Search Results

Search results 121-140 of 384.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Sběr papíru

    Balloo - - Novinky

    Post

    Připsaný počty za neděli 20.10.2013 Prosím odevzdávejte item po více kusech, děkuji.

  • Otázka ohledně Balloo & LukyTM

    Balloo - - Obecné

    Post

    V anketě je z 91% ANO a proto svou herní postavu vrátím do hry. 55% ANO (75) 36% ANO, vše co se říká, že dělal je kravina (49) 4% NE, nemám ho rád (6) 4% NE, není to vhodné vůči jeho funkci v týmu (6) ------------------------------------------------------------------------ Pár slov pro lidi, kteří se o téma zajímají. Proč jsem dával dvě různá, ne? - Jelikož se najdou lidi, kteří mě nemají rádi a nemá to nic společného s týmem. - To druhé "NE, není to vhodné vůči jeho funkci v týmu" mě zajímá a d…

  • Event školní rok 2013/2014

    Balloo - - Novinky

    Post

    Tajenka je pouze úvod eventu, brzo uvidíš

  • dotaz na Hightscore rodin

    Balloo - - Obecné

    Post

    Chyba je GF známa a pracuje se na odstranění.

  • Nový Admin Daemoon

    Balloo - - Obecné

    Post

    ! ! ! Hráč Demoon opravdu není GM Daemoon ! ! ! GM Daemoon má svůj nick, který používá na 4Story.cz, kde vykonává funkci SGM. Nejedná se o kopírování jména Demoon. Vše je pouhá náhoda.

  • Otázka ohledně Balloo & LukyTM

    Balloo - - Obecné

    Post

    Quote from Demondarce: “Jako velký odpůrce darkness Lukyho a Adminů..říkám ať se vrátí... Ač nemám dark rád musel sem přejít na stranu andělů, protože se dark rozpadlo pod vedením Jelítkové..dost bych uvítal kdyby se luky vrátil a pokusil se vrátit rodině nějakou čest, která je teď daleko za horama a dolama a my (demoni) zas měli nějakou konkurenci.. Takže ano hrej” Docela si mě překvapil

  • Test znalostí světa NosTale

    Balloo - - Novinky

    Post

    Řešení: 6x1p.png

  • Prvních 10 RODIN

    Balloo - - Novinky

    Post

    Pořadí: 1. 15629 Speranza 2. 10157 Survivors 3. 9974 SiRéNa 4. 9146 Sargeras 5. 8655 DRAKOVCI 6. 8204 TheChosenOnes 7. 7703 Đarkness™ 8. 6470 Rafani 9. 3151 *~FamilyCool~* 10. 2836 Rrrr ------------------------------ 11. 1034 Infinity 12. 893 TyNikdy_!! 13. 782 Pohřebáci 14. 708 NebesštíJezdci 15. 518 Saleens™ 16. 365 ~YoloSwag~ 17. 309 ~RebelsFamily~ 18. 243 ~Locconions~ 19. 194 [VIP]-[JINNO]~ 20. 160 ANTRAX 21. 147 °°Irokézové°° 22. 130 Yakuza 23. 121 DarkForces™ 24. 116 °Tropik~SeVeR° 25. 111…

  • Prvních 100 HRÁČŮ

    Balloo - - Novinky

    Post

    Pořadí: 1. 8183 Simmir 2. 4151 Camron 3. 4150 Alicia8 4. 3821 hamka 5. 3773 Enny2 6. 3113 AlusJelitkova 7. 3006 Michelangelos 8. 3006 bobrman 9. 2665 beessi 10. 2451 darian 11. 2238 Etheria 12. 2000 *-AlaIIalA-* 13. 1936 Dominkika 14. 1840 Modralka 15. 1682 Lilith666 16. 1454 Demoon 17. 1400 saso 18. 1302 Kirita 19. 1224 Martinias 20. 1141 ja1ja 21. 1118 Peťulina 22. 1105 *suprmag* 23. 1057 Hanach 24. 909 Kykynka01 25. 907 morganity 26. 834 Dafčík 27. 728 mimif1 28. 710 lorddarthvader 29. 686 Ma…

  • Odměny pro RODINY

    Balloo - - Novinky

    Post

    Oměny: - 1. místo: Velký MobSpawn pro rodinu - 2. místo: MobSpawn pro rodinu - 3. místo: Menší MobSpawn pro rodinu - 4. - 10. místo: 99x Zapečetěné plavidlo 99x Silný regenerační lektvar na všechno

  • Odměny pro HRÁČE

    Balloo - - Novinky

    Post

    TOP 10 odměn: - 1. místo Winnie Bílé Pírko - 2. - 4. místo Vzácná bombová paruka - 5. - 10. místo Bodlinatá paruka Odměny:- 1. - 10. místo: 5x Požehnání Ancellony(event) 5x Zesilovač víly(event) 10x Medaile NosObchodníka 1den(event) 20x Křídla přátelství(event) 3x Zlatý svitek chránící vybavení - 11. - 30. místo: 3x Požehnání Ancellony(event) 3x Zesilovač víly(event) 7x Medaile NosObchodníka 1den(event) 10x Křídla přátelství(event) 3x Svitek chránící vybavení - 31. - 60. místo: 2x Požehnání Ance…

  • Sběr papíru

    Balloo - - Novinky

    Post

    <td width=200px> htg6.pngAhoj žáci školy NosTale, jmenuji se Neolia Rosa a vedu Trh Port Alveus. Chtěla bych Vám oznámit, že jsem požádala Vaší školu o účast ve sběru starého papíru, který špiní ulice města Port Alveus a vůbec celého světa NosTale. S Vaší ředitelkou Magrat jsem se bavila, že by mohlo být zajímavé Vám za tento dobrý čin dát nějakou odměnu. Odměna bude pro 100 nejlepších jednotlivců, ale zároveň i pro 10 nejlepších tříd. S přáním krásného dne Neolia Rosa P.S.: Zde malá ukázka odmě…

  • Otázka ohledně Balloo & LukyTM

    Balloo - - Obecné

    Post

    Quote from r4m3z0r: “Jsem pro ano, ale to, že chodilo nemalé množství hráčů z rodiny darkness a Bonym raidy v aktu 5-2 mi přijde vůči ostatním jako celkem neférové chování, ono i malý zásah do hry typu beden náhodného efektu či hráče v podobě GM v týmu karty +15 a r7+10 equipem. Dokáže změnit celý průběh nejednoho raidu. Pokud by tohle bylo i pro ostatní a ne jen víceméně členy rodiny darkness a "vyvolených" okolo tvé herní postavy. Nemám s tím problém, aby ses vrátil..” Nepamatuji si, že bych n…

  • Otázka ohledně Balloo & LukyTM

    Balloo - - Obecné

    Post

    Quote from P-S-Y: “jen takovej malej neodpustitelnej dodatek....darknes bude jako dříve bez takovejchto lidí(s nosánkem nahoře)...pokud si pamatuji dobře konkrétně sporák byl v darknes, team liquid, duchodci a co ještě všechno bylo před dark pořád” Tyhle lidi vždy někde musí být a je jedno kde. Když rodina měla 20 členů a byl tam i Spor, tak rodina stála jako jeden celek. Možná venek měl jiný dojem, právě jako Spor, který dřív pro členy rodiny udělal cokoliv. Ale tu je řeč o lidech, kteří hru už…

  • Otázka ohledně Balloo & LukyTM

    Balloo - - Obecné

    Post

    Quote from oujeacekxml: “Balloo teď mi jsou úplně ukradený cenzury; Vyser se na ty pitomce a pojď si užít hru, přece ti nějaká hrstka lidí co jich není ani 10% nebude diktovat co můžeš a nemůžeš ne?!” Jenže já jako Balloo jsem tu i pro těch 10% lidí a jejich názor mě zajímá.

  • Otázka ohledně Balloo & LukyTM

    Balloo - - Obecné

    Post

    Quote from MrMorty: “Já proti tobě nic nemám,jen mě štve to že když se vrátíš,tak to zase bude převaha glacu na jedné straně.. a každý zase půjde do Darkness,kterou určitě budeš chtít obnovit.. a budou opět chodit s nosem nahoře.. Osobně mi nevadíš ty,spíš ty lidi co zase kvůli tomu budou namyšlení.” Đarkness by se změnila na rodinou jakou byla dřív, když se založila, bez těhle lidí.

  • Anketa

    Balloo - - Obecné

    Post

    Co potřebujete vědět k anketě: - Váš hlas je vidět - Můžete dát jen jeden hlas, který nejde změnit - V krátkosti a slušnoti můžete napsat svůj názor na věc

  • Otázka ohledně Balloo & LukyTM

    Balloo - - Obecné

    Post

    Mám otázku ohledně svého herního účtu, který jsem si nechal zamrazit pro klid pár duší ve hře.. Když jsem si na účet dával ban, bylo důvodem myšlení hráčů, kteří si mysleli, že dělám tohle: - Měním glac raid na jiný element - CoMa Lord Syrio píše ZDE vysvětlení - Nadržuji rodině, kde jsem hrál - Nikdy jsem nikomu nenadržoval a že lidi z rodiny nedostávali bany není má chyba. Naopak je to chyba hráčů, kteří jejich jednání na ticket neposlali. V rodině platilo jedno mé nepsané pravidlo a to, že kd…

  • Test znalostí světa NosTale

    Balloo - - Novinky

    Post

    7ket.png ! ! ! Hlavně neopisovat ! ! ! : )

  • Event školní rok 2013/2014

    Balloo - - Novinky

    Post

    Nově vše přesunuto na jedno místo. Brzo možná další event