Search Results

Search results 81-100 of 171.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Zpestření hry-Povoleno či ne :D

    Theo01 - - Obecné

    Post

    Ale to je tajemství

  • Zpestření hry-Povoleno či ne :D

    Theo01 - - Obecné

    Post

    Tak já a muj bracha a moje kamoška zname takove zpestreni hry a ja se chci zeptat jestli za to neni ban jako za hack a tak mužete diskutovat o tom Přidávám Screen Je to že vlastně zemřeš v pvp v mini ostatni te vidi jako mrtvolu u portu ale ty se normalne hibes prisla na to kamoška pak řekla mě kamošovi mimu brachovi a mně takže se takhle v mini mrtvě bijem řikame tomu Hra na mrtvoly

  • Tak ok schodli jsme se Vlasy Prosím Lock //edit: valhalla vyřešeno zamykám

  • Exp.event 1.9...

    Theo01 - - Obecné

    Post

    GM Já na začátek poděkuju smíglové castře která se s námi udatně bila pak moc děkuju za baličky a za super zabavu všude pak mě potěšily koule dustojnost protože jsem hebnul asi 3x takže to šlo v pohodě ˇ Děkuju za krásný eventík Theo01 Pro GM

  • Snadná pomoc až budeš v mini drž ctrl a klikni na nějakého nosmáta Teď pusť CTRL a ovládej nosmáta na místo kde chceš aby byl na furt pokud si ho nevezmeš a pak drž opět CTRL a klikni n asvou postavu tím akci dokončíš COMPLETO!!

  • Sen O Svátcích ohně

    Theo01 - - Obecné

    Post

    Tohle byl první sen o nostálku

  • Sen O Svátcích ohně

    Theo01 - - Obecné

    Post

    Hmm Fénix vypadal asi takhle

  • Sen O Svátcích ohně

    Theo01 - - Obecné

    Post

    Já měl takovej sen o nostale jenže jakém Byli svátky ohně jako event O.o Fénix raid,Měl jsme sbírat pařáty a vejce Fénixe a celé nosvile bylo vyzdobeno Krásně všude konfety,Červené růže,Lampióny, Lampy Prostě Krása Jako event by to asi neprošlo Ale pokud si to umíte představit tak byste asi hlasovali pro Pište názory Prostě nápad na event

  • Bug-Transformace do vozidla O.o

    Theo01 - - Obecné

    Post

    Dam ať se mněnim na vozidlo a kliknu na buše abych za něj hral a podivejet co se stalo O.o

  • Přehlídka bušů O.o

    Theo01 - - Spam, různé

    Post

    Měl jsem takoví nápad že by jsme udělali v port alveus na schodech přehlídku bušů jako všichni bušové vedle sebe Kdo souhlasí ať napíše můžem udělat za týden až se vrátim z dovolené Ták písté názory

  • Okam 70-80

    Theo01 - - Spam, různé

    Post

    twl lidi tohle není o okam 80-99 ALe o 70-80 tak se soustřeďte

  • Ještě se začněte hádat jak já a moje kámoška

  • Expeni

    Theo01 - - Spam, různé

    Post

    No jo já teď dělám tu laborku a nechce se mi sbírat zelený glibbery je to hračička za všechny prachy NB=50K nejlevněši O.o

  • Ts32 Tom

    Theo01 - - Obecné

    Post

    Je to LUina obnovení ne Luina list !! Z Luina listů se Luina obnovení dělá

  • LEONA x SAKURA

    Theo01 - - Obecné

    Post

    Leona VS Sakura Kdo Je větší borec? O.o

  • S Kámoškou se furt hádáme jestsli má BS šedé vlasi a nebo je to součást helmi či brnka A Ona říka že je starej má šedé vlasi a je to démon ja teda myslim že je to člověk Pište své názory

  • Bug - Leona

    Theo01 - - Obecné

    Post

    Právě sem dostal z bedny z raidu leonu (Díky GM ) Šel jsem ji expit javorák.Zabil jsem 5 mivalích ptáčků,Ona se expla do lv 5 ale ma 1212%?????? O.o TO by se expla o dalších 12 lv nahoru ale ona zůstala lv pět s 1212% A max je 100% Ne? :koule:

  • Bug - Správní horolezci :D

    Theo01 - - Obecné

    Post

    Tohle se mi stalo s vosou blbé bylo že když sem byl na tom mostku tak na mně mohla útočit

  • Vlastnosti Miláčka

    Theo01 - - Obecné

    Post

    Tak na nic rozhodně není ale nějakej mág by ho určitě koupil ten buff by se mu šiknul

  • Vlastnosti Miláčka

    Theo01 - - Obecné

    Post

    O_o Tak to nemám tušáka XD ale ten buff už mi nějak nedava zmetek