Search Results

Search results 21-40 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • IRC

    magua - - Obecné

    Post

    IRC

  • Kostým zdarma? V čem je háček?

    magua - - Obecné

    Post

    na přání zamykám

  • Týmová aréna-volání,elíky

    magua - - Obecné

    Post

    Quote from smrt94: “Tu vidím jak si warové stěžují, že 1v1 mají na x minut ... Mám na 90 r5 + 7 eq s docela slušnejma mušlema ( např 15% redukce obrany) a war pod 90 s r7 + 9 mečem mě dal na jedno combo a já ho sotva škrábnul ...” nestěžuji si, jen konstatuji, že je pro mě prioritou rychlost, týmový boj a výhra, než pomalost, sólo a nejistý výsledek

  • Týmová aréna-volání,elíky

    magua - - Obecné

    Post

    Quote from •Funny•: “Quote from magua: “jsem war a taky volám. 1) nevím proč bych měl hrát jen já, ať si spoluhráči taky zahrají, jak již bylo řečeno, 1v1 si můžu zajít někam jinam 2) opravdu nemám zájem někoho, kdo přede mnou neustále běhá, někde nahánět 5 minut když to může být za 30 vteřin vyřešené 3) elíky sou součástí arény, dokonce je na ně vytvořená i měna, za které se kupuje tak nevidím důvod proč je nepoužít. povětšinou bych řekl, že nadávají ti co si je nekoupili a proto je nemají. nav…

  • Týmová aréna-volání,elíky

    magua - - Obecné

    Post

    jsem war a taky volám. 1) nevím proč bych měl hrát jen já, ať si spoluhráči taky zahrají, jak již bylo řečeno, 1v1 si můžu zajít někam jinam 2) opravdu nemám zájem někoho, kdo přede mnou neustále běhá, někde nahánět 5 minut když to může být za 30 vteřin vyřešené 3) elíky sou součástí arény, dokonce je na ně vytvořená i měna, za které se kupuje tak nevidím důvod proč je nepoužít. povětšinou bych řekl, že nadávají ti co si je nekoupili a proto je nemají. navíc jich taky nejde použít neomezeně, ale…

  • DHA - Filtr

    magua - - Obecné

    Post

    by mě zajímalo co v tom batohu nosíš můj batoh Untitled3.png Untitled4.png Untitled7.png

  • DHA - Filtr

    magua - - Obecné

    Post

    Jak napsal P-S-Y, lidi přežili že jim nosmát sbírá pro ně neužitečné itemy i době kdy byl batoh menší. Nyní je větší tak by v tom neměl být problém. Doporučil bych možná zvážit batoh partnera či větší dům v minizemi kde uložíš méně často používané itemy a tím pádem budeš mít v batohu spousty místa i na to ostatní. :)

  • Stížnost na hráče

    magua - - Obecné

    Post

    od stížností na nadávky a podobně je podpora, ne fórum zamykám

  • Víla

    magua - - Obecné

    Post

    ono jde spíše o to, že pan dante dostal sám ban za bota a teď to nemůže psychicky vydýchat.

  • Víla

    magua - - Obecné

    Post

    Quote from Vizimir: “nebo si kup marua a jen si sedni,dej mu auto skill a mas to :D” dobrá rada na to, že pokud u toho usne, tak ho může čekat nemilé překvapení. ;)

  • Q v poušti

    magua - - Obecné

    Post

    Quote from smrt94: “Vyvojářům je toho zadáno hodně, oni se však radši kašlou na požadavky hráčů a vymýšlejí nové a nové blbosti. Radši kdyby místo spousty nových PSP, které bude mít tak 5 lidí na serveru, něco opravily. Zvlášť třeba Q v poušti jazykově, přehazovánní sp, nebo nepatrný bug v posledním dropu okam 80+ se objeví dropy, které hned zmizía až pak se zjeví drop.” Koho chleba jíš, toho píseň zpívej.

  • Q v poušti

    magua - - Obecné

    Post

    Quote from *BloodWarrior*123: “Bože, poněvadž už nejméně půl roku nejsou schopní opravit ten jazykový chybný starý překlad viz. semenáček, tak se ty mobky jmenují jinak v Q a jinak na mapě, prostě hledej a jednou se ti to započítá.” ano ano za vše můžeme my osobně si nepřipadám jako překladatel, popřípadě vývojář, abych měl možnost takové věci dělat. stěžuješ si na špatném místě

  • RIP Server

    magua - - Obecné

    Post

    víte, že hráči kradou a stejně se necháte znovu a znovu krást. problém bude v tom případě asi úplně někde jinde. není v našich silách všecky hlídat, pokud máte nějaký důkaz, pošlete ticket. kde není žalobce není ani soudce. že hráči afkují je jen jejich věc. ne každý co hraje chodí do školy nebo nedělá vůbec nic a jeho život je smrsknut jen do hry. osobně chodím do práce a na hru si chodím pokecat s hráči a odpočinout si, když mám možnost dělat něco jiného než hrát tak buď hru vypnu nebo jdu afk…

  • Quote from smrt94: “Sám sem to zkoušel, dal jsem přez 1 KK za repra ( tenkrát ještě byla "dobrá cena") a dalo se, ale chybělo cca 45 sekund od konce. Hráči to schválně kazily, aby se nedalo a já nemám nervy se tam nechat zabíjet s destrem a koukat na ty výsměšné xichty...” v nastavení se dají smajlové vypnout

  • Otravné reklamy

    magua - - Obecné

    Post

    1) špatná reklama taky reklama 2) když budu zadávat reklamu, tak systémově tzn. jedním klikem se zobrazí na stejném místě pro všechny jazykové mutace a nebudu si přidělávat práci jestli tam ano nebo ne 3) i pár českých hráčů, pokud dobijí = výdělek = má význam hru provozovat 4) to, že někdo neumí anglicky ani slovo je jen jeho problém, v 21. století, by každý, kdo hraje hry mohl umět alespoň základy, jelikož v 90% her jsou stále dokola vesměs neustále stejné fráze tj. najdi, zabij, obsaď, získej…

  • Lišty na skilly

    magua - - Obecné

    Post

    Navrhováno, dosud nerealizováno. LOCK

  • Otravné reklamy

    magua - - Obecné

    Post

    1) svoji hru si mohou propagovat kde chtějí, je to jejich volba. 2) pokud je to starší hra, dost lidí na ní už třeba zapomnělo tak reklama na ní jí může opět oživit 3) pokud se jedná o novou hru tak reklama na ní jí zařídí komunitu 4) tomu, že si někdo v 21. století stěžuje, že hra není kompletně česky absolutně nechápu

  • AKF a maru

    magua - - Obecné

    Post

    pokud jsi členem teamu dotázán, zda jsi přítomen tak musíš odpovědět, nejsme schopni jinak rozlišit zda máš bota či nikoli, takže se to bere jako bot. :)

  • Quote from Aaronstone123: “maguo není to zas tak pravda že nemusí dodržovat bezpečnostní podmínky ale už dnes stačí mnoha lidem vědět id a heslo si vygenerují” čímž se dostáváme zase k tomu, že hráč nedodržel bezpečnost (někdo ví už jeho ID) a ke slabému heslu (neměl tak těžké heslo uhodnout). já tu svoje ID klidně napíšu a vsadím se, že ani tak se mi na účet nikdo nedostane vzhledem k tomu, že moje heslo není slovo, tak těžko útočník použije seznam slov a vzhledem k tomu, že se jedná o 11 míst-…

  • 1) Řeší se to neustále dokola a stále je to jedna a ta samá pohádka. Můžu si dát heslo jaké chci, můžu si dát email jaký chci, ale pokud nebudu dodržovat bezpečnost tak mi ten účet stejně vždy někdo ukradne. 2) jak již psala magrat - účet se vrací na registrační email. bohužel 99% těchto případů končí tak, že on okradený vlastně ani tak úplně není majitelem daného účtu, jen ho od někoho dostal nebo sám před nějakým časem ukradl a bohužel pro něj přístup k registračnímu emailu nemá.