Search Results

Search results 761-770 of 770.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Polevky

    krisher - - Obecné

    Post

    Já taky mnel polivky hrozne rad dneska koukam a ono nic!! taky sem zacal hrat skoro když zacali padat ale to uz sem mnel lvl 25 a ted nic proste chceme nahradu [fňuk] vsichni chceme nahradu treba ty bagety to je dobrej napad tak deme boj za bagety .. hh tak kdo se přidá??

  • Počítaní X 2

    krisher - - Spam, různé

    Post

    312x2=

  • Eventy+Forum...

    krisher - - Obecné

    Post

    lnou pravdu ale já bych třeba taky chtěl do týmu ale jemi teprv 14 takže to asi nějak neoblivnim.A je to divný že by třeba stačilo jen odkaz na tot forum nebo tak jen třeba dát na faceBook a řek bbych ýže se možná pár lidí zaregistrujak na forum tak i na hru jako takovou

  • Hudba

    krisher - - Obecné

    Post

    nojono to mas pravdu hh toje dobrej rap třeba Stress

  • ukolove predmety

    krisher - - Obecné

    Post

    Stačí když pudeš k tomu dolu č.1 a ty stromy je tam takovej žlab a tam mas ty Dandry a jeto ne slabý jedovatý dander ale Jedovatý Dander

  • Sbírání Itemů a Goldů

    krisher - - Obecné

    Post

    Mám problem když sundám řekněme jedovatýho křečka nabo cokoliv jinýho tak mi to nejde sebrat.. a píšeto 'toto povolení nelze zrušit' aspn myslim že to takhle tam je a stavá se to i ostatním hráčum... ale když třeba počkám minutu tak to sebrat de nwm cim to je pls poradte mi někdo cim to je... díky Warn za double /Thomas

  • pajama

    krisher - - Obecné

    Post

    no tak vidíš hhh

  • Hudba

    krisher - - Obecné

    Post

    já osobně Rap,Hip-Hop ....

  • pajama

    krisher - - Obecné

    Post

    Quote from pribina333: “to je kde ? nevidim to tam” das jenom dole mas v inventu pod [ATD] mas myslim [PŘIDAT] tak tam mas pak 2 okynka na karty a na kostymy sice nwm jak to stěma kostýmama je ale stejně ty kostýmy co dostanu od Ježíška tak se davaj do Vložit...

  • Slepice

    krisher - - Obecné

    Post

    já osobně sem to zkoušel ale nic moc zbil sem par těch tancujících a dal sem se zatim nedostal a le budu to zkoušet znova