Search Results

Search results 21-40 of 72.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Ochrana proti kráděžím

    Naruto_ - - Obecné

    Post

    Něco takového je na jednom mt2 serveru.Účet si na webu zapečetíš na IP nebo Počítač a když si někde jinde tak to na webu můžeš zase zrušíš.Já to nepoužívám,když nejste blbý tak vás jen tak někdo neokrade.

  • Týdenní výzva - diskuze

    Naruto_ - - Obecné

    Post

    stará mapa nosville?O.o Jak to vypadalo?:D

  • Týdenní výzva - diskuze

    Naruto_ - - Obecné

    Post

    LoL..to je něco:D..eště že už nehraju,todle bych nedal.

  • WK při lvl 34

    Naruto_ - - Obecné

    Post

    Nechápu proč všichni nadávají že je boter,já si udělal wara na lvlu 21 a dál sem na to vykašlal.Mě nadávali že sem hacker atd..:D.Je to docela na prd když se stim štvu poctivě a pak mi eště nadávají :/.

  • Kiretsu Shop

    Naruto_ - - Server

    Post

    Prodám: Dračí kůže 5k/ks Fazole Červené a zelené duše Brnko war lvl 20 R6+3 Semena moci PROSÍM PM NA FORUM NEBO VE HŘE NA NICK Kiretsu

  • Upozornění: Fake stránky NosTale?

    Naruto_ - - Obecné

    Post

    Přesně to stím kobercem mi taky napsali.

  • Týdenní výzva - diskuze

    Naruto_ - - Obecné

    Post

    Okam už mám skoro hotovu 10x,zato ta hodnost..to je něco.Ikdyž budu na glace do konce týdne tak to asi nedám co?:D

  • Upozornění: Fake stránky NosTale?

    Naruto_ - - Obecné

    Post

    Já na takovédle věci už nenaletím,naposledy se mi to stalo když to byla jiná stránka ale ze vzhledem facebooku.Neříká se tomu phishing?Mě připadá že takových krádeží je tu mnohem víc než kdysi.Třeba o výkendu mi zase někdo psal jestli nechci ntčka,ale že potřebujou email.

  • Upozornění: Fake stránky NosTale?

    Naruto_ - - Obecné

    Post

    Mě už to teda dost štve,věčně vidět jak to někdo spamuje.Vykradou je a pak eště spamujou za jejich postavu.Fakt hnus.

  • Týdenní výzva - diskuze

    Naruto_ - - Obecné

    Post

    GM maj na to odeslání ticketu 7dní.Takže od konce týdne ti do 7dní příjde do schránky,asi.

  • Týdenní výzva - diskuze

    Naruto_ - - Obecné

    Post

    Dobrý no,stím Pii se můžu rozloučit,200k fakt nedám:D možná když budu na glace nonstop

  • Anketa: změna hodnoty valounů

    Naruto_ - - Obecné

    Post

    To je fakt blbost.Cena zustane jaka je.Prostě to nevyužijeme.Jestli chceš goldy tak si dobij NT a prodej je.Určitě pro každou zemi nebudou dělat jiné ceny.

  • Změna v NosMall - diskuze

    Naruto_ - - Obecné

    Post

    pro česko nevyužitelné.Jinde třeba i jo,ale u nás fakt ne.

  • Glacernon

    Naruto_ - - Obecné

    Post

    já mám poseidona +0,a stál mě 9kk.A nato sem si vydělal bez nosmallu.A podle mě 9kk není něco co by se nedalo vydělat.

  • Glacernon

    Naruto_ - - Obecné

    Post

    Já glac chodím za poseidona a de to.Stačí když tam je dost lidí proti sobě tak párkrát hodit spell a když ten člověk do kterého si dal spell umře máš za to body.Já nemám ani rezi a sem lvl 68 a 30k bodů sem měl za chvilku.Pak sou body i za zabíjení mobů ale to sem nikdy nedělal.

  • bug arena

    Naruto_ - - Obecné

    Post

    Mě když se bugli skilly tak nepomohla ani smrt ale jen relog.

  • bug arena

    Naruto_ - - Obecné

    Post

    Ahoj našel sem nějaké věci které vypadají jako bugy. První že občas mi najednou nejdou používat skilly,a když to zjistím až v talentovce je to na nic:/..prostě zničeho nic nejdou používat.(Děje se to jen v aréně) A eště že občas se v talentovce spawneme jen 2 a třetí chybí.

  • Noswiki

    Naruto_ - - Obecné

    Post

    proč vlastně česká noswiki nejde?

  • Kiretsu Shop

    Naruto_ - - Server

    Post

    Koupím nějaké rezi na stín,nejlépe do 1kk kus.Ve hře na nick Kiretsu nebo na forum.

  • DH

    Naruto_ - - Obecné

    Post

    Dobře,díky.Mužete LOCK