Search Results

Search results 121-140 of 393.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • SP7 feedback

    Kadasek2 - - Obecné

    Post

    Quote from P-S-Y: “Schuze rodin cca rok z5 za ballová vedení schuze...dopadlo to přechodem TCHo k démonům + ještě jedné rodiny a fajn stav na glace vydržel tak tejden, pak to bylo zase v*** To nemá cenu řešit protože lidi jsou srabi a darkness moc silní na to aby se to dalo nějak dobře udělat, až bude nějaká rodina která se jim v pvp vyrovná pak bude mít smysl se bavit o nějakým přesouvání” No jo dengy, jenze na caligorovi nas je o mnoho min i normalni dny bojujeme o kazdej raid a potom co nam v…

  • SP7 feedback

    Kadasek2 - - Obecné

    Post

    Quote from Ariadna: “Jáj, tak tohle je masakr. Já jsem teď míň aktivní ve hře. O tom, že je raid jsem jen zaslechla. Netušila jsem, že je to až takové maso. No, opravdu bych se nedivila, kdyby přešly další rodiny a další hráči k andělům. Mě by zajímalo, kolik že tam bylo andělů vs démonů. Jak tu někdo psal, tak je to vždy 1:1. Ale podle toho výsledku to vypadá na 50:200. To tu fakt není jedna dvě andělské rodiny, kterým by se hnulo svědomí a šly k démonům? Raid Calligor je podle mě dost herně ne…

  • SP7 feedback

    Kadasek2 - - Obecné

    Post

    Ted se tu podle me vynori par andelu, co budou mit kecy, ze kdybysme šli jenom all do bose tak tech 20% dáme, ale je tady háček, že když nebudou lidi bojovat proti andelum na te spodni rovnobezne ulicce, tak by nás andele rezali primo u respawnu, jako tomu byva pravidelně po konci raidu... Dnesni raid vypadal tak, ze sme byli obkliceni ze vsech čtyř stran: od caligora, z te spodni ulicky, dale od toho vrchniho portu a ty smejdi nam nadbihali i pres celou mapu az tam dozadu doprava, takze sme byl…

  • Chyba popisu skillu u 7.sp na wara

    Kadasek2 - - Obecné

    Post

    Kyu, kdyby si sledoval forum, tak bys vedel, ze veskere problemy s SP7 se hlasi v tomto threadu: SP7 feedback

  • Únik ID a hesel

    Kadasek2 - - Obecné

    Post

    Quote from Magrat: “Snad nikdo, kdo premysli mozkem si nemuze myslet, ze by vazne nejaky hacker schopny napadnout ucty bez poskytnutych udaju marnil svuj cas nad prumernymi ucty ze hry NosTale... -_- Bez urazky, tohle je proste absurdni.” Hinat, kdyz vidis v televizi, myslim ve zprávách (ne na tv nova, kde se dozvis, ze voda zmrzne, proc baba spadla pod koren a jak pada chleba na podlahu apod.), že lidé jsou schopni zabíjet pro pár tisíc, konkrétně se např. stalo, že zabili nějakého 80tiletého d…

  • Únik ID a hesel

    Kadasek2 - - Obecné

    Post

    Quote from ´Alois: “Pochybuju o něčem takovým co tu píšeš Arone,důvod jejich okradení je buď to co zmiňovala Magrat a nebo prostě ty lidi jednou dali jeden z svejch údajů někomu jinýmu a jen řikaj že ne,což je více pravděpodobné a když máš jeden údaj už je to o dost lehčí se tam dostat...” šikovný it absolutně nepotřebuje znát id heslo ani email.... A i kdyz si da stomistny heslo tak nejsi v bezpeci...

  • Bug caligor - 21. září 20:48

    Kadasek2 - - Obecné

    Post

    Mě se ještě v nedeli v 17h stalo, že sem byl jakoby na tygrovi, ale rychlost jsem mel jako bez vozitka a normalne sem mohl utocit a davat skily, takze to bylo docela zajimavy...

  • Bug caligor - 21. září 20:48

    Kadasek2 - - Obecné

    Post

    V tomhle problem neni, tam jde o to, že tam musi byt stejný pocet andelu a demonu... Takze když tam bude 10 demonu, tak by ten system mel pustit max 10 andelu...

  • Fanart, Hairstyle C

    Kadasek2 - - Obecné

    Post

    Podle me se to do nt moc nehodi...

  • Bug caligor - 21. září 20:48

    Kadasek2 - - Obecné

    Post

    Me to taky tech 48 koplo a prisel sem tim o dusi... A na dnesnim raidu v 17 h me to dokonce spadlo kdyz mel boss 2% hp, cemuz naprosto nerozumim, protoze mi to celou dobu bezelo naprosto bez lagu jako dycky a to sem nemel zaply ani ctlr+z a ani "veckem" vypli popisky-jmena hracu atd... Celou dobu bezelo bez jedinyho seknuti a pak padlo... Docela me to stve, protoze za dnesni raidy mam 0 dusi...

  • Caligor raid- drop

    Kadasek2 - - Obecné

    Post

    Napaal sem ti tam odkaz, najit to mi zabralo asi tak 20 sekund... Takze pro pana hopefixe, ktery me tu zasobuje nesmyslama pm, za to ze sem se mu opovazil rict at hleda a nepise thready... Zářící truhla s pokladem Caligora - 7.SP - 2x malý safir/topaz/rubin/obsidian dokonalosti - 2x rubin/safir dokonalosti - 1x klobouk (proti efektu 10% pod 4.urov, 2% vytvari stit jako u gladiatora) - 1x draci srdce - 99x pirko andela - 3x leskla modra duse Truhla s pokladem Caligora - 7.SP - 1x malý safir/topaz…

  • Caligor raid- drop

    Kadasek2 - - Obecné

    Post

    Misto zakladani novych threadu se naucte na foru hledat a ne tu kvuli kazdymu dotazu zakladat nove thready... Raid Caligora

  • Na LOD bez ROD

    Kadasek2 - - Obecné

    Post

    Co je na tom trestneho??? On tam proste muze zustat a pekne ti tu lod pokazit, at se ti to libi nebo ne:)

  • SP7 feedback

    Kadasek2 - - Obecné

    Post

    A je to tady, sam dokonaly a neomylny parazit, ktery se nikdy nesplet... Prvni ho tu dost zajimavym zpusobem zjebes, on se ti na to co si napsal az moc zdvorile omluvi, ale ty stejne musis jebat dal... A navic ta tabulka od hinat neni zrovna dvakrat prehledna a rundolf zdaleka neni jediny co to spatne pochopil, takze se laskave klidni... Ps: Hinat, nic proti ty tabulce, tady na fou se to to vytvari blbe... Toho co pro nas delate si vazim...

  • Andělé VS démoni

    Kadasek2 - - Obecné

    Post

    Jako ja tam chodim za mnicha a po kazdym umrti pockam minimalne na wk bf a moralku, protoze bez nich to prakticky nema cenu...

  • Můj osobní problém ...

    Kadasek2 - - Obecné

    Post

    Quote from smrt94: “jenže já chtěl překupovat, a on mi tam 2 ¤ po sobě dal správný věci a potřetí tam dal se stejným vzhledem, ale totálně nižšší hodnotou :-/” Tak se snad podivas jestli ti dal napriklad drzak s sp nebo prazdny drzak ne??? A kdyz ti dvakrat za sebou zrusi smenu, tak bud ostrazity obzvlast ne??? To je takovej problem pokazdy kliknout pravym tlacitkem u mysi a zkontrolovat to??? A jestli ti tohle co jsem napsal nedochazi, tak se na me nezlob, ale si bud desetilety naivni dite, neb…

  • 7sp na wara, review

    Kadasek2 - - Obecné

    Post

    Podle me pokud jdes proti warovi/lukovi, tak je nejsilnejsi rozhodne war, ale s nastupem sp 5,6,7 na maga neni war moc ucinny, protoze moral je proti magum na nic... Na druhou stranu tech top magu 90+ neni moc, ale kdyz uz na nejakyho narazis je proti nemu ucinna jina karta nez war... A u wara je to asi ta 7ma no...

  • Andělé VS démoni

    Kadasek2 - - Obecné

    Post

    Tam jde hlavne o to, ze je tam sice stejne andelu a demonu, ale andele maj daleko vic lidi 93+ s r6/7 eq nez demoni... I kdyz ja nabehnu za mnicha k andelskymu respawu kilnu prumerne treba 20-30 andelu... Ale andele k nam najizdi jeden za druhym a lidi 90- co nejsou nabuffovany hebaj znovu a znovu porad do kola...

  • SP7 feedback

    Kadasek2 - - Obecné

    Post

    Kdyby darknesaci presli tak by preslo dalsich stopadesat rodin a bylo by to naopak... A navic radsi budu kdyz budeme prohravat 99/1 nez aby darknesaci presli zpatky...

  • Bug Caligora

    Kadasek2 - - Obecné

    Post

    Quote from mundy: “Tak byla zase výhoda že jsi věděl kde se pohybují oni Naštěstí mě to nekoplo, takže to bylo v pohodě.” To jo, ale zase si nevedel koho mas opravdu ve skupine a jestli zijou peti...