Výběr mušlí

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Výběr mušlí

    Ahoj, hraju za mága 80lv a přemýšlím jaké mušle r6 bych mel dat do 85 na pvm, do 90 na pvp a do 92 EQ. Ale rozhodne tu nechci říct přesně jaký staty protože to stejně neseženu. Spis jak byste vybírali takovy mušle a jak mi ovlivní dmg treba zvýšené poškozeni / sl poškozeni / % k poškozeni. Protože nevim jaký z těchto statů mi v pvp shodí rezi a naopak ktery staty na pvm. Jeste se hodne mluví o SL, to by se hodilo asi do pistolky a jestli je lepsi jeden stat 12 nebo tři staty 6 :D

    S brnenim si nevim vubec rady, zda-li vybírat podle zvýšení obrany zblízka/zdálky nebo % k obraně / vyhýbání. Takze zde by se mi hodne hodila rada.

    Díky moc za radu. Jeste sem přidám nějaké screeny mušlí aby byly konkrétní údaje.
    Your user account has been banned until Feb 10th 2019, 7:15pm: Týdenní blokace účtu
    Nikdo není dokonalý a občas i já zapomenu, že doublepost je povolen pouze v novinkách. :done:
    tomasbradac.cz
  • Ahoj,

    Prvně musíš říct jaký play-style máš a podle toho potom můžeš dělat věci, někdo ocení navýšení poškození rostlin, protože si ujíždí na zabíjení mander, někdo třeba jen na čistém % dmg, protože to funguje jako lektvar, a někdo zase na tom aby měl třeba navýšený elementy...a někdo ocení i třeba věci bez mušle

    je tolik specik, pro tohle, k těm SL, záleží jak je hraješ, jsou hráči kterým stačí dvě SLka protože hrají útok/hp, já osobně hraju na kartách všechno, i obranu třeba, a tím pádem je pro mě těžší sehnat sl, které by mi vyhovovalo,

    K tvé otázce jestli je lepší SL 12, nebo 3x 6, opět záleží na tom jak hraješ, jestli rád máš ve všech statech něco, je lepší mít slka rozdělený, ale pokud třeba jedeš na jednu stovku a k tomu míň, tak jasně že je lepší mít 12, když to budu počítat třeba na útok, tak dáš 88 bodů do útoku, 12 ti přidá SL, tím pádem ti zbyde daleko víc bodů, než kdybys dal 94 a 6 ti přidalo SL, ani nevím kolik to strhne bodů z 90 na 100, v žádný sp to nemám, ale tak počítám 6-7 bodů, což máš za 60-70 bodů co ti ušetří SL jen pokud bys měl 10tku, ovšem potom je ti třeba naprd mít obranu 16, když jedeš obranu třeba jen 20-30, ale to hlavní co ti poradím,

    Nikdy si nenechat radit, a mluvit do tvýho playstylu, zkoušel jsem už tolik možností, i jsem obepisoval známém hráče kdysi, aby mi řekli své body, nastavil jsem stejné body jako měli oni, a nevyhovovalo mi to v 99% případech, pak jsem objevil sám vlastní sílu v tom si to zvolit sám podle sebe, a tak jak jsem hrál já, tak mi to vyhovovalo, ovšem když jsem kamarádům poradil body, smáli se jak s tím můžu hrát, a pak jsem se smál já jim, když jsem je v pvp sundal :)

    PS: Jeden z prvních a posledních PvP křižáků tohoto servera :)

    06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
    25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
  • Co se týče mušle do pistole tak pokud ji nebudeš používat (dg např.) tak ji použij jen jako nosič mušle...a jaké mušle?
    Pokud máš celkově malý body(žádnej stat nad 40/50) asi bych volil 3x6 (ok, pokud by jedno z toho byla obrana tak bych váhal, ale kdyby to bylo poškození, síla a energie tak určitě)
    Pokud máš boddy vysoko, vyplatí se dát tam silnější mušli...zachrání ti to hodně bodů a dá ti to velký bonusy(projev zejména u poškození)

    Co se týče hůlky u mága...určitě zabránění přerušení kouzlení(nevím jak přesně to tam je napsaný...je to jenom pro mágy a nemůžou ti pak zrušit casting), dále bych tam hodil staty podle toho jestli su pvp nebo pvm,
    PvP: snížení nepřátelských rezistů, zvýšení poškození, zvýšení dmg v pvp, určitě nějaký SL, snížení obrany nepřítele
    PvM: zvýšená energie, nějaký SL, poškození navíc...

    Ještě co se týče SL tak je hodně dobrý sehnat do sekundárky mušli kde máš 2SL a do zbraně kde máš aspon 1...všechno 10+, když si takhle dáš poškození, sílů a energii jdou z toho dobrý body :) (pro někoho i obranu, já obranu v bodech neuznávám...proto ji tam nepíšu :D jestli tobě vyhovuje tak i obranu)
    Dále je třeba si uvědomit, že SL se NESČÍTAJÍ, platí vyžší číslo (u stejnýho SL samozřejmě)...sčítá se to pouze když máš SL celkově + normální SL k tomu

    Brnění pokud máš r7 určitě si tam dej vyhýbání co nejvíc to jde, pokud nemáš r7 tak nějaký ty obrany navíc, výhybko/ignoraci magie a možná seženeš k tomu i do pvp bonusy k obraně

    Jestli budeš mít zájem, hodím ti sem screeny s mušlema na výbavení 90-93(war) který mám od 93ky se kterou sem asi rok a půl ještě aktivně hrál a lepší sem za tu dobu nesehnal
  • Díky za radu, k těm bodům.. myslím, že bych mohl s SLkama dát do jednoho statu 90 a do druhýho 60, nebo 70 a 70.

    Vybavení 85 - PVM (LOD UP)
    Mezi 85 a 90 bych rád měl staty v brnku tak abych mohl nahnat třeba s holly upku a
    ve zbrani tak abych měl dobry dmg s possem (toho mám zatím 99+9 ale budu kupovat 99+13).
    Nejspíš hodně do elementu, protože na kostry tam jsou WK a poss se hodí na draky.
    Do toho EQ na 85 nechci dát moc, protože nevydrží dlouho s tím jak rychle chci expit, ale bylo by dobrý kdyby se podařilo to, co jsem napsal výše.


    Vybavení 90 (PVP)
    Do vybavení na 90 už chci dát víc (vidím to tak, že vemu r6+8 )
    Tady by bylo dobre nějak vymyslet staty tak aby s tím šlo jít na většinu hráčů ve stejnym levelu (těch co nemají r7, protože tam je velkej rozdíl..) a zároven
    budu expit na 92 takže SLka do pistole tak aby to vyšlo na body poss do aktu (to už bych mohl mít toho +13)
    Co se brnka týče, tak nemusi byt nějak výrazně silný, protože jsem zvyklej se držet daleko :phatgrin:


    Your user account has been banned until Feb 10th 2019, 7:15pm: Týdenní blokace účtu
    Nikdo není dokonalý a občas i já zapomenu, že doublepost je povolen pouze v novinkách. :done:
    tomasbradac.cz