Search Results

Search results 81-100 of 430.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Exp Event?

    Lusíí - - Obecné

    Post

    True,expí. (Taky jsem šla denní :D) Ale že by to byl "bug" .. nevím,nevím. ._.

  • Exp Event?

    Lusíí - - Obecné

    Post

    Napsala bych,že třeba fakt nic nebylo,a tobě se zdálo. Ale jak píšu už nejmíň po 50té,tak jsem viděla,že to expí víc,než normálně (ancell nebyla.) Btw,už čekám,jak z toho vzejde druhá hádka,že *random GM* nadržuje Dark.

  • Exp Event?

    Lusíí - - Obecné

    Post

    Tak teď nevím no V reprech se píše planej poplach .. upřímně se mi tomu nechce věřit._. Páč fakt vím,že to expí/expilo víc.

  • Exp Event?

    Lusíí - - Obecné

    Post

    Právě no,mohlo se to ohlásit,jestli něco fakt je .. (už čekám,až začnou psát Darkness,že taky o ničem neví,etc. [sice to zní jako "hate",ale nemyslím to tak,blbě to vyzní,a já nevím,jak to jinak sformulovat:X:D])

  • Exp Event?

    Lusíí - - Obecné

    Post

    Nikde jsem nic takovýho nečetla,rodinu nemám,aby mi to řekli,ale když jsem expila luka (lv. 24),tak mi to přišlo trošičku divný,že to expilo víc,než obvykle. o.o Ale tak nejsem taková,abych kdyžtak dělala "planý poplachy",tak jsem to neřešila ._.

  • Velikonocni event + nova kridla?

    Lusíí - - Obecné

    Post

    Musím souhlasit se všema,kteří píšou,že jsou ty křídla luxusní *-* hlavně ty andělský Tak snad to není "fake" nu

  • Glacernon

    Lusíí - - Obecné

    Post

    Nemusíš psát v množným čísle,já tu moc,jak ty říkáš,"ubrečených" lidí nevidím Btw,když jak říkáš,zabije tě 20ckou .. tak mě napadlo jenom jedno (nedělám z tebe deb*la,jak píšu,pouze,mě to napadlo ._.") <.< Máš rezy/hrošák?:DDD

  • Glacernon

    Lusíí - - Obecné

    Post

    Když jde o tu sp6 .. job1+0 stojí nejvíc 11kk <.< Pokud se ti ju nechce kupovat rovnou (wtf?! ._.),tak je tu ještě možnost kupovat bedny .. ale ty jsou fakt o náhodě:D

  • Valentýnský FanArt - Hlasování

    Lusíí - - Obecné

    Post

    28 *-*

  • Valentynske obleceni :3

    Lusíí - - Obecné

    Post

    Přesně to s tím Sherlockem jsem chtěla taky napsat,jsi mě předběhnul :(:D Btw ty šaty vypadají trošičku divně .. ale tak uvidíme,jak budou vypadat na hře:D

  • Co se tu stalo, když jsem tu nebyl?

    Lusíí - - Obecné

    Post

    a) Pořád to tam je ._. b) Ne ._. c) Záleží,jak chceš ty. Nikdy tě tam vyhrazovat (gm a perma nepočítám :D) nebo držet nemůže.^^ d) Who r u ?:D e) S mím padajícím netem? Bych ti byla k ničemu °^° f) Rozpadlo. (Vím to,byla jsem tam s prckem! -_- :D) g) Nope. h) Still nope. ch) Toš to nevim ._. :DDD i) Nope .-. j) Nedám,můj ˘^˘

  • KamikadzZze - předáno

    Lusíí - - Server

    Post

    Mám u sebe požadované věci.

  • 2. Rovaniemi~

    Lusíí - - Server

    Post

    Rovaniemi~

  • Úprava strážců Glacernon

    Lusíí - - Obecné

    Post

    Víc stunů,víc nervů v pr .. pryč!:3 -.-

  • Bude tenhle silvestr? =D

    Lusíí - - Obecné

    Post

    GM určitě budou dělat event pro pár malých noliferů,jasné Neberte to zle,ale v tu dobu je každej normální člověk někde venku^^

  • KamikadzZze

    Lusíí - - Novinky

    Post

    Tajemné Vejce ~ Neidentifikovatelný létající předmět,eh. .___.' Hlídači ~ Příšerky s.r.o. *-* Ty světla u kruhu ~ Černá díra! Xysen ~ Parodie na stromek Mandry ~ "Byliny lééééééčivéé" *^* Padající šutr ~ Apocalypse is coming! Páka ~ "Excalibur v jiné verzi" ._. (Já si nemohla pomoct :'D) Port v budce ~ Trololololol ^^' Ani u jednoho sem pořádně nevěděla,co napsat .____.' :DDD

  • Změna jména

    Lusíí - - Obecné

    Post

    Davide,takoví Parazitové,Twinové a já nevím,kdo ještě,už dávno běhaj

  • Změna jména

    Lusíí - - Obecné

    Post

    Špatná pověst? Většina prcků si takhle dovoluje normálně .. třeba když je nechceš expout Takových případů u mě bylo .. byla sem "mrd*a",protože sme někomu nechtěla expout 10%

  • Prodám~

    Lusíí - - Server

    Post

    Wk 81+9 (držák zatím není :D) Majestát r5+7 - s mušlí ^^' Light Step r5+5 Kuši 90 r6+10 - z raidu ~ Pistol 90 r6+9 - mušle Meč 88 (z ohňě) r6+7 - překvapivě taky s mušlí ^^' Kuši 90 r4+7 Tyrkys buše - Lv.85 - Ú+3,O+4 .. ..

  • Změna jména

    Lusíí - - Obecné

    Post

    Dřív sem "tuhle věc" neskutečně chtěla protože ... prostě moje jméno.Oo Ale za tu dobu už sem si jakš takš zvykla a pár lidí už s tím tayk přestalo .. tak jako .. trochu mi to jako blbost příjde ... ale tak když už mohli vymyslet lampu na pohlaví,proč ne nějakej pergáč na změnu jména? Oo