Search Results

Search results 61-80 of 504.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Okamžité bitvy 80+

    Aaronstone123 - - Obecné

    Post

    sorry ale ob chodím a nevím proč mi zakazuješ se zapojit do diskuse.. ob chodím ale ve večerních hodinách důvody? 1. Přes den nemám tolik času 2. Je tam méně lidí 3. Více dropu 4. Minimální afkování Důvod proč se nedají OB přes den? Velký počet afk hráčů lidi ti nebudou používat eliky atd.. když ti rádoby afk hráči jim pak budou brát drop

  • Okamžité bitvy 80+

    Aaronstone123 - - Obecné

    Post

    pule sorry že ob až tak nepotřebuji a když už jdu ob tak jen večer kdy tam není tolik lidí a vím že se ta ob na 100% dá

  • Okamžité bitvy 80+

    Aaronstone123 - - Obecné

    Post

    pokud budou ob 90+ vás chci vidět jak to dáte když teď spoléháte na 90+ a ta hlavní ob se přes den naposled nedala kdy?

  • Nostale Odhalení

    Aaronstone123 - - Obecné

    Post

    tak napiš muffince ona tě ráda odstraní

  • Ahoj dnes 17.12. je špatně zadaná otázka: Na jaké mapě můžeš najít Rozbitou červenou desku? O žádné desce ve hře nevím nemá tam být kámen?

  • Předvánoční rvačka na glace?

    Aaronstone123 - - Obecné

    Post

    Ahoj česká komunito, Chtěl bych vás poprosit o co největší podporu tohoto nápadu dne 23.12.2015 v 17:00 se v co největším počtu sejdeme na glace. Uděláme rvačku s pořádnou rušičkou jako za starých časů kdy tu byl Luky alias Ballo. Hodně lidem to chybí tak to pojďme změnit. Prosím aby se sem podepsalo co nejvíce lidí sešlo a pokud by bylo možné tak aby GM v chvíli před tím než by jsme se šli rvát vynulovali % na glace aby obě strany měli stejnou šanci na získání raidu, aby vše bylo pouze o náhodě…

  • tu nejde o event.. tu jde o novou součást hry chceme něco jako pevnost na 4story(daemoon ví) takže něco takového přidat i na glac sem aby ta hra byla nějak oživená

  • tak napište jak by to podle vás mělo probíhat

  • Ahoj komunito, jelikož sem si všiml již před nějakou dobou že hra stále upadá a nic normálního co udělat mě nenapadlo. Tak by bylo fajn kdyby se do hry přidala pevnost. Po jejím do bytí by ta rodina měla bonus +60% PvP DMG EXP bonus a drop bonus. A strana u které to daná rodina vlastní? Bonusy +20% PvP bonus aby lépe ubránili pevnost pro svou stranu.(Tento nápad s pevností už sem jednou psal a dnes to navrhoval Yakuza na Facebooku viz screeny) Klady Větší motivace pro glac Příjemnou změnu pro ve…

  • Mini Eventy

    Aaronstone123 - - Obecné

    Post

    Teď to šlo vidět na v Nosville jak si spustil pvp lidí co se chcou rvát je dost ale nemají žádnou motivaci je divné že raid nestačí jako motivace. Spera se domlouvá že pár lidí překecá aby začali aktivně chodit glac protože je tam přes týden aktivita na bodu mrazu

  • Mini Eventy

    Aaronstone123 - - Obecné

    Post

    Ale gm tomu můžou pomoci stačí napsat jeden shout(sleduji to když poprosím jakéholiv gm ať to napíše a napíše ten shout tak je na glace více hráčů jak když voláme reprem)

  • Mini Eventy

    Aaronstone123 - - Obecné

    Post

    tu jde o to že přes týden je na glace mrtvo a když už je tam někdo tak max na 5 min a odejde... a to nám raidy neudělá sorry ale nelíbí se mi to jak hra upadá nelíbí se to většině démonů myslíš si že to někoho baví afkovat? ne všichni přechází na jiné hry kde je nějaká aktivita

  • Mini Eventy

    Aaronstone123 - - Obecné

    Post

    Ahoj jelikož cca před 10 min se v reprech rozpoutala debata o tom jak GM sou neaktivní ze strany mini eventů(Což je pravda i z mého pohledu). Tak si myslím že budu mluvit za všechny co je tak těžkého uspořádat jednou za týden rvačku na glace(napsat shout od GM) a rvát se prostě o raid.. Kdo ho získá první tak dostane třeba Oheň(světlo né je ohrané a potřebují se mušle). Nevím jak zbytek naší komunity, ale prosím GM aby nějaké rvačky na glace začali pořádat tak jako Ballo od té doby co odešel ta …

  • otázka není chybně položená je to mapa na které probíhá daný event ano je to event dokonce i ob je event všechny akce jako ob icb... sou event který se několikrát za den opakuje

  • New Adventcalendar

    Aaronstone123 - - Obecné

    Post

    Nepatří to k novému ale ke starému. Není tam otázka je to bug nebo je to otázka pouze na údaje?

  • Glac mráz změny?

    Aaronstone123 - - Obecné

    Post

    Ahoj jak už z názvu můžete vyčíst tak mě bude zajímat jak to je se zmrznutím na glace po posledních updatech(hlavně by mě zajímala odpověď GM). V rodině mi bylo dnes řečeno že GM na tento dotaz na ticketu zareagovali(Konkrétně magrat) tím že jednou zmrznete a je to do konce měsíce. Tak se ptám zda je to pravda a pokud jo tak zda se to bude o5 měnit nebo ne, protože já jakožto PVM hráč na glace chodím na baze drop a budu tam třeba 6 hodin a do konce měsíce nerozmrznu? Trochu o ničem ne?

  • Zpětná vazba Glacernon

    Aaronstone123 - - Obecné

    Post

    1) Baví hráče PvP během raidu Caligora (přestože se nepřičítá ani neodečítá pověst)? Ano baví 2) Účastní se PvP po zabití Caligora na mapě raidu dostatek hráčů? Nevím málo kdy sem tam po zabití caligora 3) Bojují mezi sebou hráči i na ostatních mapách? Pokud ano, na kterých a na kterých nejvíce? Bojuje Tundra Bitoren 4) Když dojde k otevření raidu, bojují hráči kolem vstupu do raidu (míněno rodinné raidy)? Moc ne 5) Pověst během raidu Caligora je nyní vypnuta. Chtěli byste ji zapnout zpět? Ne ak…

  • nevím kolikrát se to tu bude ještě psát ale caligor je na glace a to je pvp mapa tudíž je to dobře udělané že to přičítá % do glac raidů jde hlavně o to aby si o toho caligora bojoval a né ho měl zadarmo

  • Pořád padá...

    Aaronstone123 - - Obecné

    Post

    normálně zapnu hru chci se přihlásit sekne se to a smaže to údaje net je ok všechny hry jdou jen nt žádný srv a to sem to nt i přeinstaloval

  • Pořád padá...

    Aaronstone123 - - Obecné

    Post

    Já mám zase problém s tím že dneska ráno sem vypnul pc před tím se mi šlo lognout do hry vypnul sem ho a šel sem ven dojdu domů a nejde se mi přihlásit na nostale vše zadám normálně a sekne se to a následně se vše smaže měření mého připojení zde: rychlost.cz/vysledek/20154318524-826f/