Mágové a dýnička bušík

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Mágové a dýnička bušík

      Ahoj, začal jsem na mágovi řešit zásadní problém. Má dýně je rychlejší než já ! A to o tolik, že místo toho bušíka tankuju já. Mág už za sílu zaplatil obranou tak proč by měl i rychlostí ?
      Mám pár variant jak toto vyřešit, protože celý život strávit v poseidonovy na kterýho ještě ani nemám job se mi nechce.(má ze základu rychlost + 2)

      1) Trochu zrychlit mágy
      2) Nebo zpomalit bušíka
      3) Bušík by mohl dávat buff co zvyšuje rychlost


      Zajímalo by mě co si o tom myslíte vy...
    • Tak to je úplná kravina... pořiď si králičí kostým, rychlé boty, nebo křídla arcidémona/achanděla. nebo se nauč ovládat bušíka (šikovnej člověk ho hodí tak aby tankoval)
      Mimochodem existují i jiní, pomalejší bušíci.
      2 místo v pvp turnaji. Not bad. Gratuluji d[O_x]b :s1804
      2 místo v pvp turnaji 2014 -_- nasere ,ale stejně... gratuluji war+13
    • Ano je rychlej, ale to je asi jeho jeddiná přednost krom toho debuffu, nemá dmg, má sice hodně hp ale je bez elementu což mu přidává 20% dmg od všech elementů, rezisty průměrnej buš

      Nauč se buše ovládat pomocí D, F a S....D a F je pro pohyb buše(vyzkoušej oboje, jedno jen pohyb druhý pohyb + utok, nepamatuju přesně co je co .) tuším D ten utok), S pro okamžité zastavení

      Mág je nejpomalejší, to ano, proto je tu kde jsou rezisty v pokročilé fázi hry nejslabší :) (ano jsou i dobří mágové ale chce to opravdu SPOUSTY zlata :))

      Nevidím duvod proč po 3 letech hry dělat takové radikální změny
    • Nechápu jak by my mělo D dělá to co já, F pohyb na kliknutí, A útok na cíl, a S flákací mód pomoct ... Jinak by ste se divili, ale bušík dýně na lvlu 36 přežil i půlku náhonu na LoD, a beru si ho na náhony v kremu i když moc nepomáhá aspoň pobere pii ... Jinak rez mám ale v jistých oblastech pro menší levly(50-65) jsou většinou monstra bez elementu která dávají dost dmg ( pii) a paka pomalá/na dálku která moc dmg nedají.

      Edit: PS né každej je takovej tvrdej nosmalista...

      The post was edited 1 time, last by smrt94 ().

    • Asi jsi mě nepochopil....

      Pomocí D,F,G ovládáš buše tak aby šel kam chceš tzn. tankoval(protože to určitě chceš tzn. to mu řekneš aby dělal) a netankuješ to ty, sám jsem toho buše měl asi rok a půl a vím že je ryhlej tkže je třeba ho ovládat, ale sopku jsem s ním naháněl celkem v klidu - ovšem bez FDS to nejde, chcípá když ho neovládáš)

      Rezisty...ty byly zmíněny protože mág = základ v elementech = hodně redukovaný dmg = slabší + pomalej + ta obrana = blbý :) trošku to u pvp karet vynahradí buffy :)....kecám, HODN2 to vynahradí buffy :D

      Je hezký že přežije půl lodu ale lod je o tom že kostry daj jednou/dvakrát(při tom náhonu půlky možná třikrát) dmg a konec, na tankování potřebuješ aby vydržel víc než 3 utoky od každého z náhonu, a to na vyžších lvlech nedá :) věř mi :D

      ten tvuj edit...nevím na koho to byla zmínka, tomto threadu jsem nic o NM nečetl :) max by to mohlo bejt na mou reakci že na dobrýho mága je třeba hodně zlata...to jde i bez NM :)
    • Takze k tomuto tematu bych se rad vyjadril, protoze sam dyni pouzim od cca lvlu 60 az doted a jsem asi jediny 90+ kdo toho buse vyuziva... :) Presto, ze je asi 1000 busu, kteri sou lepsi tankove a maj I mnohem lepsi dmg, ja pouzivam dyni a to kvuli rychlosti, ale hlavne kvuli tomu hororu... Pokud si dobre pamatuju tak je to na 9 vterin zakaz utoceni, coz je na glacu naprosto bozi... A davam si to s nim uplne vklidu i v sopce... A i kdyz sem mel hodnekrat nutkani koupit sovu/zajdu, tak sem si vzdycky vzpomnel na ty andely na glacu, jak se s hororem snazi utect do bezpeci... :)
      Káďa
      Survivors


      Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
      pokaždé umírate.
      Když jdete s hlavou vztyčenou,
      zemřete jen jednou.
      Giovanni Falcone


      Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
      Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
    • Kadasek2 wrote:

      Takze k tomuto tematu bych se rad vyjadril, protoze sam dyni pouzim od cca lvlu 60 az doted a jsem asi jediny 90+ kdo toho buse vyuziva... :) Presto, ze je asi 1000 busu, kteri sou lepsi tankove a maj I mnohem lepsi dmg, ja pouzivam dyni a to kvuli rychlosti, ale hlavne kvuli tomu hororu... Pokud si dobre pamatuju tak je to na 9 vterin zakaz utoceni, coz je na glacu naprosto bozi... A davam si to s nim uplne vklidu i v sopce... A i kdyz sem mel hodnekrat nutkani koupit sovu/zajdu, tak sem si vzdycky vzpomnel na ty andely na glacu, jak se s hororem snazi utect do bezpeci... :)


      Je to na 5sec, má to 20% šanci na to že to dá a je tam ještě rezist proti světlu -20 :)


      E(Reakce na post pod tímto): ty itemy se dají koupit i v nb (pokud nejdou křídla tak se omlouvám)

      The post was edited 1 time, last by P-S-Y ().

    • A jen jak tu autor vlakna psal neco o nosmallu, tak bych rad zduraznil, ze vetsina lidi 90+ nejsou nosmaliste, to je pouze rozsirena fama prcku a stve me, ze maj nejaky prcci reci typu: no jo tak 90+ jsou jen namysleny nosmalisti... Ja si napriklad dobil nt 2x po 100 Kč :) - smskou... Takze celkem 200 Kč :) a jen tak pro zajimavost 95% lidi co dobiji jsou 90-... :)
      Káďa
      Survivors


      Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
      pokaždé umírate.
      Když jdete s hlavou vztyčenou,
      zemřete jen jednou.
      Giovanni Falcone


      Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
      Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!