Search Results

Search results 41-60 of 347.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Gameforge Live Instalace nostale

    Mellody - - Obecné

    Post

    Když to nainstaluješ přes ten instalátor co jsem ti poslala tak ti to půjde... jestli ti nejde o GameforgeLive ale o to aby ses přihlásil do hry. ˇ^˘

  • Gameforge Live Instalace nostale

    Mellody - - Obecné

    Post

    Prd na dlouho.. proč máš rád Gameforfe Live to nechápu... není to nijak vyjímečné... Měla jsem stejný problém.... Zkus starý instalátor s tím ti to půjde zasílám PM...

  • NosTale patch - nelze zapnout NosTale

    Mellody - - Obecné

    Post

    Mě se to právě nenačetlo ani na podruhé.. zapínala jsem to stále dokola.. Tohle je už podle mne uzavřené téma. Problém byl vyřešen tudíž jsou další komentáře zbytečné Edit: Koukám že zbytek tu už je spíš posthunting.. otázka byla zodpovězena, vyřešena... další ničím nepřispěli... můžete někdo Lock?

  • NosTale patch - nelze zapnout NosTale

    Mellody - - Obecné

    Post

    Bohužel to neumím... Teď mi kamarád poslal starou verzi instalátoru která není přes gameforge life.. zatím se to na počtvrté rozeběhlo... Doufám že to bude fungovat. Edit: " Stahování přerušeno... připojeí k serveru bylo přerušeno... " Edit2: Ok takže, pro ty, kteří budou mít stejný problém jako já, nepokoušejte se hru hned odinstalovávat... zkuste aspoň 10x pustit nostale, jednou se ten patcher načíst musí Pokud to reinstalujete, určitě to nedělejte přes gameforge live... nedočkali by jste se..…

  • NosTale patch - nelze zapnout NosTale

    Mellody - - Obecné

    Post

    Zapnu NosTale ale - spojení s patch serverem se nezdařilo.... restartuji párkrát počítač a pořád to samé... Měla jsem dojem, že když odinstaluju hru a znovu nainstaluju, že bude vše ok... No teď už mi nejde ani nainstalovat A jelikož gameforge live to pořád načítá nemůžu se o to pokoušet znova a znova ale musím vždy zdlouhavě restartovávat počítač... Hlásí mi to " Systém nemůže najít uvedenou cestu " a samozřejmě Setup failed... Jinak jné hry od Gameforge jako je Aion mi normálně fungují... Neví…

  • KOMIX o EGU

    Mellody - - Spam, různé

    Post

    Kdo koho soudí Je to komix a podobnost s mrtvými či žijícími osobami je čistě náhodná

  • Zloděj na nt

    Mellody - - Obecné

    Post

    Třeba na to chtěl jen upozornit.. Ať mu další lidé nenaletí...

  • KOMIX o EGU

    Mellody - - Spam, různé

    Post

    Magrat, je dobře že ti to nepřijde vtipné, je to totiž smutné a to proto, že je to u většiny případů pravdivé a ne jen na NT

  • KOMIX o EGU

    Mellody - - Spam, různé

    Post

    Magrat zajímavé že kdyby to byl komix o někom jiném a né o někom, koho v tom vidíš, tak ani nepípneš že...

  • KOMIX o EGU

    Mellody - - Spam, různé

    Post

    Magrat myslím že tobě může být jedno co dělají ostatní ve svém volném čase Každý má nějaké záliby že :whistling:

  • KOMIX o EGU

    Mellody - - Spam, různé

    Post

    Pěkné, výstižné... co dodat

  • Komix-pomsta za všechny děti!

    Mellody - - Spam, různé

    Post

    Hááá tehdá jsem dělala do soutěže toho samého buše akorát " si hrál " s tuleněm z glacu

  • Jméno pro buše

    Mellody - - Obecné

    Post

    Co takhle Skipper, Kowalski , Private (Vojín), Rico, Král.Jelimán, Mort? Ano, zrovna se dívám na tučňáky z Madagaskaru.. :D

  • Questy 5 SP

    Mellody - - Obecné

    Post

    Quote from DonasNonas: “Mám otázku jak to ze se pise v dialogu ze roh baziliska je mozne ziskat od lvl 80 prc je teda q od 75. este sem se ke dropum nedostal ale pudu na to ale nwm...” Jen dodám, že jsou 3 ruhy těch bazilišků... lv 75, 80 a 85 tuším jestli si to pamatuji... Jinak TS jsem dala až na počtvrté kdy mi tepala obrovská žilka na hlavě.... vyplýtvala jsem cca na jedno ts cca 200 obr eliků A pokaždé ( nevím jak je to možné ) mi na konci TS u bosse umřel nějaký NPC... doteď nevím jestli m…

  • balící papír dárečky

    Mellody - - Obecné

    Post

    Teď jde o to kolik věcí by se tam mohlo dát... aspoň 3 aby to bylo aspoň nějak výhodné i pro nás Jinak to nemá smysl.. Otazkovac : Jestli mluvíš anglicky tak jako píšeš česky tak se začnu křižovat Lepší psát pomalu než jako negramot, navíc potom chytíš grift a nebudeš muset na nic hledět prostě ti to půjde samo :)

  • Advent 24 den?

    Mellody - - Obecné

    Post

    Otázka číslo 24 ← tu příště páč když už se tu o tom diskutuje tak... ... nemají to opravené takže podle mě by měli uznat i špatné odpovědi... jooo každý si řekne používejte mozek, tak tam asi bude Rošťák Rudi ne... ale tak nikdo nikdy neví jestli je to nějaký chyták nebo někdo nechodí na UK kalendář apod.. :)

  • Problém s Kalendářem

    Mellody - - Obecné

    Post

    Chci upozornit aspoň někoho, někdo z vás to ví, ti menší možná ne, takže DNES 24.12.2012 je v kalendáři chyba překladu a jelikož s tím nikdo nechce nic provést, jelikož z nás chtějí asi udělat blbce nebo nevím... tak je to BRATR OŠKLIVÉHO RUDOLFA né SYN... Třeba si toto někdo přečte dřív než tam napíše něco jiného... doufám Krásné prožití Vánočních svátků, hodně dárků, lásky a do nového roku kopu štěstí a chlastu přeje ~Mell

  • Pegas

    Mellody - - Obecné

    Post

    Pegas Lv1 ~ 310hp Element Světla 50% Útok: 121~144 přírustek: 34 2% šance na kritické 60% Útok z blízka obrana: 26 vyhýbat se 32 Útok z dálky obrana: 22 vyhýbat se 32 Magie obrana: 19 Oheň Odolnost: 70% Světlo Odolnost: 70% Voda Odolnost: 70% Stín Odolnost: 70% 25% šance na krvácení Poškození všemi útoky se snižuje na 50% při poměru 50%

  • Jsem aktivní, poslední dobou spíš více čtu a méně píšu..

  • Parazit?

    Mellody - - Obecné

    Post

    Sasů, já teda zatím neviděla Para odlognout ale elíky jsem u něj vyděla Ono když přijdu na glac, u nás kempěj u citadely a ty se je snažíš zabít a oni vždy odlognou a počkaj až odejdeš aby mohly zabíjet ty malý levely co tam zabíjej tučňáky... tak já už se ani nedivím, já elíky nepoužívala... ano teď už mě to přestalo bavit a používám je taky když vidím že je používají i druzí, páč to opravdu nemá cenu... 100% nepoužívám... to mi přijde trošku ehm Tom začal znova.. a je to docela sranda Vzdyť je…