Search Results

Search results 21-40 of 303.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Došlo k podpoře i od hráčů, Jorika a Karrai podpořili nosmall itemy, které později rozepíšu a připíšu mezi 2-3.mista symbolicky pro všechny kategorie

  • Viděl jsem už i na UK/US turnaj, kde se soupeřilo s kartami +15 od GM, které měli hráči přidělené, a s EQ koupeným u teomana, atd.. Ale u nás jak je vidno není podpora ani toho že by se nějakým způsobem angažovali, tak něco takového zrealizovat bude nad míru board.en.nostale.gameforge.com…read/6643-3v3-PVP-Event/? - US: Participants have to be between level 70 and 90, not higher (max. Champion level 27 or below) - UK: Participants have to be between level 80 and 99 - No usage of ANY item (Potion…

  • Nevadí, neřešme.. každý se chová podle toho jak se mu hodí, i když to nemůže ničím podložit, každý event vyžaduje snahu, jen některý více, některý méně, viděl sem hráče s lv 88, sundat hráče co měl aw30, hráč 88 měl čestný eq r6+8 a aw30 byl hráč s r7+8..nevím podle toho jak tu píšete jak se to stalo, asi to byl v tu chvíli bůh. a nebo štěstí Padly tu nějaké návrhy na odměny, chtěl sem to prvně projednat s lidmi, pak až se dotazovat na vyšší posty, nicméně, dobře, budeme to tak tedy brát, Odměny…

  • mě by spíš zajímalo co ten příklad měl společného s NT, a díky tomu co tam bylo..se minimálně hráči 15- nemohli připojit PS: není to tak dávno, nasbíral sem zadarmo, tolik šutrů, a itemů jak na okam, tak v nosvilu.. ale je problém to dát 10ti vyvoleným..jak je psáno

  • Ukažme si na registraci momentálních hráčů, který z nich, byl někdy výhercem pvp turnaje, vidím akorát velatrixe a valná většina, co se přihlásila, na pvp turnaji nikdy nebyla.. alespoň teda já o nich nevím že by se někdy účastnili, ale nejde tak ani o to, že by hráč chtěl pvp vyhrát, za každou cenu, jsou tu hráči, kteří PvP pořádně ani nehrají, a stejně se přihlásili, protože se chtějí na hře nějakým jiným způsobem zabavit PS: Jelikož ani já sám, nemám potucha co bych od GM chtěl, v tuhle chvil…

  • a poskytnutí mapy není úplně závažný prohřešek..když si vašek mohl portnout svou postavu pro otvírání beden..

  • Jak bylo zmíněno, ještě opravdu nebyl čas vymyslet ani odměny z mé strany, natož projednat s vámi co potřebuji. Ale příslib jsem z jedné strany dostal, ale dobře

  • a my jako hráči jsme si to zařídili takto, a myslím že účast za jedinný den, 16 lidí je víc než se registrovalo na pvp turnaje co byly ohlášeny vámi.

  • Nevadí, už o žádnou pomoc z žádného z GM nežádám, jen žádám ať už nepřispívají do tohoto tématu díky když se jich to vůbec netýká tedy. Edit/ Vysvětlení: Mapu mám zařízenou svou, odměny taktéž zařídím, a bohužel tedy, věci jako 11.výroční medajle, bude povolená..

  • v pořádku, tak tedy úplně bez GM, podporujme nadále jen GM eventy alias hráčské, pokud někdo takový vytvoří xd

  • Pod záštitou Venome, která přislíbila neoficálně zatím poskytnutí mapy, oficiálně se o tom bude ještě samozřejmě jednat. Pokud to z vaší strany nebude problém. a zrovna kontrola tohoto bude pro takové lidi maličkost - a jak již avizoval Milamber v předešlém postu: Hráčské mini eventy věřím, že jednání bude úspěšné, pokud samosebou návrh nebude přes příliš.

  • Jelikoz je event podpořen i ze strany GM, všechny tyto zesilující předměty pokud hráč bude mít, bude diskvalifikován Pro lorry, jelikož event bude převážně financován mnou, tak nebude možné nějakého takového nosmata, nicméně zkusím vyjednat nějaké odměny tohoto typu, pokud by se jednalo o takové nosmaty ( konkrétně třeba mývalí ptáček, nebo třeba ještěrka/larva

  • Nahoďte mi nějaké zajímavé odměny, které by jste chtěli/ rádi viděli v odměně Můj takovej menší návrh / Elementovou vílu 80% zenas/erenie podle výberu, onyxky, drákula, rohy erenie, zenas kroužek, paruka + barva

  • Zde bude probíhat registrace: Nick, Level, případně screen postavy rozkliknuté pravým info o postavě

  • KCE6Fb9u6_m9uXszk1pfpM7d1QFcANJuHW9a365RAP7jR5_fj6npRmaaykycbNxbPbO0NloA5Vo1Ufy3uMciZodJL7lCr9F2TjOdzghpt0lLWWDovtfr4csse5oDhd_0__Hsgl50 Zdravím všechny hráče a hráčky! Po menší dohodě, která proběhla přímo ve hře, jsem si přichystal PvP turnaj. Jelikož se neuskuteční únorové PvP víkendy, jako každý rok, tak alespoň bych si přál tu tradici udržet, i přesto že nebude ve stejném formátu. Zůčastnit se může kdokoliv, kdo dovršil levelu 80. Informace k turnaji Turnaj se celý bude odehrávat v sobotu 2…

  • RAIDY OD XIA

    EmptyLover - - Herní aktivity

    Post

    zenas 19:00 erenie 21:00 - raidy se můžou upravit / zrušit podle glacernonu:)

  • RAIDY OD XIA

    EmptyLover - - Herní aktivity

    Post

    18:30 Zenas , 20:30 Erenie (CCA) podle glacu upravím - tyto časy berte orientačně

  • RAIDY OD XIA

    EmptyLover - - Herní aktivity

    Post

    Na glace k této chvíli 82/0 Raid doděláme mezi 16:00 a 17:00 ///

  • RAIDY OD XIA

    EmptyLover - - Herní aktivity

    Post

    Opět, Laureny 19:00 - Snad zase někomu padne klobrc, jako první i druhý den.

  • RAIDY OD XIA

    EmptyLover - - Herní aktivity

    Post

    Dnes 19:00 - Laureny - nasbirat prášky, půjde se opět 8-10 raidů