Cena SP karet

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Cena SP karet

      Ahoj, chtěl bych se zeptat od čeho se vlastně odvíjí cena SP karet, nemyslím tím j1+0 v držáku, ale mám pocit, že +9 je nějak kolem 20kk a tak bych se chtěl zeptat, od čeho se to odvíjí, protože někomu to může vyjít napoprvé a někomu třeba až na 50tý pokus a to do toho vrazil víc peněz, než těch 20kk

      A byl bych rád kdyby mi sem někdo napsal tabulku cen (klidně rozdělenou podle povolání, nebo jen +1-+15) díky moc
      :veloce:
    • karty +5 kupuju do 10kk
      karty +7 kupuju do 12kk
      karty +9 kupuju do 18kk
      karty +10 kupuju do 22kk
      karty +11 kupuju do 35kk
      karty +12 kupuju do 45kk
      karty +13 kupuju do 75kk
      karty +14 kupuju do 140kk
      karty +15 kupuju do 300kk

      Ceny sou nákupní - zvěd / mnich / posik se dá prodat daleko za víc společně ze zdokonalenim...

      Jak řikáš - někomu to vyjde napoprvé někomu ne - proto je jednoduší si koupit SP naplusovanou vyexpenou než se s tim ***t

    • Taky jde o to jaký to je typ karet.. pro srovnání - Lovec 99+13 se dá prodat za 100... Vrah 99+13 se dal prodat za 150.. nevím jak je to teď.. Jde o to jak moc tu kartu využiješ,a podle toho se odvijí prodej... karty které se prodávají častěji mají vždy menší hodnotu:)
      E: Ještě dodám k tomu jak bylo psáno zvěd/poss/mnich mají jinou cenu... Para mi nabízel za mnicha 400kk(což je pro mě překupní cena) vuči tomu že tu píše +15 za 300kk ... Tady máš další příklad rozdílu karet..
      How can u face ur problem if ur problem is ur face ( ͡° ͜ʖ ͡°)

      The post was edited 1 time, last by MrMorty ().

    • Tak treba ja to mam dost podobne jako para... Pod +9 teda skoro nekupuju, maximalne když maj nakej vetsi job... Ale zase každá karta ma jinou cenu, treba takova holyna 99+9 ma reálnou cenu max 15-16kk a to mozna i prehanim... Nejmene cenné sp jsou podle me : red, ice, dg, ninja, bers,destr... Ty nemaj v +9 s nakym prumernym jobem kolem 70 cenu ani 20kk... Pak jsou tu zbyle sp 1-4: war, cruss, lovec a wk...Ty stoji kolem 22-24kk, přičemž lovec ma cenu spis 20 a pendluje mezi tema dvema skpinama... A nakonec je tu kral sp 1-4 a neni jim nikdo jiny nez vrah... Jeho cena s prumernym jobem v +9 provedeni splha az ke 30kk... A pak jsou tu SP 5, ty se vsechny hybou kolem takovych 25-27kk. A samozrejme i SP 6, ktere maji momentalne cenu kolem 30 a jejich cena se odvíjí taky podle zdokonaleni... Abych udal priklad, tak ja sem za sveho mnicha 99+9 zdoko 20 odmítl nabidky pres 40 kk a mel sem i nabídku zajda lvl kolem 85 a k tomu 20kk, což je takovych 47... Že vsech karet je ted momentalne mnich asi nejcennejsi, protoze na kazdeho glacera se berou max 3 warove - war, cruss a bers a zbytek tvori dmg luku a magu, takže tech mnichů je malo a jsou logicky vice cenneni...
      Káďa
      Survivors


      Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
      pokaždé umírate.
      Když jdete s hlavou vztyčenou,
      zemřete jen jednou.
      Giovanni Falcone


      Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
      Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
    • Pos a vulk za maga nema nic jiného cenu...
      Káďa
      Survivors


      Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
      pokaždé umírate.
      Když jdete s hlavou vztyčenou,
      zemřete jen jednou.
      Giovanni Falcone


      Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
      Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
    • Jo ale hracu co ti koupi reda 99+9 je hrozne malo, protoze je to SP max na glacera...
      Káďa
      Survivors


      Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
      pokaždé umírate.
      Když jdete s hlavou vztyčenou,
      zemřete jen jednou.
      Giovanni Falcone


      Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
      Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
    • To není pravda, na PvE je celkem dobrý a silnější než stejný vulkán.. Jinak jste mi furt neodpověděli, proč je to zrovna těch 16kk nebo 18kk nebo tak :D Jako z čeho se to skládá ta cena, třeba kolik peněz to stojí navíc (třeba mám +10 co stojí 25kk a +11 pak 35kk, tak těch 10kk navíc se vezme z plusu, ale proč zrovna tolik?:D) snad to chápete, neevím jak jinak to vysvětlit :D
      :veloce:
    • Na to s tou cenou ti nikdo neodpovi... A když budes mit dve uplne totožný spcka, tak kazdej ti to prodá za jinou cenu... Ty ceny jsou proste takhle dany, na tohle neni odpověď...
      Káďa
      Survivors


      Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
      pokaždé umírate.
      Když jdete s hlavou vztyčenou,
      zemřete jen jednou.
      Giovanni Falcone


      Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
      Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
    • Já bych to tu nechala otevřené, tohle je celkem zajímavé vlákno, na které se dá kdykoliv navázat. Byla by škoda, aby se po uzamčení ztratilo do archívu. O cenách SP se tu dá hovořit stále dokola - navíc se ceny vyvíjí a můžeme tu sledovat s časovým odstupem pohyby.

      Jinak já kupovala před třemi lety WK job 99 +9 asi za 12kk.

      Jsem tu a bojuji za svou rodinu!

      Yakuza best of all!


      Postava založena 2. 12. 2009 13:03:04
    • Sp cena se odvíjí od ceny držáku a za těch +9 se to pohybuje v rozmezí(ten kdo prodává) 20-30kk už hooodně dlouho...řekl bych že je to spíš tradice která se moc nemění

      Nabídka a poptávka jsou pořád velký...řekl bych že SKORO vyvážený a proto se to +/- drží .) já jsem wk+9 kupoval před nějakejma 2 rokama za 23kk +/- a po roce co jsem ho měl jsem ho prodal za tuším 25kk :)

      wara +11 s 56jobem jsem před asi 3ma rokama koupil za 30/34kk, záhy jsem dostal nabídku 40kk za něj...koukni se ted, je to zhruba stejný za ty +11