdy dostane po zabti ... klidne 100%:0%
    Pořád si za tim stojíš? Myslim že sme ti teď názorně ukázali že bys tu radit už nejspíš neměl - zabanuj mě.



    tak to se omlouvam, pochopil jsem z toho uplne jinak ze 1. podminka ohledne 20%plati pro 1. tabulku. A druha tabulka staci po zabiti.




  • A je to tady, sam dokonaly a neomylny parazit, ktery se nikdy nesplet... Prvni ho tu dost zajimavym zpusobem zjebes, on se ti na to co si napsal az moc zdvorile omluvi, ale ty stejne musis jebat dal... A navic ta tabulka od hinat neni zrovna dvakrat prehledna a rundolf zdaleka neni jediny co to spatne pochopil, takze se laskave klidni...

    Ps: Hinat, nic proti ty tabulce, tady na fou se to to vytvari blbe... Toho co pro nas delate si vazim...
    Káďa
    Survivors


    Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
    pokaždé umírate.
    Když jdete s hlavou vztyčenou,
    zemřete jen jednou.
    Giovanni Falcone


    Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
    Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
  • Nejen že andělé jsou egoistický ale taky nás nenechají udělat ani 20% my se snažme jak telata (nechci být sprostý) ale prostě to nejde.. oni nás obklíčí ze všech stran a zabijou nás než stačíme bouchnout do caligora.. je to hnus dnešní prohra .. plno lidí zase psalo že odejde k andělům-jo chodte tam všichni ad furt vyhráváte sobci,ty co jsou démoni jsou borci trpělivý :) takže .. tady je screen z dnešní prohry.. :fie:

    The post was edited 1 time, last by petlanek ().

  • Ted se tu podle me vynori par andelu, co budou mit kecy, ze kdybysme šli jenom all do bose tak tech 20% dáme, ale je tady háček, že když nebudou lidi bojovat proti andelum na te spodni rovnobezne ulicce, tak by nás andele rezali primo u respawnu, jako tomu byva pravidelně po konci raidu... Dnesni raid vypadal tak, ze sme byli obkliceni ze vsech čtyř stran: od caligora, z te spodni ulicky, dale od toho vrchniho portu a ty smejdi nam nadbihali i pres celou mapu az tam dozadu doprava, takze sme byli obkliceny ze vsech stran a nemohli se prakticky pohnout... Také sem zaslechl, ze lidska debilita dospela tak daleko, ze lidi opousti demonske rodiny a prechazi k andelum, takze uz ne celé rodiny, ale i jednotlivý ubožáci... Deje se tomu v nasi rod, co sem slysel i v infinity a bavil sem se i s bobrem a taky z toho nema zrovna radost a v jeho rod jim to taky neni lhostejné... A surv, spera a infinity jsou dle me asi 3 nejvetsi demonsky rodiny a vsechny prichazi o cleny...
    Káďa
    Survivors


    Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
    pokaždé umírate.
    Když jdete s hlavou vztyčenou,
    zemřete jen jednou.
    Giovanni Falcone


    Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
    Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
  • Absolutně nesouhlasím , ano jsem anděl ale kvuli tomu to nepíšu , ozval bych se i jako démon a že sem jím byl dlouhé roky , je potřeba si uvědomit že prostě je to glac , komu se nelíbí že ho druhá frakce zabijí neměl by tam co dělat a upřímně Káďo lidi přecházej k andělům ale moc velkej rozdíl v tom neni když k nám přecházej lidi který já dám na hit nebo Tobě budou brát po 5ti , myslím že problém v tomhle neni :)
    I'm back.
    Stronger!
    For you.
  • Jáj, tak tohle je masakr. Já jsem teď míň aktivní ve hře. O tom, že je raid jsem jen zaslechla. Netušila jsem, že je to až takové maso. No, opravdu bych se nedivila, kdyby přešly další rodiny a další hráči k andělům.

    Mě by zajímalo, kolik že tam bylo andělů vs démonů. Jak tu někdo psal, tak je to vždy 1:1. Ale podle toho výsledku to vypadá na 50:200.

    To tu fakt není jedna dvě andělské rodiny, kterým by se hnulo svědomí a šly k démonům?

    Raid Calligor je podle mě dost herně nedotažený. Vývojáři nějak trochu nepočítali s českou mentalitou.
    Rozhodně by se ta situace už měla řešit.

    Jsem tu a bojuji za svou rodinu!

    Yakuza best of all!


    Postava založena 2. 12. 2009 13:03:04
  • Ariadna wrote:

    Jáj, tak tohle je masakr. Já jsem teď míň aktivní ve hře. O tom, že je raid jsem jen zaslechla. Netušila jsem, že je to až takové maso. No, opravdu bych se nedivila, kdyby přešly další rodiny a další hráči k andělům.

    Mě by zajímalo, kolik že tam bylo andělů vs démonů. Jak tu někdo psal, tak je to vždy 1:1. Ale podle toho výsledku to vypadá na 50:200.

    To tu fakt není jedna dvě andělské rodiny, kterým by se hnulo svědomí a šly k démonům?

    Raid Calligor je podle mě dost herně nedotažený. Vývojáři nějak trochu nepočítali s českou mentalitou.
    Rozhodně by se ta situace už měla řešit.

    Mas naprostou pravdu ari, ten system, aby tam bylo stejne andelu a demonu naprosto nefunguje, vcera meli presilu tak 2-3:1 a my se nemohli pohnout... Na to tema, ze to neni fer vuci tomu pomeru andelu a demonu sem vcera psal ticket, tak uvidime jaky se dockam odpovedi... V ostatnich zemích s tim nemaj problem, protoze tam se naplni na obou stranách ten strop 250 lidi, ne jak u nas, kde tam vcera z demonu bylo tak 100 lidi...
    Káďa
    Survivors


    Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
    pokaždé umírate.
    Když jdete s hlavou vztyčenou,
    zemřete jen jednou.
    Giovanni Falcone


    Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
    Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
  • No nevím jestli tam bylo 100 démonů, spíš bych se nebál říct že i míň. Mě to spadlo cca 25 min. před koncem a v pohodě jsem se tam ještě dostal. Sice bylo horší se dostat v tundře přes anděli kteří se tam už asi nemohli dostat... Jinak taky souhlasím s Ari. Nechápu na co přechází lidi k andělům, když se pak ani nedostanou do raidu, myslím že to je celkem pak zbytečný přechod ze strany na stranu.
  • Data (počet andělů a démonů) ze všech čtyř následujících víkendových raidů budou zapsána a předána našemu comovi. Poradu si můžete svolat sami, k tomu GM nepotřebujete.
    Don't panic!

    -> noswiki.cz <-

    Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.
  • I když dost démonů přešlo k nám tak jakmile přijdu ke caligorovi o 5-10 min pozdějc tak se tam za hlavní nedostanu na andělský straně ale i když skočím na mága abych šel za démony tak se tam nemam
    šanci dostat skoro...to vyvážení je normální jen jde o to že andělé maj svojí sílu v hráčích s fakt super EQ páč těch je na andělský straně víc , démonská strana ve většině případů (tím jí nijak neurážím i u nich sou hráči co vyklepou půlku glacu) vyhrává třeba bitku o tundru početní převahou což v caligorovi kde je max 250 hráčů na frakci nemohou využít,v tom bych řekl že je kámen úrazu :)
    I'm back.
    Stronger!
    For you.
  • Magrat wrote:

    Data (počet andělů a démonů) ze všech čtyř následujících víkendových raidů budou zapsána a předána našemu comovi. Poradu si můžete svolat sami, k tomu GM nepotřebujete

    Magrat myslíš že se něco takového svolá když to GM nenapíše shoutem? pochybuji že ten kdo by to chtěl udělat by obepisoval vedení všech lepších rodin.... a ještě k tomu kdyby nikdo ze zástupců ani hlava z té dané silnější rodiny nebyly online

    The post was edited 1 time, last by Aaronstone123 ().

  • Jako svolávání hlav rodin je pěkně stupidní nápad. Co tím chcete vyřešit??? Před pár lety tu nastala nerovnováha (i když z jiného důvodu ... už xkrát psáno). S rodinami nešlo dohodnout. Bývali v tom "osobní" spory hráčů mezi sebou. - Nebudu anděl, když tam bude i tenhle hráč! nebo Nebudeme hrát po boku téhle rodiny. A pak v tom hrála velkou roli nově vzniklá nejsilnější rodina. Bylo úplně jedno, na kterou stranu přešla - ta strana pak byla v přesile. Jsou tu také rodiny, co nikdy stranu nezmění.

    Nějaká porada nemá smysl. O to andělé nestojí.

    Jediným možným celkem smysluplným nápadem vidím, to co jsem sem psala minule. Nešel by přechod rodiny na druhou stranu, pokud by ta strana byla už třeba o 10% silnější. (teď to nemyslím co se týká počtu - Protože 20 darknesáků zmydlí v pohodě 60 hráčů yakuzy) :D

    Jsem tu a bojuji za svou rodinu!

    Yakuza best of all!


    Postava založena 2. 12. 2009 13:03:04
  • Je vidět, jak jsi naivní.
    Ale když jsi do toho tak zapálený, tak sem sepiš TOP 20 rodin a napiš jejich přesvědčení (andělé x démoni). Pak si zjisti hlavy andělských rodin a zkus jim napsat PM - ale, takové které je přesvědčí, že démonská strana může být stejně dobrá nebo lepší než andělská. Pokud ti někdo náhodou odpoví, tak sem nakopíruj odpovědi. Myslím, že to bude docela sranda.

    Děkuji Magrat za zápis následujících víkendových raidů. Sama bych na výsledky byla zvědavá.

    Jsem tu a bojuji za svou rodinu!

    Yakuza best of all!


    Postava založena 2. 12. 2009 13:03:04

    The post was edited 1 time, last by Ariadna ().