Search Results

Search results 61-80 of 456.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Hezkej theme

    Shalim - - Obecné

    Post

    Vzhled našeho fora jsme už ochválili dost Jen je třeba dodat kdyby naše forum i po Halloween eventu vypadalo alespoň takto , tak bych byl ticho

  • Nezmizíbedny z raidu ?

    Shalim - - Obecné

    Post

    Už jsem to tu někde psal, že bedny zmizí spolu se všemi event věcmi, ten thread není tak starý

  • K cemu je morálka

    Shalim - - Obecné

    Post

    Tak to nevím, ale jestli je to tak, tak je lovec takoví "buff rušič" Zruší požehnání od hollyho a morálku? No, já se nechci hádat ale zaznamenal jsem značné rozdíly v pvp s lovcem, který měl oko a já morálku, a s lovcem, který měl taktéž oko a já tu morálku neměl

  • Buffy a debufy

    Shalim - - Spam, různé

    Post

    Mě se na glac raidu jednou stalo, že jsem měl tak hodně buffů, že jsem furt řval na WK at mi dá elementární záření (chudák :D) Respektive se nezobrazovalo, jestli mělo účinek jsem nemohl posoudit, jelikož jsem byl hodně nabuffován

  • Tak to gratuluji, je vážně škoda, že nepadá ten ex Aspon by mě to vícekrát dokopalo na Nostale

  • K cemu je morálka

    Shalim - - Obecné

    Post

    Nevšimneš, protože ty malé lv mobky dávají často miss A pokud máš ještě dobré vyhýbání... Ale v pvp na glacu je to luxus, 3 lukostřelci, když na tebe jdou a missujou... Morálka celkově nejvíc zvýhodněje wara, bez ní by více než 50% warů sundal skoro každý Jinak Dengi: Nabití od crusse je taky dobré

  • Když dáváš věci do nosbazaru, tak po uplynutí lhůty (bez medaile 1 den) zmizí a ostatní hráči je nemohou koupit, nicméně ty máš měsíc času abys je vyndal, jinak zmizí i tobě, toto se týká i prodaných věcí Výjimku tvoří event věci, v tvém případě ta bedna, které zmizí odkudkoliv po skončení eventu, což znamená, že po údržbě už bude na vždy smazaná Hod to tam na ten jeden den a až tu budeš naposledy před údržbou tak to vyndej a otevři (pokud se to neprodá)

  • Mobspawn

    Shalim - - Obecné

    Post

    Hrál jsem skoro všechny, brzo mě omrzeli =) Nějak moc se nevyvíjejí a je to pořád to samé, happy hour, happy hour. Eventy v samotné hře jen málokdy, spíše po forech Ale druha věc je, že na ty fora nikdo nechodí (což je chyba lidí)... Kdybych to shrnul, tak je to větší nuda, než chodit furt dokola například cuby ¨ Spíš bych ti doporučil to zkusit abys sám posoudil, ale čekej, že do měsíce tě to omrzí.. Nejlépe jsou na tom strategické hry (ikariam, o game) Ale typy gladiatus, tanoth.. To fakt nedo…

  • Mobspawn

    Shalim - - Obecné

    Post

    Logicky to někdy musí skončit, technika jde do předu a další generace se na Nostale a ostatní anime hry vybodne Ona už taky většina lidí dospěla k názoru, že pokud chtěj rozhazovat za herní zábavu je lepší zajít do Game shopu a koupit si nějakou original hru Znám to ze svého okolí, kamarádi co hráli 4.story, metin sdílí můj názor, že už to nemá cenu a že GF to pokazilo..(na 4.story teda určitě ) Dříve, když jsme byli mladší to byl hit a nikdo se nebavil o ničem jiném, než o metinu a 4.story, sem…

  • To chce své metody Já jsem po čas hraní pár takových objevil, oni totiž někteří lidé jsou jak pakobylky a toho se musí patřičně využít Nejlepší je metoda kdy je hádka v repru a já tam napíšu že prodávám pírka za 17k a nabídka je časově omezená... Nu a pak mám za pár minut vykoupený shopík Takže zpátky k tobě : Pokud je chceš vyloženě otevřít, tak je otevři ale mužeš zkusit dát do NB ono to pár lidí vykupuje.. Když si to vemeš tak nemáš co ztratit, páč tu jsi nějakých 10 minut a když ti padne tar…

  • Hezkej theme

    Shalim - - Obecné

    Post

    Však nejde jen o to... k hráčům a GM se chovají jak ke kousku hadru, tenhle thread + vzhled je toho důkazem Tím pádem nikdo nemá chuť je podporovat a takhle se to točí dokolečka Aneb "začarovaný kruh"

  • Bedny se po konci event neboli po středeční údržbě smažou.. Takže je otevři nebo prodej, já osobně bych je prodal.. Jak jsi psal, že všichni mají buše tak s tebou nesouhlasím... Určitě se najde pár lidí co by chtělo zkusit své štěstí ke konci eventu... Cožpak ty už buše máš? Taky jsi chtěl bedny otvírat, ne? A i kdyby je nikdo nechtěl, což si fakt nemyslím, tak je hold otevřeš (třeba v úterý večer)...

  • Překupovat, dropit... Doporučuji pročíst thready jak vydělávat... Jinak moc nesázej na to, že ti ten buš padne a spíš ty bedny, jestli stojí momentálně aspoň 100k prodej, máš to jistější

  • War-aqua?

    Shalim - - Obecné

    Post

    Záleží na jaký typ wara. Jestli tankuješ tak se hodí, jestli spíš chceš aby tankoval on tak se ti rozhodně nehodí.. Protože má malou obranu ale má velkou výhodu ve stunu (chlad) To že je pomalý se dá vylepšit požehnáním anděla nebo buffama (to požehnání stojí necelých 5k ) Jinak by to vadit až tak nemělo..

  • Mobspawn

    Shalim - - Obecné

    Post

    To, že mají někde nahraný event a jednou do roka ho pustí a ještě upraví k horšímu bohužel neberu až tak jako zdokonalení hry

  • Mobspawn

    Shalim - - Obecné

    Post

    Já osobně nehledám vyloženě nějaký balíkoví event, ale oživení hry.. GF nic nechce dělat hold poslední nadějí jsou naše GM

  • Potize s ukolem - chrám - duše

    Shalim - - Obecné

    Post

    No já na UK nehrál ale mohou to tam mít trošičku těžší ale nějaké věci třeba levnější atd.. Já teda když jsem neměl rezi tak jsem těch pár ran na mágovy vydržel..

  • Hezkej theme

    Shalim - - Obecné

    Post

    Jo taky místo pravidel, ticketu a všeho co tam je mám asi čtvrt roku kostičky Ale ani mi to nějak nevadí aspoň míň roluji dolů Jinak používám prohlížeč google chrome Muff až event skončí tak tam dají zase něco jiného

  • Hezkej theme

    Shalim - - Obecné

    Post

    Nemá cenu psát do Německa nebo kamkoliv jinam.. Stejně bud to na férovku řeknou že ne (v lepším případě) a nebo, že nad tím popřemýšlí (což znamená ne, ve skrytém významu)... Zde je to hold taky, jako házet hrách o zeď... Jsme tedy ve slepé uličce a musíme si zvyknout

  • Hezkej theme

    Shalim - - Obecné

    Post

    Protože GF nechtějí financovat změnu pozadí malému CZ/SK který jim za to nestojí Jiné vysvětlení není