Search Results

Search results 461-468 of 468.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Nefunkcni klient

    Otazkovac - - Obecné

    Post

    neslo by presneji ja s Ccleanrem neumim pracovat

  • Nefunkcni klient

    Otazkovac - - Obecné

    Post

    Ne nepomohlo ani vimazani slozky a musim mit na to nakyho specialniho klienta nebo co instalace zrejmne nestaci

  • war,lukostřelec

    Otazkovac - - Spam, různé

    Post

    Kájika chodi na LOD občas ja tam byl asi 5x mne vyhodila za nepritomnost ale vzdycky mne vzala spatky a mislim ze war a lukos sou dobry stejne ale kazdej jinak

  • Nefunkcni klient

    Otazkovac - - Obecné

    Post

    neodstranil v tom bude asi ten problrm ale us to instaluju takze za nakych sest hodin napisujestli to de

  • Nefunkcni klient

    Otazkovac - - Obecné

    Post

    ani z torentu to nejde

  • Nefunkcni klient

    Otazkovac - - Obecné

    Post

    jo skusim to No a tady dáme warn za SPAM.Castiel

  • Nefunkcni klient

    Otazkovac - - Obecné

    Post

    pls odepiste us zo zu mam od rana a us asi pul roku sem si nezahral nostale us jsem zjistil proc na to neodpovidate vsim nevsim sem si ze tam us na to je zalozeny Warn za multi post..Příště doedituj.Castiel A ano už to tu bylo řešeno několikrát příště se podívej než začneš někam psát.

  • Nefunkcni klient

    Otazkovac - - Obecné

    Post

    Mam jeden dotaz ja sem si chtel jednou spustit nostale ale mne to psalo ze nemam aktualni verzi klienta tak jsem to odinstaloval stahnul si novej ze stranky nostale nainstaluju a porad mi to pise ze nemam aktualni verzi klienta tak sem to udelal asi 10x a furt to nejde tak pls poradte jak to spustit. Dekuju predem.