Search Results

Search results 41-60 of 157.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • ne WK má dlouhý vlásky ne je sou to chlupy s medvěda kterýho stáhnul svym bumíkem

  • ohledně dárků...

    abcd07 - - Obecné

    Post

    jo no taky sem tu na ten poslední drop event nebyl.. a byly za ten den dva.. a ani jeden sem nesthil.. a třeba až naberou nové GMka tak udělaj zase jeden drop eventík D:

  • Look and lol

    abcd07 - - Obecné

    Post

    jééé to chci taky ale jak tak koukam na ty dva obrazky asi to bude tim bersem co mate na sobe

  • No tak holky hádejte se a Bers ma proste zšedivele vlasy a už toho nech.. je to prostě starej vyšedivělej válečnej terminátor a tečka!! a s tim glacem proč to neviřešíte arénou? najdete si volne ch a nikdo se vam do toho nebude plect..

  • Vyplatí se postavit minihry?

    abcd07 - - Obecné

    Post

    Tak rozhodně pilu si každý jako první nestaví každý si jako první staví lom protože lom je nejjednoduší hra a nalákáš na ní nejvíce lidí.. a ja bych řekl že heloowen a zimni event bude ale bude bez bonusku a expiku atd..

  • Cena??

    abcd07 - - Obecné

    Post

    no jak myslis draku.. ale ja myslim ze wk te proste viexpi vice

  • Rozdělení bodů

    abcd07 - - Obecné

    Post

    no trochu toho ele se take hodi.. protoze ele neni jenom na elementove soupere.. reknu ti to takhle.. pokud lupici maj rezisty pod 50% určitě se aponň trochu ele vyplatí dát a nebo do ele dej jen 1 bod aby ti to dalo bony a celkem budes mit 4 ele a zbytek naflakej do utoku + třeba 20hp dat muzes.. =)

  • Banánek

    abcd07 - - Obecné

    Post

    no tak třeba taky záleží jaký GM (nebo kdo to řeší) dostal tvuj pripad vis.. ja si nemyslim že na to maj nekde tabulky.. a staci i to jedno slovo na jednodenni ban

  • Cena??

    abcd07 - - Obecné

    Post

    ani hulka je už u mně za 11,5kk r5+5.. není to sice mých vysněných r7 ale i tadle mi bude myslim stačit ted už jen doexpit tech blbejch 50% do lvl na ni a sehnat pořádnou mušličku... a ano zajímá mně jěště kerá mušle se hodí do hůlek.. nejčastěji užívám redíka =) tak jesi nevíte který bonusky jsou dobre pro mága.. jo a k te lod... draku crusové expeji min jak wknove... když jsi nahoře málo kterej crus tam sundava kostry.. delaj to wk.. a pokud jse nemylim tak kostry taky davaj exp a to maš třeb…

  • Banánek

    abcd07 - - Obecné

    Post

    musíš si dávat bacha na ty nadávky... sice to používá hodně lidí ale záleží jesi tě na ticket pošlou nebo ne vís .. já osobně když je to třeba jen sranda v rodine nebo to ten clovek nemysli až tak hrozne nebo je to jen parkrat tak ho neposilam ale kdyz mne nadava v kuse a dosti dlouho nebo mne jeste necim nastve tak ho na ticket poslu jako by malinkou posmtu a navíc scery posilane na ticket by neměli být nijak upravovány!!.. žádné ořerávání žádná cenzura.. a už asi vůbec ne vkládání obrázků..

  • Rozdělení bodů

    abcd07 - - Obecné

    Post

    rozhodně na lovce musíš dát hodně bodů do útoku a trochu hp popř i trochu ele. vrah ten asi to same ale spis bez toho elementu... na stin je hodne anti skilu a rezu. a destra do pvp nevim.. a pokud chces wk do pouste tak davej utok/ele.. hp ani neporebujes kdyz to bude do pouste..

  • ohledně dárků...

    abcd07 - - Obecné

    Post

    jn je to škoda že todle dělají... chtělo by to nějako ochránít třeba že s tima darkama byt nemohl nic jinyho než použít to že by to nešlo prodat někomu ani vyhodit jen třeba prodat npc a použít

  • postava

    abcd07 - - Obecné

    Post

    ale tak uděláme k tomu ještě ozubený kolečka a nějako to zatočim a ten tvuj meč se tam bude točit a řezat.. to nějako pude

  • postava

    abcd07 - - Obecné

    Post

    to víě já som mág udělám expero patronum a mám z toho vysoce výkonou motorovku :D.. musíš umět..

  • postava

    abcd07 - - Obecné

    Post

    jáj to to já moc nepotřebuju žádného vocáska ale když už tam sem moc si to tam nedávám ale jak si tedka koupim hulku lvl 85 doufám že to bude jiná řežba

  • ohledně dárků...

    abcd07 - - Obecné

    Post

    nééééé tak to se taky nahradi jednou okamkou

  • Co se nejvíce vyplatí?

    abcd07 - - Obecné

    Post

    jo no taky sem si rikal ze bych tqahle neco udelal ale pak mi docvaklo ze dycky se najdou lidi ktery maji treba mensi zasobu a kdyz vidi ze muzou dosti videlat tak to tam hodi trochu levneji at to maji hned pric.. (ja to tak delam.. xD)

  • ohledně dárků...

    abcd07 - - Obecné

    Post

    jn sou to hrozní tupci.. mají něco zdarma a ješťě piskují.... když to nechtějí ať se odhlásí a já bohužel dárky nestihl protože jsem mněl rodiné záležitosti.. ale když na to koukám tak mi je líto asi jen toho obleku ale i to se dá přežít

  • Co se nejvíce vyplatí?

    abcd07 - - Obecné

    Post

    těžko.. ze zkušenosti na exp eventech dycky se cena anclu maximalizuje... a k té obchodce.. prakticky každá obchodka je o penězích.. (a to nemluvim že se tak o nich učí) ano většinu obchodek vystudujes zaplacenim

  • postava

    abcd07 - - Obecné

    Post

    co máte furt s aktem 5?? ste jak pomatený z něho.. zapomínáte taky na akt 1,2,3,4 který jsou také důležité..