Exp na 93

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Nazdar, nedávno jsem dal lvl 90(mág), chtěl bych expit do 93 a chci se zeptat že s jakou SP se magma mobky nejlépe zabíjejí, Ice nebo posejdon? A dá se taky expit jako 2x mág a war, nebo když hraju mága musím mít ve skup wara a wk? Moc se do toho aktu nerozumim a ty mobky jsou dost silné, poradil by někdo?
    :phatgrin:
  • do aktu staci jakakoliv skup s dmg, co to zabije... s magem spis posse.. a wara ani nepotrebujete, takze pokud pujdes se skup s mensim dmg a nekdo z vas ma prcka wara, tak si vzdy na nahony davejte moralku (muzete i bez, ale to je fuj :D )... pokud chces casem chodit sam, tak je dobre mit i nejakeho nosmata - tanka, co ti ten nahon podrzi zatimco tomu das stuny.. popr. dat do mini i dalsi prcky s bf - napr. wk bf pokud nemate wk, holly bf, ice bf atd... cim vic bf na dmg/obranu, tim lip.. ale da se to i bez nich... :)


    jinak od 90lvl expi i brutalne hlavni Q (ty Q, kde se vetsina hracu zasekne s glibbery :D )... pak expi i akt 6 Q... dohromady ti ty Q (hl. + akt6) daji neco pres 1lvl a vic..
    :cookie:
  • To že jsou mobky silné mi nepřijde, sám bludička by ti o tom pověděl, byl to on kdo za ice chodil jako první expit solo akt, na magmarosech, takový průkopník mágů, stačí si pořádně rozdělit body na PvE a nějakej lepší ice,posík dokáže ten náhon sundat, u mága je důležité mít ve skupině aegira, a nějakýho dobrýho nosmáta, nejlépe fibi, která ti tam i pomůže s buffem... a nebát se toho :)

    Nejlepší skupina na exp v aktu je war +2wk, ale to ty určitě slyšet nechceš, dá se expit dokonce i ve dvou, třeba s mnichem :) jen stačí mít chuť a chtíč expit

    06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
    25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
  • Nejlepší je war +wk + ice/poss...když jsem expíval tak to bylo nejefektivnější, dokonce i víc než 2wk díky stunnům....náhon sundanej max. do 10ti vteřin takže i 2 el. downy to neovlivnily ale stunny jo

    Jinak expit se dá se vším....šlo nám to i s warem, lovcem a vulkem a párkrát sem tam šel i s ninjem (to už bylo těžší) :)

    Doporučení pro tebe...najdi si wara + wk a expneš si posse a možná i ice