SP body poseidon

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Jelikož je poseidon elementová karta , tak by si měl dát převážně element ...dej si tak 30útok , 30obrana , kolem těch 30-40 hp a zbytek prostě element, si mág , měl by si mít dmg že než k tobě někdo dojde měl by být mrtvej (můj názor, čísla mužou být větší v závislosti tvého hraní, já třeba hraju na all in ale mág musí bejt všestranej)

    • ...nesouhlasím

      dát 30 bodů do obrany...to jako fakt? :D když obranu tak aspon 70+ aby to bylo poznat ale to už je ztráta bodů které mohou jít inam. zvláště u mága kterej má v případě 6sp 60% redukci dmg...bohužel to žere hodně many takže se dostáváme k bodům hp/mp a tam aspon 50...kouzla jsou drahé, máš manaštítek a hp se nikdy neztratí, do utoku dej body které jsi jakoby ušetřil z obrany -> budeš mít +/- 40/50 utok, zbytek element, ten by byl hezkej na čísle 70+ :)

      výsledné body? 40/50,0,70+,50 je to určitě na mnohem lepší kartu než máš ty, ale upřímně, se 152 body neuděláš díru do světa....
    • Problém je ten že ten buff snižuje dmg o 60%....dáme si příklad

      berou ti 1000dmg...máš brnko 500, mají ti brát 500 s tím buffem ti vezmou 200
      dáš si k tomu ty body(150) mají ti brát 350 a s buffem...140

      rozdíl je 60dmg, ale obrany je 150? jakto...? protože to dělá ten buff, jakoby tu obranu snižuje na 40% toho čísla

      ten příklad je brán s rezistem 100%+ -> eliminace elementárního dmg (a bonusy u 50 obrany? +10 výhýbání, šance nedostat krit +4% a +100hp, stojí to 121bodů....což je opravdu hodně, navíc na ody cos psal ty by člověk ptořeboval 99+11 sp a sl všechno 20....kolik lidí to má? :)

      Na body co jsem psal já stačí karta 99+10, body sl sila 12 a sl poškození 12 (body 40,0,70,50) což je myslím si mnohem realističtější :) (nehledě na cenu...to co jsem psal já je kvůli tomu že nepotřebuješ sl celkově mušli levnější minimálně o 100kk....protože sl celokvě je jen r7 EQ -> ten je tky drahej, na sl 12 poškození a silu ti stačí 2x r6 zbran + sekundárka :)) a 99+10 a 99+11 karta je rozdíl...ten nwm klk ale když jsem hrával tak minimálně 15kk tam rozdíl byl :)

      A nakonec :) na glace když máš body v elementu je to výraznější, zvlášt po 90 kde ještě rezi sebereš :) to cos psal bych hodil spíš na pvp...
    • Tak já vím osobně co to dělá... jinak bych to ani nezmiňoval


      Posík 99 +14 ( s +0 zdoko, ale je to 6SP a tam se to zdokonalení dělá líp, když bude třeba jen +30, tak bude znát)
      A sl jsem nedával tak vysoké - nic převratného.


      Celkové 8
      Poškození 10
      Obrana 9

      síla 7

      Takže jen základ dělá pouhých 18,17,15,8 což opravdu není moc a dáš to dohromady jen s r7 sekundárkou.. takže to není drahé.

      Vypadá to asi takhle

      K tomu glacu .. Když pojede hodně přes ele tak to je tak na moby .. dneska se z větší části chodí na glace za vodu a oheň, takže často lidi mají rezisty na jedno nebo druhé .. já osobně preferuju rezisty na vše - když vletím do chumlu lidí tak se to dost hodí.. a to určo nejsem sám kdo to používá .. tak či tak ... mág ten, kterej nemissuje ( teda pokud nemáš v brnku Vyhnutí se všem útokům v PVP nebo Ignorovat magické poškození)
      Nemusí narvat do útoku tolik jako war .. nebo luk a dmg má slušný a navíc s posíkem dosáhne poměrně daleko což je další + .
      Prostě ten útok jde spíš skrze obranu než rezisty.

      Co se týče mobů stím uděláš dost, hlavně sopkové moby a poušť je bez ele .. a v sopce oheň, kterej má obranu a hp kvanta.

      A ano, je to i na PVP.. nebo snad zabíjení andělů/démonů na glace je mobspawn?






      ~Camron~ Lv.99(+50)(18.10.2017)

      KRIS Kris Officiálně
    • Měl jsem tu sloh ale dal jsem reset...takže kdyžtak doplním editem..základní myšlenky...

      Tipuju že ty body jsou marti...ta má ale 96 r7 brnko, fajn mušle takže tam to nebude +150 obranou

      r7 zbran + r7 mušle + 99+14 Sp = 300kk+...levný? :D

      s elementem na glace jsem se asi spletl, ale je to mím stylem hraní, když jsou 3 elementy na naší straně dám sp se 4 elementem...pak je elký el. dmg

      sopka -> využití el. dmg, poušt -> nemají element -> cokoliv s elementem +20% dmg do nich :)

      Na pvp to určitě je dobrý :), ale pořád stojím za tím body utok, hp, element > obrana



      A taková drobnost....musel bys mít k tomu sl celkem ještě nějaký sl, potom najít mušli s 2 sl...a to ještě s jinejma než který už máš. A zároven...kdybys místo obrany 9, měl hp 10 tak máš o 20% hp a mp víc to jest kolik u mága? nevím, tipuju tak 1000hp? asi 2000mp? to si myslím že je víc než 150 obrana v souvislosti s tím že tam je ten mp štítek takže jakoby 60obrana... 60obrana vs 1000hp,2000mp, rozhodni se sám

      Ano vím že to nejde, ale je to muj argument pro obrana <hp/mp

      The post was edited 1 time, last by P-S-Y ().

    • Dobře... at se zakladatel rozhodne sám, mě osobně přesvědčils akorád o tom že na glac se, pokud hodláš hrát výhradně poseidona a karty neměnit, hodí převést body z ele do utoku(trošku)

      teoreticky ano, ovšem když to teoretizování má i základ (netvrdím že to celý je praxe) v praxi....pak to tvoří celou hru, alespon pro mě protože nemám prachy na to abych kupoval 20 inicializačních a skoušel co bude jak lepší (a body v obraně jsem skoušel...fuj je to :D)

      pokud nepočítám mareho mušli tak v nb není mušle se sl celkem + další sl stat...ta dostupnost tam je hodně mizerná

      a k bodu 2...pro někoho je 300kk málo pro mě je to hodně a myslím si že nejsem jedinej pro koho to tak je...
    • problém je že s 80 obranou ti nezbyde dost bodů pro to ostaní (tady nebo v threadu war kolem 70 lv. jsem psal že body obrana tak od 70 bodů a to je zbytečný bo nezbydou body dál...)

      časem to zjistíš...já to nazývám jedím slovem - teorie :)

      lv 85 dokáže 300kk bez dobíjení? ano, pokud seš pořád ve hře(obchod, drop, OB), máš štěstí na překupování a hlavně to pak neprošustruješ :D (což je muj případ :))
    • No, když máš slka tak sem tam dáš pár .. ale tohle je pro spíš pro wara čistě tank.

      Ano 85, i menší jsou... a štěstí na překup, to neznám, buď to koupíš, nebo nekoupíš, ale vydělat se dá vždy.

      A tu vůli zřejmě mám, neprošustrovat to, když to jde :-p
      ~Camron~ Lv.99(+50)(18.10.2017)

      KRIS Kris Officiálně

      The post was edited 1 time, last by krisher ().

    • Souhlasím s Parou, vyřádit se na kartě s jobem 99 +15 u mága 90+, kde máte r7 equip s r7 mušlema které dávaj sl celkem +9 a jednotlivá slka +14 umí každý, i když někteří i s tímhle vytvářej děsivý paskvily.
      Poseidon je hodně všestranná karta, která se hodí na PVP i PVM a co tě zajímá nejvíc je dmg, protože jako u kteréhokoliv jiného mága nechceš, aby se k tobě protivník dostal moc blízko. Podle toho, co tady píšeš, ho chceš zřejmě na drop na glace, takže body bych doporučil rozdělit přibližně v poměru 2:3 útok:element - nejlépe to zaokrouhli na desítky (do zaokrouhlení počítej i případná SLka v mušlích) kvůli bonusům a přebytečné body bych nacpal do HP/MP hlavně kvůli many.
      Netuším, jak to vidí ostatní, ale mág má 100% na zásah, takže dávat body do útoku není až tak určující. S pěknou vílou tohle dělá divy.

      "I když je život pes, nedá se ochočit." - L.K.
    • Souhlas s Parou (2.)
      Na glacu mas vsechny 4 ele - ne vseci maj multi-rezist (treba 60-60-60-60) ... hodně lidí má třeba jen na 1 ele nebo 2
      když dáš třeba 80 bodu do ele a v mušlích máš dalších 20 ... to pak si ty co nemaj rezy sundáš na pár spelů ... ovšem ti co maj rez na vodu :D ... s těma to bude horší .. proto těch 30 do útoku ... obrana se na poseidona hodi každopádně, sám o sobě poseidon mi přijde jako nej karta na mága z pohledu tankování - skrz buff - co dává obranu a bublina .... no když přidáš těch 30 bodíků do obrany, tak se svět nezboří ;) //hp je samozdřejmost //