Pomoc andílků je málo

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • nevim co tu porad resite glac nikdy nebyl a vyrovnanej nebude presne z tech duvodu co napsal Geor a pokud vim neni to tak dlouho co sem slysela brecet demony ze andilku je moc a ted zase breci andilci,tak na jednu stranu by uz jste si na to taky mohli zvyknout ze jednou maji presilu demoni po druhe andilci je to porad dokola a porad dokola se to resi. je to jak u blbych na dvorecku porad dokola a dokola.
    • Nevím, co chcete dále řešit, když se dnes na mini-glac eventu dalo poznat, že si nás andělé vpohodě dají, když se domluví a myslím si, že bylo +- 3 demonů na 1 anděla (možná i více) a andělé si nás dávali. Prostě stačí domluva. (a u demonů se % rychle načítaly, protože nás bylo hodně a glac % se počítá podle killů/deadů a počet lidí)

      za pravopisné chyby se omlouvám -,- (jako vždy :P)

      Sig by Siska
    • Glac je vyrovnaný, když je tu luky a zavolá celou rodinu ;), ale když je off tak darkness afkuje, proto jsme vám minule málem přerušili. Lepší je mít 3 lv90- než 1 90+
      Jsem optimista a překupník: Koupím vše co se dá, ale ne blbosti. Všemu se rád směju, když chce někdo pomoc a mám čas, tak stačí se zeptat. ^^
      Hlava rodiny Ancelloan~
    • Řekl bych to takhle , hru NosTale jsem vždy bral jako určitý druh zábavy a proto nechápu , proč se zbytečně hádat kvůli glacu? Prostě občas vyhrávají démoni a občas zas andělé. Nikdy to nebude úplně vyrovnané:) Jelikož teď na hru nemám skoro vůbec čas , tak jsem na glace nebyl dlouho a nevím,jak to tam chodí momentálně,ale buď se to dá normálně vyřešit a nebo to nechat a třeba to vypnout;) :)