Nostale

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Zdravím! Takže jetli jste si všimli v uplynulé době tak Gameforge na tom není moc dobře na Nostalu přibyla spousta úžasných itemů za NT které tam nemají co dělat protože docházejí peníze.Tak se chci zeptat až skončí NT co bude s námi hráči?Někdo do toho dal hodně času a peněz. Kdo nám dá NT zpátky byl by někdo ochotnej? No a také Kam náš český Nostale spěje?Po tom co mi ukradli účet a Admini s tím nemohly nic dělat sem NT přestal hrát a těd udělám novej účet a chi prodal vílu ohně 43% za 400k a nikdo nekupuje :dash: no prostě hrůza každej má úplně všechno.Vzpomínáte na začátky NT? Tam kdokoli kdo měl SP +15 Byl BŮH! Ted je to obyčejnej člověk.Nebudu uvádět další příklady nebo bych asi dostal permici. Prosím pište své názory.Díky!
      „Víme-li, že šílenství je údělem každého z nás, nesrozumitelné se stane srozumitelným a život se dá vysvětlit.“
      Mark Twain
    • Nikdo ti žádný nt nebo nějak tak vracet nemůže, protože to je s prominutím tvoje hloupost, že jsi do toho dal peníze a čas. Sám jsem dal do hry trošku peněz a vím, že když český server skončí, tak mi nikdo nic vracet nebude. No a že neprodáš vílu, tak to je jiná věc, protože většina už má víly 40%+ a malý lv který nemá na to peníze tak si to kupovat nebude. Měň trpělivost s prodáváním.

      To je pravda, že dříve to bylo super a stačilo jenom sp +9 a byl jsi nejlepší a hodně respektován. Prostě se starý časy se starýma lidma nevrátí. Součastně musíš myslet do předu a ne, co se stalo.

      Sig by Siska
    • Spíš nezaložili. Pokud někdo zná starého hráče parazita tak nedávno přestal hrát za svého dobrodruha kde měl tuším skoro 1kkk a to čistě jen z nudy.
      Ta hra upadá a dle mne se můžeme do 3-4 let dočkat konce CZ serveru, chtělo by to tu nějaké GM co by mělo čas aspoň na častější eventy a co je hlavní nějaké GM s pevnými nervy :D
      Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
      Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
    • Dengi asi tak, to bylo asi nejlepší období týhle hry :D. Byla tu hromada fajn lidí se kterýma se dalo normálně v poho vycházet a ono to, jak je na tom NT s tou jeho "přitažlivostí" a herní ekonomikou.. no.. není se čemu divit :D. Já tu můžu už jen souhlasit s Dengovým příspěvkem - Najdi si nějakou jinou hru. Nostalko už nemá moc cenu a ono podle toho, jak teď vypadá admin tým jsem zvědavej, jestli se k tomu ještě někdo přihlásí.
      Arch Devil Officer
      and


      Sig by Why~
    • Tak taky vyjádřím svůj názor.

      Vy tu tvrdíte,jak nostale upadá,že GM skoro nic nedělají,že jsou nudné eventy atd.

      Pokusil jste se s tím někdo něco dělat z vás hráčů?

      Propagujete si nostale třeba na FB?

      Dáváte návrhy na eventy Hinatce nebo třeba přes ticket?

      Neděláte nic,až na pár lidi,jen brečíte,že něco chcete.

      Ono je lehké navážet se do GM nebo do GF,ale vy nevidíte kolik energie do toho každý z týmu dává.

      Takže laskavě berte ohledy na náš tým,jsoz to jen lidé a dělají co mohou.
    • Víš anateo ale tady nejde o tým, tady jde spíše o hru samotnou :) v porovnání s novýma(lepšíma, "levnějšíma") hrama nostale opravdu nemá co nabídnout

      a)je tu poměrně pevná stará komunita (veteráni kteří ještě hrají se znají, když je raid tk si myslím že se nabere bud z 1 rodiny do které se dostat potřebuješ lv nebo známosti a nebo napíšou do přátel...bavíme se o raidech pro větší lvly

      b) menší lvly potřebují více zlata neli dříve protože věci z NM nutné cca od 50lv (už na blbý +3sp je potřeba svitek, jinak uže prdnout karta)

      dále ta hra je pay to win....tady opravdu nic bez placení nejde, 2x co jsem dával sp na +3 bez svitku mi praskla uplně (a znám hooodně lidí kterým na +3 praskla taky :)) zbraně? až na +5/6 svitek...to de, ovšem koukni se na %....

      jediná věc která snad jde bez nm jsou rezisty :D nosmát taky ale jakejkoliv volně dostupnej nosmát vs. nejslabší z bušů....skus si to :D až na 1/12 z roku kdy jsou eventy a bušové volně dostupní musíš jít do NM -> platit

      Chceš obchodovat? fajn, připrav se ale na teror, tipuju že takovejch 70%+ zlata z obchodů je právě díky NM

      GM s tím skoro nic neudělaj....eventy se dají snad jen opakovat (mbs) nebo nějaký delší ale ty nebudu asi každej měsíc....(kdo by to dělal, vymýšlel?) takže se začnou stávat také nudnými

      Glac je takovej už o ničem oproti minulosti (a glac je asi jediná zábava krom raidů, které se nedají chodit pořád, arény kde to je taky nic moc, questů, které se jednou dokončí a expení které od 55lv. jdou pořádně jen na lodu, od 90 v sopce)
    • Nosmal je a vždy bude,to platí i o nosmalistech.

      Co se vydělávání peněz týče,tak jste moc zlenivěli.

      Kdo z vás si chodí dropovat pírka?

      Kolik z vás jde na glac dropovat si semena,mléko atd?

      Kolik z vás hlavně 80+ se snaží vyhrát okam?

      Minimum,na drop kašlete to vás nebaví,tak si to radši koupíte a pak brečíte že nemáte peníze.

      Na okam 80+ taky kašlete,jdete si tam se zvědama na drop a výhra vás nezajímá.

      Yakuza nabízel,že když vymiznou zvědi z okam bude vám nahánět,aby se ta okam dávala.

      Na všechno kašlete většina z vás,vše chcete pak zadarmo od GM,nebo využíváte prcky co pravidelně dropují.

      Chce to jen nebýt líný a trochu makat.

      PS. Hra má co nabídnout,budou nové sp a třeba se dočkáme nového aktu.

      The post was edited 1 time, last by Anateo ().

    • Ehm.. Proč si nejdeme chodit dropovat na pírka a na semena? Na co? Člověk si v dnešní době vše koupí buď via NM/překupem a to se týká jen zámožnějších hráčů a zbytek lidí pak může skončit v lvlu 60, protože se nedostane do rod a na nic nemá peníze, protože ho to nebaví. Nebýt línej? Když tě něco nebaví, tak se asi nebude přemáhat z lenosti, abys šel nadropovat a zabil čas, kterej můžeš využít jinak :D. Okam 80+? Vždy, když jsem na ni chodil jsem se o výhru snažil, ale vládne většina, takže jestli chceš okam dávat, sežeň si silné lidi v silné rodině a choďte jiné ch.. a přeji vám hodně štěstí. Návrhy na Eventy? Já jsem dozajista minimálně 1 návrh posílal a skončil tak, že se nedal využít, pak jsou tu věci a návrhy na zlepšení posílané na GF, protože jinak vyřešit nejdou a co se s nimi stane? Skončí v koši :). Takže se tě ptám, co vlastně od koho chceš? Já můžu jen souhlasit se Salvadorem ^^ (A za tu profilovku prostě +1 :D)
      Arch Devil Officer
      and


      Sig by Why~
    • Jojo, ty napady me taky stvou. Furt rikaji, jak chteji napady, a pak kdyz se neco navrhne, tak se k tomu ani nikdo nevyjadri. Ale to uz je problem asi GF. Jeste stale nebyli schopni nam dat vedet, co bude se zvedama :/ Nehlede na to, ze maji uz sakra velky spozdeni co se tyce novych SP karet. Chapu, ze Nostale asi neni zrovna supervydelecna hra a delaji take nove hry, ale vazne me stve, ze na nas takhle kaslou. (tohle je problem Entwellu, ne GF :D pro rejpaly)


      Facebook: MuckMuffinka Nostale
      Odhalení: Nostale Odhalení Cz/Sk
      Skype: jessica-muffinek
      Status: Graduating