Search Results

Search results 41-60 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Letní event - ZMĚNA [20.8.-17.9.]

    Sasuke556 - - Obecné

    Post

    No NT mě sice netrápí, ale jdu do prváku na sš a člověk je víceméně nervózní + to jak učitelky vtloukaj do hlavy to "ze začátku tam jedte jak namydlený fretky" taky moc k tý nervozitě nepomáhá :D. Jinak absolutně nechápu banánův příspěvek PS: Pomeranče.

  • stará grafika

    Sasuke556 - - Obecné

    Post

    Jo, přesně to, i když mám pocit, že to vypadalo ještě trochu jinak, takže je možný, že se tam ty pozadí vystřídali 3x :D.

  • No, to s tou perlou je jasný. Teď když má kde jaká lamka lv 90, tak si chytit vlkolva není problém, ale kdo by v 90 používal vlkolva že :rofl:

  • Letní event - ZMĚNA [20.8.-17.9.]

    Sasuke556 - - Obecné

    Post

    Koukám, že eventy začínaj pozdějš a pozdějš, zachvíli z toho bude podzimní event lol :rofl:

  • No, jak to říct.. tahle hra nemá dost nových prvků, aby se hra mohla rozvíjet. Novými prvky teď myslím např. nová classa než je war luk a mág, i když toto celkem řešej SP karty, tak dobře fajn :D. Ale mohlo by tu být víc raidů, popř. nějakej úplně novej prvek od raidů apod. Tím, že se hra nerozvíjí, popř. strašně ale fakt strašně pomalu nutí míň a míň hráčů ji hrát, jelikož se prostě stává stereotypní a nic novýho nás tu nečeká. A když je to potom tak, tak s hráči, kteří odejdou odejdou i Nosmal…

  • Otázky o všem možném

    Sasuke556 - - Obecné

    Post

    Dengu, pokud vim, tak obyč má ele... 0% světlo :D. Ale s buffem od Holly dáva celkem i dmg Kostrám na LoD :D. Jinak odpovím k otázkám ohledně letního eventu: 2. Z beden padaj Event věci a věci na event Questy a co bude za event věci se dozvíš + něco ti vypsal Warior. Bedny se prodávaj podle doby eventu a podle toho, jak se raid dává. Na začátku obvykle bývaj 500k/kus, ale když se raidy dávaj dost - via minulej rok, stane se, že se 2. den cena pohybuje okolo 100 - 200k. 7. Vzhledem k tomu, že se …

  • stará grafika

    Sasuke556 - - Obecné

    Post

    Hele já si pamatuju věcí.. :D. Jako třeba když sis vytvářel postavu tak pozadí bylo ve stylu mapy Port Alveus :D. I když osobně tu změnu na takový ten "lesík" mám rád :D. Jinak Kerame, nevíš přesně kde? Já vím, že jsem sám o tom nějaké vlákno založil a chtěl bych vědět víc, tak kdyžtak PM, když budeš tak ochotnej :D.

  • Inferno vs. Fibi

    Sasuke556 - - Obecné

    Post

    Fibi protože sovy maj prostě swag :D. Ehh, ale abych nedostal warn, tak si osobně myslím, že Fibi je lepší, vzhledem k tomu, že stunuje, jakožto lukovi ti ten dmg bonus pomůže, že whostí a tank je to dobrej, takže tank + stun = udrží ti moby od těla a ještě ti umožní dát jim solidní facku, co víc chtít. Díky Infernovi se max. tak nespálíš a pak už je max jako tank, takže Fibi prostě RUUULEEZ :D.

  • EXP na 90

    Sasuke556 - - Obecné

    Post

    Je to tak, jedinnej způsob jak dát 90 je hnít na LoDu, nebo trávit věčnost na tom nechutně horkym slunci v poušti, to je asi taky důvod, proč jsem 90 nikdy nedal :D. Musíš holt furt chodit LoD Up, neodmítat, když tě někdo pozve na drop do pouště popř. někoho sehnat a chytnout se každýho Exp eventu a shánět si nějaký ty Ancellky. A s tim samotářskym přístupem bys měla něco udělat, jelikož sopka se ani v 90+ nedá solo, leda tak s Op equipem, Op kartama a i tak tam budeš dlouho a dmg ti tam daj slu…

  • Víly - expení

    Sasuke556 - - Obecné

    Post

    Osobně jsem proti, páč takový informace rád nemám :D. Bych si furt říkal, jo, tak už jsem zabil 1 000 mobů! Cože!? Ještě 800!? Já na to kašlu... lepší je prostě jet a jet a pak se najednou zaradovat z překvapení, že ti víla upla. Spíš mi tohle přijde zbytečné a s návrhama je lepší chodit na UK/DE fórum, tady toho moc nezmůžeš :).

  • [2014] Why's Gallery

    Sasuke556 - - Spam, různé

    Post

    Phew, díky, sakra tys to vychytal přesně nějak tak jsem si to představoval :D. Jinak Drago, jo střelil jsi to přesně :D.

  • stará grafika

    Sasuke556 - - Obecné

    Post

    Upřímně, taky moc v tý grafice rozdíl nevidím :D. Možná zkusit změnit rozlišení.. BTW Deng to s těma Wormama vychytal :DD. Akorát tu byla změna, která se mi nelíbí a kdybych to měl popsat, tak asi takhle: Dřív bylo možné vidět postavu naprosto ve 3D tak, jak je postavená, teď ale, když se otočíš např. s Warem do prava, takový to brnění, co má na ruce má na levý ruce (tak jak to má být), ale když se otočíš doleva brnění se mu hodí na pravou ruku díky čemuž můžeš postavičku vidět jen jakoby z 1 pe…

  • [2014] Why's Gallery

    Sasuke556 - - Spam, různé

    Post

    Vzhledem k tomu, že už nijak extra nehraju, tak už ani ne, ale ještě se na tohle přijdu podívat, a kdyby se mi to náhodou dostalo do ruky, tak bych si to aspoň řádně ošahal :D. A abych ti tu taky sklonil nějakou pochvalu, tak super sigy! Stejně si připadám nejoriginálnějš, jelikož ten můj je taky od tebe a dokonce větší! I když ty malý v sobě maj taky kouzlo :/. A teď tim nechci říct, že by na tom bylo něco zlýho :D. Sakra, kolikrát to ještě editnu, jen se chci zeptat, jestli bys měl ještě čas, …

  • Moje dočasná pauza

    Sasuke556 - - Spam, různé

    Post

    Co k tomu říct.. asi jen pár věcí :D. 1. YES!! Konečně znám tvůj nick *^* 2. Myslím, že tim koncem si rozhodně neublížíš. 3. Co víc dodat? See yah bro ^^.

  • Sp3 s Lovcem

    Sasuke556 - - Obecné

    Post

    Jak říká fps, prostě čapni nějakej ten elík a jeď, já to jel taky za všechny 3 klasy a největší problém byl s mágem kvůli HP, tak naber rezi jaký máš, čapni Kliffa, panenky elíky hoď lovce a máš to v pohodě.

  • Aréna - vzhled

    Sasuke556 - - Obecné

    Post

    Ano, ale když nědo půjde kolem, hodí taky bojovák, tak se tam zase připlete, navíc, pokud se to PvP hraje na smrt, tak dostaneš ještě nepříjemný efekt. Jinak FPS(si?), ta možnost změny na to černé byla i u nás, ale pak to zrušili a j to zruené snad všude nemýlím-li se. A mně osobně se taky nová aréna líbí víc a jestli se to pár jedincům v ČR nebude líbit, GF s tím fakt bude něco dělat.. A k tomu to není zas tak dlouho, co to přidali a asi nebudou něco přidávat a po roce zas dávat pryč.

  • Draco amulet TS s crussem

    Sasuke556 - - Obecné

    Post

    S Crusem bych to taky nedělal, osobně jsem to dělal s warem, měl jsem pár elíků a i když s odřenejma ušima, tak jsem to dal :D. Jestli to půjdeš s Crusem, zařiď si velký rezi na oheň a jak psal Denger, naháněj si to s bušem a zabíjej to pohromadě, moc dobře proveditelných plochů nemáš. Pak bych si sehnal ještě lepší equip, páč si nejsem jistej, jestli to s EQ 70 a žádný r7+10 zvládneš :D.

  • Já se chci jen zeptat, zda je možné do arény přijít jako "divák" a tím tedy ona PvP pouze sledovat bez jakéhokoliv zásahu. Původně jsem uvažoval, že se zase zúčastním a dám tak někomu free win a nebo na to konečně dojdu, ale podmínka 100 kill na glace a kladný skóre je pro mě nemožný splnit, tak se jen ptám, jestli bych se aspoňn mohl přijít podívat na vývoj :D.

  • Jarní event

    Sasuke556 - - Obecné

    Post

    Jo tohleeee a jak s tim Vlastik či kdo (říkali lidi, pravděpodobnější byli admini, ale co už :D) zaspamoval celej NosVille bramborama a všici dávali Jáju, aby jsme se toho zbavili :D. Něco jako když já vypustil 100 plavidel v NosVille :D. Akorát ty brambory šli dolů hůř :D.

  • Sekce na návrhy tu je, svitky na rez ne, myslím, že Rundolf to řekl přesně, spíš ty procenta tak s5 20% a s6 10%-. A k talentce - To už se tu řešilo dlouho, ale snad nikdo neposílal žádné návrhy a i kdyby jo, GF to pravděpodobně smetlo ze stolu... Jelikož velké země jako Německo s tím moc problém nemají, když u nich je tam každej druhej hráč na lv 88+-, tak je na úrovni Kopyho tady :D. A já jsem co se tohohle týče tak půl na půl. Je fakt, že 3x 90 proti 3x 89- je prostě propastný rozdíl , ale za…