Search Results

Search results 81-100 of 770.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Aion - Gameforge Live

    krisher - - Obecné

    Post

    Doplním jen k tomu cleaneru.. Já využívám Advanced SystemCare 5 obsahuje i opravu zástupců,registrů a spousta dalšího. Mohu jen vřele doporučit. Snad ti to už pojede. Kris

  • Nevidím důvod proč by někdo měl dělat naschvál a o odměnu se nepodělil s těmi, kteří mu k tomu nějakým způsobem dopomohli. Snad ještě nejsme takový krkouni.. Nebo snad ano?Kris ^^

  • Ta stránka kam se má zapisovat a i ta kde má být seznam s již zapsanými rodinami nelze otevřít. Kris ^^

  • NosTolary

    krisher - - Obecné

    Post

    Quote: “ Pokud chceš dobýt nostolary a máš 2 PC založ novou postavu, tam dobyj a itemy si přenes na hlavní postavu :)” Jenže to by ten dotyčnej musel používat hlavu. A jak tedy dobil skrze sms těch 15k ??? Kris ^^

  • Dotaz ohnedně forum

    krisher - - Obecné

    Post

    No vždyť to jsem taky myslel u té registrace. A bohafr nejdříve radši vždy zkoušej vyhledávat. Vím jak je to zdlouhavé, ale aspoň ti nehrozí žádné porušení pravidel fóra.

  • Kradení expů

    krisher - - Obecné

    Post

    Dengy to my víme, jenže sou tací jedinci, kteří se do této fáze zjištění asi zatím nedostali. Nechme je na pospas osudu a ono už se poučí sami, např. jednou si vykoledují ban a pak na tu kometovku půjdou a pochopí o co všechno díky němu jiní pricházeli.

  • Menší otázka k bugu..

    krisher - - Obecné

    Post

    Spíše než-li hned reinstalaci by nebylo od věci zkusit něco zaměnit v nastavení hry, třeba by to taky pomohlo. Kris ^^

  • Dotaz ohnedně forum

    krisher - - Obecné

    Post

    Quote: “ Sorry ale já sem myslel že to zakládám první to mám číst vše ohledně fora? :o” No pokud vím na začátku, když jsi se registroval, měl jsi si projít pravidla.

  • Tak je jasný, že rozumnej člověk si nedá takový heslo kde by bylo riziko toho, že by ho někdo v jeho okolí mohl vědět. já například znal jednoduchou metodu tvoření hesla, ale spíš takové krajní řešení.. Vaše křestní jméno .. např. Vaclav a posunete každé písmenko o jedno dál v abecedě. : vaclav Výsledek: wbdmbw Říkám je to spíše to krajní řešení, ale myslím, že když si neví někdo rady tak mu to může pomoct.

  • Kradení expů

    krisher - - Obecné

    Post

    No, já si taky prožil své, ale teď se Ti spíš vyplatí dělat úkoly.

  • [nový] jednorožec dopravu

    krisher - - Obecné

    Post

    Quote from djsany: “ Jaaaj vy to hrotite každej si někdy dobije NT ” Ehm.. Já osobně si radši udělám s přáteli pěkný večer (až do rána), stále z toho mám víc, než kdybych si dobil pár NT ze kterých opravdu radost nemám. Pouze a jen výčitky svědomí, že sem opět vyhodil peníze z okna. Quote from BlueSpiritReini: “ Závist je nekonečná Nemáte na to,..Tak brbláte že to je naprd že by jste to nikdy nechtěli Aha? D Reagujte na mě.. Je mi váš názor u zadnice, Myslím si své ;D” Tímto si mi akorát potvrdi…

  • [nový] jednorožec dopravu

    krisher - - Obecné

    Post

    Téže se přidám k debatě.. Jak už několikrát zaznělo je to zbytečné, nepotřebné a pro někoho i nedosažitelné, ale dosti lidem stále uniká jediná podstata těchto ''akcí''. Jako my chodíme do práce ať jde o zedničinu, práci s počítačem a x dalších tak stejně firma Gameforge má své zaměstnance, které taky z něčeho musí vyplácet, aby mohli být živi. Lidi kteří do hry vloží peníze zajišťují plat němcům. Nic víc, nic míň.. a zároveň těmito akcemi nám chtějí udělat radost a tím si nás udržet ve hře. Neb…

  • Vzorec útoku a obrany

    krisher - - Obecné

    Post

    Já bych řekl že přírustek .. ale nejsem si tím jist :-)

  • SP 6 a dalsi novinky

    krisher - - Obecné

    Post

    Já neboj autora znám moc dobře... a sám on mi tento článek o hrách poslal at si ho přečtu ... právě proto říká m další tahák na peníze aby si udrželi lidi a nové opět přilákali :-)

  • SP 6 a dalsi novinky

    krisher - - Obecné

    Post

    Zdravím po delší době, na video o 6.SP sem narazil na FB nečekaně zrovna u Jessi Je divné že změny toho rázu přišli až teď a opět v tom nevidím jiný záměr než aby se na tom vyvářeli další x tisíce eur. Je to smutné, ale o nic jiného nikde a nikomu dnes nejde.. Taky proč by dělali hry pro lidi zadarmo - pro jejich dobrý pocit z toho, že udělali něco pro lidi to fakt nebude. Ale jo buďme rádi, že je tu něco nového a že na nás myslí. Koncem bych chtěl vzkázat Jess, že to má moc hezky zpracované. Kr…

  • Já bych jen doplnil k tomu warovi. Pokud by si chtěl přímo takovej půl na půl.(pvp/pvm) Tak 1:1 obrana:hp a vždy 10 víc než je obrana:hp dát útok. A tank třeba ibra je lepší dát do obrany víc .. ale taky u těch bodů jde o ty slka který máš, jak už psali předemnou.!NEDOPORUČUJI dávat all do HP.

  • Pěkné cením snahu. A s lvl? No myslím si že jen nemálo znás nemá kamaráda na vysším levelu. Popřípadně se najde někdo kdo mu pomůže, ne všichni lidi sou zkažení.

  • Simulátor

    krisher - - Obecné

    Post

    Já používám oba.. u 800a.org se mi stává že to špatně počítá body a nebo to nefunguje vůbec ta stránka. Tady Test Skillen.

  • Snížené Experience.

    krisher - - Obecné

    Post

    Pajama,Slepice a Pirát i Jajamaru jsou specialní karty takže tím pádem pokud je rychlejší exp na Pirátovi tak to bude i na ostatních. Děkuji za odpověď. //Donas upozornil sem tě už tenkrát na okam na ty tvé posty které postrádají význam. To Jestli dám či nedám lock je má věc. Divím se že ti ješte nereportoval tendle post za posthunt. Nic nového si neřekla. A Opravdu ne ty sp nnejsou jen pro zábavu Pižamo ANO, Ostatní ne. Zatím to necháme. Pokud už se do dnešní půlnoci nevyjádří nikdo tak LOCK. D…

  • Snížené Experience.

    krisher - - Obecné

    Post

    Zdravím, mám menší problém s expením karet na luskách. Nerozumím tomu .. za 40 minut jde v pohodě udělat z 0 na 20 job pajamu nebo chicken(samozřejmě s kliffem a želvou). Ale když jdu takto expit jinou Kartu . Např. wara/wk, zkrátka za 60 minut tím stejným systémem sem naexpil 11 job. A leze to prostě o poznání méně. Tak by mě celkem zajímalo či tam je nějaký rozdíl.. jestli jde o hlavní sp nebo o special a tím se ovlivňoval zisk exp. Děkuju Kris