Nevím jméno, heslo ani e-mail

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Zkus napsat na ticket, nevím ejstli teĎ s emailem nebo bez ale když jim řekneš zákl. údaje jako kdy jsi účet vytvořil a pod... tak si myslím že ti řeknou údaje.... ale tohl neber 100% myslím že to funguje jen s emailem a já to navíc používal ve 4Story...
      Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
      Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
    • Jestli nevis ani jedno z toho co pises, tak si myslim, že te nemaj jak dohledat...
      Káďa
      Survivors


      Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
      pokaždé umírate.
      Když jdete s hlavou vztyčenou,
      zemřete jen jednou.
      Giovanni Falcone


      Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
      Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
    • kdysi se tu něco podobného objevilo s tím že je možná pomoc pokud znáš odpovědi na otázky na které by měl znát zakladatel :)

      kdysi jsem zapomněl nick na 2. učet napsal jsem gm(nevím už kdo to byl, nejspíš balloo) a odpověd byla že se skusí kouknout na IP....nevím jestli to tak bude fungovat jestli ses nepřihlásil dlouhou dobu protože než to stačil udělat tak se mi povedlo se přihlásit...takže možná i přes IP to bude dohledatelný
    • Pokud se nepletu postavy v síni slávy zmizí po 30 denní neaktivite a objeví se zase až budeš hrát.
      Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
      Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
    • To s tou sini podle me neni pravda, jsou tam i lidi co nehrajou mnohem delsi dobu nez 1 mesic...
      Káďa
      Survivors


      Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
      pokaždé umírate.
      Když jdete s hlavou vztyčenou,
      zemřete jen jednou.
      Giovanni Falcone


      Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
      Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
    • Ahoj,nevím co se tu řeší nevíš ani jméno,ani heslo ani email na svůj účet ? To jako sorry to si založ novej a nezakládej tady thready...když nevíš ani email tak kam myslíš že by mohli zaslat email na obnovu hesla apod ??? To můžu přijít taky že sem úplně někdo vlastně jinej a neznam nic z přístupu na účet ale chci ho zpátky ...bože tohle ti nevrátí ani ježíšek